Bim Salça Fiyatı 2021 Kaç TL, Yurdum ve Tat Salça

Bim salça fiyatı, merak edilen ürünlerden. Sofralarımızda vazgeçemediğimiz lezzetlerin başında geliyor. Hem domates ile hem de biber ile yapılabilen salçalar yemeklere lezzet vermenin yanı sıra hoş bir renk de vermekte. Bu nedenle insanlar yemek yaparken salçanın bu özelliklerinden faydalanmak için ya kendileri üretmekte ya da satın alma yolunu tercih etmekte. Ancak çoğu zaman insanlar gerek zamanları olmadığından gerek salça yapımında bilgileri olmadığından satın almayı tercih ederler.

Bim Salça Fiyatı 2021 Yılında Ne Kadar Oldu?

Biber salçası ve domates salçası her yemekte tercih edilmez. Örneğin bir makarnaya sos hazırlarken domates salçası daha iyi bir seçim iken bir kuru fasulye yemeğinde biber salçası daha iyi bir seçimdir. Bu nedenle biber salçası fiyat olarak daha uygun olduğundan ve kullanım alanı daha geniş olduğundan domates salçasına oranla daha fazla tercih ediliyor. Ancak yine de domates salçasının yemeklere verdiği lezzet gerçeği asla değiştirilemez.

Bim Salça Fiyatı
Bim Salça Fiyatı Kaç TL

Yazının başında da belirttiğimiz üzere kimi insan salçayı kendi üretmekteyken kimi insan satın almayı tercih ediyor. Bu noktada en kaliteli salçaları temin etmek için insanlar marketlere yöneliyor. Ülkemizde en kaliteli salçaları en uygun fiyatla Bim marketleri sunduğundan insanlar salça satın almak için Bim marketine yöneliyor. Bim mağazası salça satışında kendi anlaşmalı markalarından olan Yurdum biber ve domates salçasını satışa sunuyor. Aynı zamanda Bim yurdum salça markasıyla birlikte Bim aktüel ürünlerinde de başka salça markaları tercih etmekte. Unutmadan; siz hiç Bim tost ekmeği üzerine salça sürüp yediniz mi? Cevabınız hayır ise, siz bu hayatı yaşamıyorsunuz 🙂

Bim Salça Fiyatları

Türkiye’nin her yerindeki Bim mağazalarında hem domates salçası hem de biber salçasını satışa sunmakta.  Çoğu zaman biber salçası fiyatı domates salçası fiyatından daha uygun olsa da Bim salça fiyatı olarak her marketten daha uygundur. Güncel haliyle Bim salça fiyat 2021 senesinde şu şekilde sıralanabilir; Bim salça fiyat 2021 aşağıda yer alıyor.

Bim Salça Fiyatı 2021
Ürün Adı Birim Fiyat
Yurdum Domates Salçası 500 gr 13,90TL
Tat Domates Salçası 8,45TL
Yurdum Domates Salçası Teneke 32,90TL
Yurdum Acı/Tatlı Biber Salçası 17,90TL
Domates Salçası 4300 gr 38,95TL
Domates Salçası Yurdum 4500 gr 32,00TL
Domates Salçası Yurdum 1500 gr 12,25TL
Acı/Tatlı Biber Salçası Yurdum 1500 gr 16,45TL

İlginizi çekebilir: A101 salça fiyatı ve satılan markalar: Tat, Tuka, Öncü, Çokça

Bim Salça Reyonu
Bim Salça Reyonu

Bim Salçası Kullanan Müşterilerin Yorumları

İnsanlar herhangi bir ürün alırken o ürünü önceden kullanan müşterilerin yorumlarına büyük bir önem verir. Bu nedenle domates ya da biber salçası fark etmeksizin Bim’den salça satın almak isteyen kişiler salçayı kullanan kişilerden fikir alır.

Bim’den salça satın alan kişiler her zaman memnuniyetini dile getirmekte. Bim’in anlaşmalı markası olan Yurdum acılı ve acısız, domates ve biber gibi ayrı ayrı salçaları en iyi kalitede müşterilerin hizmetine sunuyor. Yurdun dört bir yanındaki en iyi domates ve biberler hijyenik ortamlarda salça haline getirilerek müşterilerin hizmetine sunuyor. Gerek yemeklere verdiği muhteşem lezzet gerek uygun fiyatlı olması sebebiyle müşteriler salça seçiminde en çok Bim market zincirini tercih ediyor.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.