Bim Fiyat Listesi

Bim Zeytin Fiyatları

En güzel kahvaltı sofraları için Bim zeytin fiyatları 2023 listesini sizlere açıklıyoruz. Ülke genelindeki mağazalarında çok sayıda çeşit bulabilirsiniz. Tercih edilen iki tip zeytin vardır: siyah ve yeşil. Eğer ekşimsi lezzetleri seviyorsanız yeşil zeytin tercih edebilirsiniz. Haftalık veya aylık alışveriş listesi hazırlıyorsanız, listenize zeytin de ilave edebilirsiniz.

Dünya genelindeki beslenme uzmanları, her gün zeytin tüketilmesini tavsiye ediyor. En önemli özelliklerinden birisi mideye faydalarıdır. Bunun içinde günde 5-10 tane tüketilmesi tavsiye edilir. Böylelikle Bim marketlerdeki İnci marka zeytinleri tercih edebilirsiniz.

Ayriyeten Cem markası yeşil zeytin, Marmarabirlik ise salamura siyah zeytinlerini Bim raflarında sergiliyor. Bim marketlerde; teneke, pet şişelerde ve cam kavanozlarda satılan bu ürünleri gönül rahatlığı ile alarak sofranıza koyabilirsiniz. Şahsen ben salam ile birlikte zeytin yemeyi çok seviyorum 🙂

İlginizi çekebilir: Bim zeytinyağı fiyatları

Bim Zeytin Fiyatları Ne Kadar?

Bim marketlerde herkesin damat tadına uygun zeytin çeşitleri bulunuyor. Salamura, az tuzlu, doğal yağlı, çizik zeytin, kırma ve kuru sele olarak çeşitlendirme bulunuyor. Aşağıda sizin için Bim’deki zeytinlerin fiyatlarını paylaştık;

ÜrünAğırlıkFiyat
İnci (Yeşil Çizik Zeytin)400 Gr₺19,00
İnci (Kırma Yeşil Zeytin)400 Gr₺20,45
İnci (Biberli Yeşil Zeytin)400 Gr₺27,90
İnci (Siyah Zeytin)500 Gr₺28,30
Marmarabirlik (Salamura Siyah Zeytin)800 Gr₺33,90
İnci (Az Tuzlu Salamura Zeytin)800 Gr₺32,90
Cem (Kalamata usulü yeşil zeytin)1 Kg₺39,90
İnci (Doğal yağlı siyah zeytin)1 Kg₺39,90
İnci (Siyah Zeytin Xlarge)900 Gr₺39,90
İnci (Doğal yağlı siyah zeytin)2 Kg₺36,95

 

bim zeytin fiyatları
bim zeytin fiyatları

Ayrıca kahvaltı sofranızın diğer olmazsa olmazlarının arasında Bim sucuk, Bim tereyağı ve Bim çay da bulunuyor.

Yukarıda belirtilen fiyatlar yakın geçmişte güncellenmiştir. Ani fiyat değişiklikleri yaşandığında aşağıdaki yorum kısmından bizi bilgilendirirseniz tablodaki fiyatları güncelleyebiliriz. Peki, sizin en sevdiğiniz zeytin tipi hangisi? Deneyip de memnun kaldığınız zeytin çeşitlerinden bahsederseniz onları da denemek isteriz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu