Bim Pasta Fiyatları Ne Kadar 2021 Hangisi Güzel

Doğum günü ya da kutlama için arayışa girdiyseniz Bim pasta fiyatları üzerine araştırma yapıyorsunuzdur. Bu pastalar hazır olarak satıldıkları için misafirlerinize karşı sizin için tam bir kurtarıcıdır. Aynı pastahaneden alırken çok daha yüksek maliyetleriniz olabilir ama Bim’den alacağınız pasta fiyatı oldukça uygundur. Ayrıca vişne, karışık meyve ve kakao gibi çeşitleri de bulunuyor; bu sayede her damak zevkine göre pasta seçimi yapabiliyorsunuz. Peki Bim’de pasta fiyatları ne kadar? Bim yaş pasta fiyatı nedir?

Bim Pasta Fiyatları 2021 Güncel

Pandemi sebebiyle ekonomik olarak oldukça zor bir dönemden geçiyoruz. Bu sebepten ötürü ülke olarak uygun fiyatlı pasta arayışı içine girebiliriz. İşte tam da burada devreye Bim giriyor! Çünkü Bim, büyük üretici firmalar ile anlaşma yaparak çok daha uygun maliyetlerdeki pastaları rafına koyabiliyor. Ayrıca Bim’in harika bir nakliye sistemi olduğundan dolayı pastanızı raftan taze bir şekilde alıp evinize götürebilirsiniz. Tazelik konusunda şimdiden içinizin rahat olmasını söyleyebiliriz.

Bim pasta fiyatları
Bim pasta fiyatları

Öte yandan, Bim’de dondurulmuş pasta da bulabilirsiniz. Bu markanın ismi Ma Sante olarak geçiyor. Ma Sante çikolatalı bir pastadır ama aynı zamanda limonlu ve frambuazlı cheesecake olarak ve profiterol olarak da satın alabiliyorsunuz. Bim yaş pasta 650gr ve donuk pastalar ise 580gr ağırlığındadır. Aşağıya Bim pasta fiyatları listesini yazdık;

* Ma Sante Dondurulmuş Çikolatalı Pasta (650gr) : 19,50 TL
* Ma Sante Cheesecake (650gr) : 17,50 TL
* Osmanoğlu Çikolatalı Pasta (580gr) : 13,50 TL
* Osmanoğlu Profiterollü Pasta (580gr) : 13,50 TL

İlginizi çekebilir: A101 pasta fiyatları ne kadar oldu?

Bu fiyatlar 04.06.2021 tarihinde güncellenmiştir. Eğer yeni fiyat güncellemesinden bizden daha önce haberdar olursanız, aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz. Aynı zamanda, pasta yapımında kullanılan Bim un için tüm detayları linkteki sayfada anlattık. Ayrıca, Bim‘den aldığınız pasta ile ilgili görüşlerinizi de yorum bölümünden biz ve diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

bim salam fiyatı

Bim Salam Fiyatı 2021 Kaç TL, Tombik, Namet, Pınar

Bugün fiyat radarımıza Bim salam fiyatını ele alacağız. Bim salam fiyatı çok tüketildiğinden de çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.