Bim Fiyat Listesi

Bim Tost Ekmeği Fiyatı

Bim tost ekmeği fiyatı son günlerde fazlasıyla merak edilen Bim ürünlerinin başında geliyor. Türkiye’nin en büyük marketlerinden biri olan Bim yüzlerce ürünü müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Her çeşit ürünün kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlı olması insanların bu mağazayı tercih etmesini sağlamakta. Her zaman müşteri memnuniyetini gözeten bu market insanların Bim mağazalarından en iyi alışveriş deneyimini yaşamasını sağlıyor.

Bim Tost Ekmeği Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Bim bünyesinde onlarca ürün uygun fiyatıyla ve kalitesiyle vitrinlerde yer alıyor. Özellikle kepekli ekmek ve tost ekmeği fiyat ve kalite açısından en göze çarpan ürünlerden biridir. Bim ekmek çeşitleri içerisinde pek çok çeşide sahiptir.

Kepekli ekmekten çavdarlı ekmeğe, tost ekmeğinden normal ekmeğe kadar hemen hemen bütün ekmek çeşitleri Bim mağazalarında satışa sunuluyor.

Müşterilerin Bim mağazasındaki bazı ekmek çeşitleri müşteriler tarafından daha çok beğeniliyor. Özellikle Bim tost ekmeği müşteriler tarafından en iyi ekmek türü olarak kabul edilir.

Diğer birçok üründe olduğu gibi Bim ekmek fiyatı olarak da uygun olduğu için insanlar ekmeklerini bu mağazadan almayı tercih etmekte.

İlginizi çekebilir: Bim hamburger ekmeği fiyatı ne kadar

Bim Tost Ekmeği Fiyatı
Bim Tost Ekmeği Fiyatı

Bim Tost Ekmeği Fiyatı 2023

Bim tost ekmeği fiyatı aşağıda güncel olarak sizlerle sunuyoruz. Aşağıda ki listede güncel olarak fiyatları görebilirsiniz.

Bim Tost Ekmeği Fiyatı 2023
Ürün AdıAğırlıkFiyat
Bim Ekmecik Tost Ekmeği600 gr6,90
Bim Ekmecik Tost Ekmeği670 gr7,95
Bim Ekmecik Kepekli Tost Ekmeği400 gr5,95
Bim Ekmecik Tost Ekmeği350 gr5,95
Bim Ekmecik Hamburger Ekmeği432 gr7,90
Bim Ekmecik Susamlı Hamburger Ekmeği420 gr7,95

Bim, satışını yaptığı ekmekleri kendi üretim merkezlerinden temin ettiği gibi marketin bulunduğu bölgedeki fırınlardan da temin edilebiliyor. Mağazadaki dolaplarda bulunan kapalı poşetteki ürünlerin neredeyse tamamı Bim’in kontrolünde olan fabrikalar tarafından üretiliyor.

Dolaptaki açık ekmek ve diğer unlu mamuller ise bölgedeki diğer fırınlar tarafından temin edilmekte. Ancak Bim markası bu açık ekmekleri temin ettiği fırınları üretim, kaliteli malzeme kullanımı, depolama ve taşıma açısından araştırma yaparak tercih ediyor.

Bu sayede müşterileri için en kaliteli ekmekleri uygun sağlık koşullarında satışa sunuyor. Bim’in bu ürünlerde gösterdiği hassasiyet sebebiyle insanların en sık tercih ettiği market ünvanını da elinde bulunduruyor.

İlginizi çekebilir: Bim lavaş fiyatı ne kadar

Bim satışını yaptığı bütün ürünlerde olduğu gibi her zaman kalite standartlarını en üst seviyede tutmaya özen göstermekte. Raflarda yer alan bütün ekmek türleri Bim’in kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte.

Ayrıca hijyen koşulları her zaman gözeten Bim mağazası ekmeklerin üretim aşaması, dağıtım ve satış aşamalarının tamamında en iyi hijyenik ortamı sağlıyor. Bim’in bu hijyen koşulları için bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Y

ani kısa Bim market ekmek satışlarında gösterdiği kalite nedeniyle tüm müşterilerini memnun ediyor. Ayrıca, ekmeğin üzerine nutella sürerek lezzetin doruklarına varmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden Bim nutella fiyatı sayfamıza göz atmalısınız.

Bim Tost Ekmeği Çeşitleri Nelerdir

Bim mağazalarında tost ekmeği çeşitleri de bulunuyor. Susamlısından, buğdaylısına kadar birçok tost ürünü çeşidi de markette yer alıyor. Bim’in kendine has çıkardığı tahıllı tost ekmekleri de son günlerde en çok tutulan tost seçeneklerinden.

Bim mağazaları kurulduğu ilk yıldan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla Türkiye’nin her noktasında market açtı. Bu müşteri memnuniyetini alışveriş yapan kişilerin isteklerine ve beklentilerine dikkat ederek sağlamakta.

İnsanların en çok dikkat ettiği kalite ve fiyat uygunluğu Bim mağazalarında her zaman dikkat edildiğinden insanlar bu marketi çok sık tercih ediyor.

Bim birçok ürünü kendi bünyesinde ürettiği için sektördeki birçok marketin aksine uygun fiyat garantisi veriyor. Mağazalarda satışa sunulan ürünler kendi fabrikaları tarafından üretildiğinden aynı zamanda her zaman en kaliteli ürünler müşterilere sunuluyor. Bu ürünleri öğrenmek için web sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim kurulduğu ilk yıllardan bu yana her zaman müşteri memnuniyetine önem verdiği için sektördeki birçok markayı geride bırakarak Türkiye’nin her noktasına ulaştı. Büyükşehir, belde ve köy fark etmeksizin ülkenin birçok yerinde mağazalar açarak en iyi kalitedeki ürünlerini en uygun fiyatlar ile müşterilerine ulaştırıyor.

İlginizi çekebilir: Bim yufka fiyatı ne kadar

Bim mağazasının insanlar tarafından çok sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni de herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda müşteri destek ekibine hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor oluşudur. Gerek satış öncesi gerek satış sonrası destek alabilmek için Bim mağazalarındaki çalışanlara başvurabilirsiniz.

Aynı zamanda resmi sitelerinde yer alan iletişim bilgileri ile müşteri destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu