Bim Fiyat Listesi

Bim Tavuk Fiyatları 2022, Bim Tavuk Göğsü, Kova Çıtır Tavuk

Bugün Bim tavuk fiyatları bilgisiyle karşınızdayız. Uygun olmasıyla birlikte tavuk çeşitlerinden güncel bilgiyi sayfamızda görebilirsiniz. Bim tavuk göğsü fiyatları, baget tavuğu fiyatları, tavuk kanat fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yazdık. Tavuk çeşitlerinden güncel fiyatlar ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden belirtmeyi unutmayın.

bim tavuk fiyatları
bim tavuk fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu

Tavuk etinin yağsız ve lifli yapısı, sporcular tarafından bolca tüketilmesinde önemli bir rol oynuyor. Uzmanlar, genellikle Bim tavuk göğsü öneriyor ve ızgarada pişirmeniz gerektiğini söylüyorlar. Fakat spor yapıyorsanız, but kısmının en yağlı bölge olduğunu unutmamalısınız.

Buna karşılık but kısmı vitamin bakımından en zengin bölgedir. Sporu bir kenara bırak, ben damak tadıma düşkünüm diyorsanız, Bim Lezita tavuk fiyatı bilgisini aşağıda sizin için yazdık :)

Bim Tavuk Fiyatları 2022 (Körpe, Baktav, Banvit)

Bim tavuk fiyatları ve marka çeşitliliği sebebiyle en çok tercih edilen marketlerden birisidir. Tavuk etinin uygun koşullarda kesiminin yapılmış ve düzgün paketlenmiş olması raf ömrü bakımından büyük önem taşır ve neredeyse tüm marketler bu detaya oldukça dikkat ederler.

Marketlerde Körpe, Baktav ve Banvit markaları bulunsa da, marka çeşitliliği şehirden şehire değişiklik gösterebiliyor. Şahsen benim için en önemlisi lezzettir. Bu yüzden genellikle Bim çıtır tavuk tercih ederim :)

bim tavuk fiyatları
Bim tavuk fiyatları

İlginizi çekebilir: A101 tavuk fiyatları ve ürün çeşitliliği nelerdir?

Bim tavuk çeşitleri: Bütün piliç, pirzola, ızgara tavuk kanat, baget, tavuk bonfile, çorbalık, kelebek pirzola, but ve göğüs çeşitleri bulunuyor. Ayrıca, Bim tavuk döner fiyatları için linkteki sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Bim hindi çeşitleri: Hindi baget, hindi kapama, hindi göğüs, hindi ızgara gibi çeşitler vardır. Peki Bim tavuk fiyatları ve Bim hindi fiyatları ne kadar?

İşte Bim Tavuk Fiyatları 2022 Güncel Listesi

Bütün Tavuk KG 10,15 ₺
Baget Tavuk KG 13,15 ₺
Kalçalı But KG 10,70 ₺
Bonfile Tavuk KG 21,95 ₺
Çorbalık Piliç KG 6,99 ₺
Tavuk Pirzola KG 16,05 ₺
Tavuk Izgara Kanat KG 19,95 ₺
Tavuk Izgara Tava KG 21,99 ₺
Piliç Pirzola Kelebek KG 15,95 ₺
Tavuk But İncik KG 15,95 ₺
Fırınlık Piliç KG 13,95 ₺

 

Ayrıca, bu sayfadan Bim süt fiyatları listesini inceleyebilirsiniz.

Bim Hindi Fiyatları

Hindi Izgara Tava KG 33,95 ₺
Hindi Göğüs KG 28,95 ₺
Hindi Kapama KG 21,00 ₺
Hindi Baget KG 20,95 ₺

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar 06.09.21 tarihinde güncellenmiştir. Eğer fiyatlarda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki yorum bölümünden belirtiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

2 Yorum

    1. Esma Hanım merhaba, fiyatlar yakın tarihte güncellenmiş olup, değişiklik olması durumunda bizi bilgilendirirseniz en kısa zamanda Bim tavuk fiyatları üzerinden güncelleme yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu