Bim Fiyat Listesi

Bim Aspiratör Fiyatları

Tasarruf etmeyi seviyorsanız eğer, mutfak eşyalarının vazgeçilmezi olan Bim aspiratör fiyatları konumuzu takip etmenizde fayda var. Bu yazımız da sizlere Bim aspiratör fiyatları konusunda bilgiler vereceğiz.

Mutfak eşyaları içerisinde bazı eşyaların önemli bir yeri vardır. Bu eşyalar dışarıdan bakıldığında önemsiz gibi görünse de aslında her ev için önemlidir. Bu eşyaların da başında aspiratörler gelmekte.

Aspiratörler ankastre setler içerisinde yer alan bir mutfak eşyasıdır. Genelde ocağın ve fırının hemen üstünde bulunan bu ev eşyaları yemek sonrası oluşan ağır kokuyu dışarı atmak için kullanılır.

Bim Aspiratör Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar Yükseldi?

Aspiratörlerin bu denli önemli ev eşyaları olmaları nedeniyle pek çok marka mağazalarında aspiratör satmakta. Aspiratörlere olan ihtiyacın artması ancak fiyatların da bir o kadar yüksek olması nedeniyle ev sahipleri ucuz ve bir o kadar da kaliteli aspiratörlerin arayışı içerisinde girmiştir.

Bu noktada en iyi tercihlerden biri Bim mağazası olacaktır. Bim mağazası aktüel ürün kategorisinde zaman zaman aspiratör getirerek müşterilerine uygun fiyatlı ve bir o kadar da kaliteli aspiratörler satmakta. Çok tercih edilen Bim aspiratör fiyatları , ürün özellikleri ve kullanım detayları gibi bilgilere geçmeden önce aspiratörün ne olduğunun ve ne işe yaradığının bilinmesi gerekiyor.

Aspiratör Nedir, Ne İşe Yarar?

Aspiratörler mutfakta önemli bir yeri olan ancak çoğu zaman kullanılmayıp eskimeye bırakılan ev eşyalarından biridir. Bu ev eşyaları çoğu zaman ocak ve fırın ile birlikte set olarak ev sahiplerine satılır. Bu ev eşyaları sayesinde mutfakta yemek sonrası ortaya çıkan kötü ve ağır kokular evden uzaklaştırılabilir.

Örneğin evde balık yaptınız ve kapıları, pencereleri vs. saatlerce açık bıraktınız ama halen koku gitmiyor. Bu noktada kokuları ilk baştan önlemek için balığın pişirilme aşamasında aspiratörü kullanmak kokuyu ilk aşamada def edecektir. Kolay bir şekilde kullanılabilen aspiratörler yüksek sese neden olduğu için pek kullanılmasa da ortamdaki kötü kokulu gazların uzaklaştırılması için birebirdir.

bim aspiratör
bim aspiratör fiyatları bu yıl ne kadar oldu

Bim Aspiratörleri

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Bim mağazalarında sürekli olarak aspiratör satışı yapmamakta. Bim mağazalar birkaç haftada ya da birkaç ayda bir haftanın belirli günlerinde yaptığı aktüel kampanyalarında bu ürünlerin satışını yapar.

Bim aktüel ürün satışında çoğu zaman tek marka satmayı tercih ediyor. Bu noktada Bim mağazaları çoğu zaman Kumtel markasının üretimini yaptığı mutfak aspiratörlerini müşterilerine sunuyor. Ayrıca kimi zaman beyaz eşyaları set olarak gelebildiği için farklı markaların ankastre setleri içerisinde mutfak aspiratörü ile karşılaşmak mümkün. Örneğin Temmuz 2022 tarihinde Keysmart markasının ankastre seti içerisinde aspiratör bulunuyor.

Bim Aspiratörler Fiyatları

Aspiratörler genellikle geniş aralıklarla satışa sunuluyor. Yani bir sene içerisinde aspiratör satışını en fazla 4 5 kez görebiliyoruz. Bu nedenle de Bim mağazalarında satışı yapılan mutfak aspiratörlerinin fiyatları hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değil.

