Bim Cheesecake Fiyat Ne Kadar? Cheesecake Fiyatı Güncel

Bim cheesecake fiyatı kalitesine göre oldukça uygundur. Cheesecake tatlısı ülkemizde son zamanlarda oldukça meşhurdur. Özellikle limonlu olanı çok seviyorum 🙂 Ah bir de benim hanım diyeti tamamlasa da birlikte yiyebilsek. Çünkü her seferinde ben yiyorum, o bana bakmakla yetiniyor. Ayrıca bu tatlının en önemli malzemesi labnedir. Normalde peyniri tatlıya yakıştırmayız ama cheesecake tabuları yıkıyor. Labne ile bisküvinin eşsiz buluşması diyebilir miyiz? Evet…

Aslında Bim cheesecake fiyatı gayet uygun olmasına rağmen internet üzerinden tarif bakıp evde yapabilirsiniz. Fakat ben buna hiç gerek duymuyorum çünkü zaten çok lezzetli. Düşünsene sıfır zahmet ile enfes bir tatlı yiyorsun. Ayrıca, limonlu ve frambuazlı olarak çeşitleri de mevcut. Hatta size bir bonus vereyim. Birkaç gün içinde limonlu ve frambuazlı cheesecake tadım testleri yaparak Youtube kanalımızda ve bu sayfada yayınlayacağız.

Bim Cheesecake Fiyatı Ne Kadar?

Bim Cheesecake çeşitleri dolabın içerisinde donmuş halde bulunuyor. Bu yüzden eve geldiğinizde yemeden yarım saat önce çözülmesi için dinlendirmenizi öneririz. Zaten soğuk tüketilmesi gerektiğinden ısıtmanıza gerek olmayacak. Peki Bim limonlu cheesecake fiyatı ve Bim frambuazlı cheesecake fiyatı ne kadar?

Limonlu ve Frambuazlı Cheesecake
ÜRÜN FİYAT
Bim Limonlu Cheesecake ₺20,90
Bim Frambuazlı Cheesecake Fiyatı ₺20,90

bim cheesecake
bim cheesecake

Ayrıca, Bim pasta fiyatları hakkında linkten bilgi alabilirsiniz.

Bim Limonlu Cheesecake

Soğuk reyonlarında satılan limon aromalı cheesecake benim favorimdir. Cheesecake yerken damakta yanma olmaması harika. Kesinlikle fiyatına göre çok daha üst kalitede bir tatlı.

Bim Frambuazlı Cheesecake

Frambuazın en taze halini yormuş gibi bir his. Aromayı o kadar yoğun ve lezzetli ki, hazza ulaşıyorsunuz 🙂 Ekstra olarak, kokusunu da çok beğeniyorum. Üstelik hamuru da müthiş yumuşaklıkta. Çayın yanında olmazsa olmazlardan.

 

Birkaç güne tadım videomuzu burada ve Youtube kanalımızda yayınlayacağız.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

bim kağıt havlu

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat …

1 Yorum

  1. Benzer Sayfalar Bim Çikolata Fiyatları 2021 - Buono Bitter, Şekersiz Çeşitleri | HepKredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.