Bim Çay Fiyatları 2021 Ne Kadar Oldu? Arttı Mı?

siyah çayBim çay fiyatları 2021 yılında büyük artış gösterdi. Aslında bu zamlar sadece Bim marketlerde değil, ülke genelinde yaşandı. Temel gıdaların en başında çay geliyor. Çay, ülkemizin vazgeçilmez içeceğidir. Türkiye, dünya genelinde en çok çay tüketilen ülkedir. Özellikle siyah çay tüketiyoruz. Bim’de Berk marka çay da bulabilirsiniz. Berk Çay, Bim’e özgü bir çay markasıdır. Berk Çay ile Bim arasındaki bu anlaşma sayesinde fiyatlar çok uygundur. İndirim kataloglarını takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu katalog dönemlerinde toptan alım yaparsanız fiyatlar oldukça uygun oluyor.

Bim marketlerinde çay fiyatları ambalajlarına göre değişiyor. En çok kiloluk ambalajla satılsa da, diğer gramajlar ve poşet çay da mevcuttur. Berk Çay firması Bim’e özel üretim yaptığı için gayet ucuza satışı yapılıyor. Berk tarafından kaliteli çay yaprakları toplanıp tesislerde toplanıyor. Sonrasında gayet özenle kurutma ve paketleme işlemi yapılıyor. Son olarak da özel makineler sayesinde hava geçirmeyecek şekilde paketleniyor. Bu yüzden son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini koruyabiliyor.

 

Bim Çay Fiyatları 2021 ( Çaykur )

Bim Çaykur çay fiyatları 2021 yılında zamlandı mı? Sizler için Bim marketine gidip teker teker etiket kontrolü yaptık. Bim mağazalarındaki Çaykur çay fiyatları gayet uygun ve neredeyse diğer marketler ile aynıdır. Peki Bim’de çay fiyatları ne kadar?

Berk, Çay, Ofçay
ÜRÜN FİYAT
Berk Rize Siyah çay 1 KG ₺23,90
Çaykur Rize Turist Siyah Çay 1 KG ₺34,50
Lipton Doğu Karadeniz Siyah Çay 1 KG ₺32,90
Berk Harman Siyah Çay 1 KG ₺22,90
Berk Tiryakim Siyah Çay 1 KG ₺25,90
Doğuş Filiz Çay 1 KG ₺32,95
Ofçay Tiryakisine Siyah Çay 1 KG ₺28,50
Çaykur Tiryaki Siyah Çay 500 GR ₺17,50
Çaykur Tiryaki Çay 1 KG ₺33,75
Berk Ceylon Gold Siyah Çay 1 KG ₺40,95
Berk Ceylon Çay Opa 500 GR ₺46,50
Berk Filiz Siyah Çay 500 GR ₺12,90
Berk Bergamotlu Siyah Çay 500 GR ₺13,90

Ayrıca, Bim tereyağı fiyatı ve Bim kaşar peyniri fiyatı ne kadar?

Bim marketlerde hem yüksek kalitede hem de uygun fiyatta ürünler bulunuyor. Bim’de en çok satılan çay markası ise Çaykur’dur. Çaykur’un sarı renkteki kutusunda en çok satılan ürünü ise Rize Turist Çayı olarak geçer. Son olarak, yukarıda verdiğimiz bilgiler 04.06.2021 tarihinde güncellenmiştir. Ani fiyat değişiklikleri olursa bizi aşağıdaki yorum bölümünden bilgilendirebilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

bim kağıt havlu

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat …

2 Yorumlar

  1. Benzer Sayfalar Bim Sucuk Fiyatları 2021 - Hangi Sucuk Daha İyi? | HepKredi

  2. Benzer Sayfalar Bim Un Fiyatı 2021 Ne Kadar Oldu? 5Kg ve 10Kg Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.