Ancak başta Kumtel markasının ürettiği mutfak aspiratörleri olmak üzere satışı yapılan bütün ürünler ortalama olarak 100-150 ₺ aralığındadır.

Bim Aspiratör Fiyatları 2022
ÜrünFiyat
Kumtel DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör238,97TL
Kumtel DS6-905 S Siyah Sürgülü Aspiratör279,00TL
Kumtel Ank.Aspiratör Tek Motor280,00TL
Keysmart Duvar Tipi Cam Siyah Davlumbaz349,99TL

Bim mağazalarının aspiratörleri zaman zaman ankastre setleri içerisinde sattığını söylemiştik. Aspiratörler ankastre setleri içerisinde satıldığında tek olarak satın alınamıyor. Bu nedenle de ankastre seti içerisindeki bir mutfak aspiratörünün fiyatının ne kadar olduğu bilinmiyor.

Ancak ankastre setinin fiyatı üzerinden bir fiyat tahmini yapmak mümkün. Örneğin Temmuz 2022 kataloğunda satışı yapılan Keysmart marka ankastre seti 1.999 ₺ gibi bir fiyata satışa sunulmuştur. Aspiratör ile birlikte fırın ve ocak da bulunan bu sette diğer ürünlerin fiyatını biliyorsanız aspiratör fiyatını tahmin edebilirsiniz.

Bim aspiratörlerin uygulamalı halinin resmi
Bim aspiratörlerin uygulamalı halinin resmi

Bim Aspiratör Özellikleri

Bim müşteri memnuniyetine her zaman öncelik verdiğinden diğer ürünlerde olduğu gibi aspiratörlerde de en iyi özelliklere sahip olan aspiratörleri satmaya özen gösteriyor. Öyle ki Bim mağazalarının aktüel kampanyalarından satın alacağınız uygun fiyatlı bir mutfak aspiratörü ile en iyi markanın mutfak aspiratörü arasında özellik olarak çok fazla bir fark olmadığını sizler de göreceksiniz.

Bim mağazalarında satışı en çok yapılan Kumtel marka aspiratörlere ait özellikler şu şekilde sıralanabilir;

  • Salyangoz motor
  • 2 adet alüminyum filtre
  • Termik kontrol ve inox panel
  • Led aydınlatma
  • Farklı emiş gücü seçenekleri
  • Yüksek emiş gücü
  • Saatte 320 metreküp hava filtreleme

Bim mağazalarından bu aspiratörü aldığınız takdirde kolay ve hızlı bir şekilde mutfağınızdaki havayı dışarı atabileceksiniz. Öyle ki aspiratöre ait düğmelerin yer aldığı paneli herhangi bir kullanma kılavuzu kullanmadan kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca yemek pişirme esnasında açma kapama tuşunu ve hangi ayarda çalışacağını belirleyen tuşa basmak.

Bim Aspiratörleri Kaliteli Mi?

Bim mağazalarında satışa sunulan aspiratörler diğer ürünlerde olduğu gibi uygun fiyatlı etiketlere sahip. Bu nedenle de aspiratör satın almak isteyen müşteriler uygun fiyatlar ile karşılaştığında kalitesiz ürün ile karşı karşıya kalmaktan endişe duyuyor.

Ancak şunu söyleyebiliriz ki Bim kalitesiz ürün satışına hiçbir zaman izin vermediği için bu mutfak eşyaları güvenle kullanılabilir. Bim’in uygun fiyatlı ürünler satmasının tek nedeni müşterileri için en iyi memnuniyeti kaliteyle birlikte uygun fiyat garantisiyle sağlamak istiyor oluşudur.

Bununla birlikte aspiratör markaları içerisinde önemli bir yere sahip olan Kumtel markasının bu ürününü 2 yıl garanti fırsatı sunulduğu için güvenle satın alabilirsiniz.

Aspiratör araması yapan binlerce ziyaretçiye reklam vermek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu