Bim Süt Fiyatları 2021 – Hangi Süt Alınmalı?

Bim süt fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu? Evinizde tatlıya, bebeğinize, çocuğunuza içirmek için süt satın almak istersiniz. Bu dönemde hem kalite hem de uygun fiyat arayışı içinde olmalısınız. Bu sorunlardan sizi tam da Bim süt fiyatı kurtarıyor. Sizlerin alışveriş fikri edinebilmesi için aşağıda Bim Dost süt fiyatları konusunda bilgilendirme yaptık. Ben özellikle çilekli ve çikolatalı olanları seviyorum 🙂 Sizin de favori sütleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Süt Fiyatları 2021

Güncel olarak 1 Litre Bim Dost süt fiyatı 4,05 TL’dir. Bu fiyattan faydalanmak için Türkiye genelindeki tüm Bim marketlerden alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü Bim, hem hesaplı hem de genellikle indirimli ürünlerin satışını yapıyor. Yukarıda verdiğimiz örneğin yanı sıra, meyveli ve çikolatalı süt çeşitlerini de bulabilirsiniz.

* Dost Tam Yağlı Süt 1 Litre : 4,85 TL
* Dost Yarım Yağlı Süt 1 Litre : 4,55 TL

* Dost Çilekli Süt 200 ML : 1,55 TL
* Dost Çikolatalı Süt 200 ML : 1,55 TL

* Dost Devam Sütü 200 ML : 1,85 TL
* Dost Yağlı Süt 200 ML : 1,25 TL

bim süt fiyatları
bim dost süt fiyatları

Yukarıda fiyatlarını paylaştığımız Dost Süt ürünlerini hem evinizdeki tatlılarda kullanabilir, hem de çocuğunuzu okula gönderirken çantasına koyabilirsiniz. Sütün yanında yemeniz için mozzarella peyniri Bim sayfamızı da incelemenizi öneriyoruz. Sitemizde Bim’de süt fiyatları ve Bim’in Dost süt fiyatları ile ilgili bilgiler 04.06.2021 tarihinde güncellenmiştir. Eğer bizden önce zam haberi alırsanız, aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

bim kağıt havlu

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.