Bim Fiyat Listesi

Bim Hindi Fiyatları

Bim hindi fiyatları kış aylarına girildiğinde sorgulaması en çok yapılan ürünlerden. Yılbaşı akşamları ile adeta özdeşleşmiş olan hindi, yılın diğer zamanlarında da tüketiliyor. Her ne kadar yılbaşlarında marketlerin hindi satışına daha fazla ağırlık verdiği bilinse de, Bim zincir marketlerinde yılın her dönemi hindi ürünlerini bulmak mümkün.

Bim hindi fiyatları, uygun sayılabilecek bir seviyede. Dolayısıyla istenilen zamanda rahatlıkla tüketilebilir. Yazımızın devamında Bim hindi eti fiyatları hakkında merak ettiğiniz bütün detayları bulabilirsiniz.

Bim Hindi Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu

Doğru tarifler ve doğru pişirme teknikleri ile çok leziz hindi yemekleri yapabilirsiniz. Hindi denildiğinde hemen herkesin aklına direkt olarak kızaran bir hindi gelse de, farklı yemeklerin yapılması da mümkündür. Bu noktada önemli olan sizin damak tadınız. Bim hindi fiyatları 2023 yılında da bütçenizi zorlamayacak seviyede olduğundan dolayı, istediğiniz zaman hindi eti alarak yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Bim Hindi ile Leziz Yemekler

Bim hindi, sahip olduğu özellikler ile bir bütün halinde kızartılabileceği gibi farklı yemeklerin yapımında da kullanılabilir. Zengin besin değerlerine sahip olmasına rağmen düşük kalorili bir ürün olması, hindinin kullanım alanlarını oldukça genişletmektedir. Kolesterol seviyesinin düşüklüğü de bir diğer avantajı olarak dikkat çeker.

Farklı sebze ve baharatlarla çeşnilendirerek damak tadım noktasında istediğiniz lezzeti yakalayabilirsiniz. En özel günlerinizde hindi ile leziz yemekler yapabilir ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

bim hindi fiyatları
bim hindi fiyatları

İlginizi çekebilir: A101 hindi fiyatları 2023 listesi ne kadar oldu?

Hindi, büyük sayılabilecek bir üründür. Eğer kalabalık bir grup için yemek hazırlamıyorsanız, hindiyi parçalayarak birkaç yemekte kullanabilirsiniz. Örneğin; hindi göğsü ile güzel bir sote yapabilirsiniz veya bagetleri kızartabilirsiniz. Dolayısıyla Bim’den uygun fiyata aldığınız hindiyle çok özel yemekler hazırlamanız kolaylaşacak.

Bim, direkt fırına atılacak tüm hindi satışı yaptığı gibi farklı hindi eti ürünlerinin satışını da yapıyor. Kapama, baget ve ızgara tavalık olan seçeneklerden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bahsedilen ürünlerin tamamının fiyatı uygun seviyededir. Kısacası Bim hindi fiyatları sizi zorlamaz.

Bim Hindi Fiyatları 2023 Listesi

Bilindiği gibi Bim, Türkiye’nin hemen her noktasında faaliyet gösteren bir zincir market. Genellikle bütün şubelerinde aynı ürünleri satmakta. Ancak bazı ürünlerde, bölgesel bazda marka değişiklikleri olabilir. Bim hindi markası konusunda da böyle bir yol izlemektedir. Her ne kadar birçok Bim marketinde Bolez markalı hindiler satılsa da, bölgesel bazda farklılıklar olabileceği unutulmamalıdır. Güncel Bim hindi fiyatları şu şekildedir:

Bim Hindi Fiyatları 2023
Ürün AdıFiyat
Tüm Hindi Fiyatı39,95TL
Hindi Izgara Tava Fiyatı49,95TL
Hindi Baget Fiyatı39,95TL
Hindi Kapama Fiyatı39,95TL

Burada bahsedilen rakamlar, ürünlerin 1 kg için geçerlidir. Ürünün ağırlığına bağlı olarak ödenmesi gereken rakam farklılık gösterecektir. Ayrıca hindi etinin kuzeni tavuk etidir 🙂 Bim tavuk fiyatları içeriğimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Dönemsel olarak satılan ürünlerde farklılıklar yaşanabilmektedir. Bazen talep az olmasına bağlı olarak hindi eti ürünlerinin şubelere daha az getirilmesi söz konusu olabilir. Ya da ürün çeşitliliğinde bir artış meydana gelebilir. Bundan dolayı Bim hindi fiyatları konusunda yer alan ürün çeşitliliğinde zaman içinde farklılık olabileceği unutulmamalıdır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 3 Anlık Puan: 2.7]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu