A101 Fiyat Listesi

A101 Mantı Fiyatı

Hazır gıdalar sofralarımızı oldukça kolaylaştırırken bu ürünlerin en başında da A101 mantı geliyor. Pratik ve bir o kadar da lezzetli bir ürün olan A101 mantı fiyatı itibariyle de çok uygun. Mantı asla vazgeçemediğim ve vazgeçeceğimi de hiç düşünmediğim bir yemek.

A101 mantı annelerimizin yaptığı gibi olmasa da ufacıkta olsa o lezzeti andırıyor. A101 mantı alıp evde hızlı şekilde yaptığım zamanlar bile olmuştur. Bol sarımsaklı ve bol yoğurtlu, olsa da yesek :). Bu yazımızda A101 mantı ve A101 mantı fiyatı, A101 hazır mantı nasıl yapılır gibi konulara değineceğiz.

A101 Mantı Fiyatı 2023 Ne Kadar? A101 Hazır Mantı Fiyatları

Bazı yemekler zaman içerisinde Türk sofralarının ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Özellikle yöresel yemekler birçok evin sofrasında zaman zaman kendine yer bulabiliyor. Çoğu zaman el emeği gerektiren ve yapımı zor olan bu yemekler yapıldığı yörenin izlerini taşımakta ve oldukça lezzetli olmakta.

a101 mantı fiyatı
a101 mantı fiyatı

Türk kültüründe en çok sevilen ve sıklıkla tüketilen yöresel yemeklerin başında şüphesiz mantı yer alıyor. Kayseri topraklarına özel olan bu yemek hamurun ve kıymanın birleşmesiyle lezzetli bir hal alıyor. Ancak yapımı ve kıvamını tutturması oldukça zor olan bu yemeklere birçok kişi zorluğu sebebiyle el yapımı olarak yapmaya yanaşmamakta.

Bunun yerine mantı yemeyi seven kişiler mantıları ya dışarıdan yemekte ya da başkalarına hazırlatmakta. Ancak son zamanlarda bazı marketler hazır mantı satışına başlayarak mantı yemeyi seven kişilerin bu lezzete kolay bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmakta.

İlginizi çekebilir: Bim mantı fiyatı ve çeşitleri nelerdir?

Günümüzde hemen hemen bütün büyük marketler hazır mantı satışı yapmakta. Ancak bunun sonucunda da reyonlarda bazen sağlıksız ve lezzetsiz mantılar ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle de mantı yemeyi seven kişiler lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı mantıları nereden almaları gerektiği konusunda kararsızlık yaşayabiliyor. Bu noktada A101 market sağlıklı ve lezzetli ev yapımı mantıları ile karşımıza çıkıyor.

A101 Hazır Mantı, Hazır Yemek Ürünleri

A101 hazır mantı satışında ülkemizde önde gelen marketlerden biridir. Diğer birçok hazır gıdalarda olduğu gibi hazır mantı satışında da kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünlerin satışını yapan A101 birçok müşterisinin beğenisini toplamakta. Sattığı hazır mantılar ile mantı seven kişilerin büyük beğenisini toplayan A101 ülkenin en iyi gıda firmaları ile çalışarak müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyor.

A101 markette satılan mantılar tamamen yemeye hazır mantılardır. Hamuru ve iç kıyması daha önceden hazırlanan mantılar yalnızca sos hazırlanarak tüketilebiliyor. Öyle ki bir kişi kendi evinde 10 adet mantı dökerken harcayacağı süreyi A101 marketten satın aldığı hazır mantıyı pişirmeye ayırabilir.

a101 kayseri ve çorum mantı çeşitleri
a101 kayseri ve çorum mantı çeşitleri

A101 Mantı Fiyatları 2023

A101 markette satılan mantılar ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de bu mantıların fiyatlarıdır. Öncelikle şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki hazır mantı satışında A101 lezzet ve kaliteli gıdanın yanı sıra uygun fiyatlı etiketler de kullanmakta. A101 markette satılan mantıların fiyatları şu şekildedir;

A101 Mantı Fiyatı
ÜrünBirimFiyat
Bendo Çorum Mantısı400 gr9,45TL
Kaşık-La Dana Etli Kayseri Mantısı500 gr23,25TL
Beşler Dondurulmuş Mantı350 gr19,95TL

Bu mantılar A101 marketlerde sürekli olarak bulunan mantılardır. Bunun yanı sıra cep telefonu ve kişisel bakım ürünleri gibi ürünlerin satıldığı aktüel ürün kampanyalarında da zaman zaman mantı satışı yapılmakta. Eğer siz de lezzetli ve besin değeri yüksek mantılar tüketmek istiyorsanız A101 mağazalarını ya da A101 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu