Bim Fiyat Listesi

Bim Süt Fiyatları

Bu yazımız, Bim süt fiyatları hakkında sizlere genel bilgiler içerecektir. Bim süt fiyatı oldukça merak edilen ve piyasanın en uygun sütlerinden olduğu bir gerçek. Şehirleşmenin de etkisiyle insanlar süt ve süt ürünlerine ulaşmada zorluk yaşamakta.

Ancak marketlerin sayısının artması ile birlikte köylerden temin edilen sütler sağlıklı bir şekilde insanlara ulaştırılabiliyor. İnsanların çok sevdiği bir gıda olan süt günümüzde marketlerden kolay bir şekilde temin edilebiliyor. Birçok mağaza paketlenmiş kutularda süt satışı yapsa da birçok kişi sütü Bim mağazalarından satın almayı tercih ediyor.

Bim Süt Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Yükseldi?

Bim süt fiyatları uygun olduğu için en çok tercih edilen marketlerin başında geliyor. İnsanlar hem uygun fiyatlı olması hem de kaliteli olması nedeniyle tercihlerini Bim ürünlerinden yana kullanıyor. Bu ürünler içerisinde Bim Dost sütün de önemli bir yeri var.

Hem kutulu bir şekilde süt temin eden Bim günlük süt satışı da yapmakta. Bu Bim süt fiyatları birçok mağazadan daha uygun fiyatlı olduğu için alışveriş yapan müşteriler tercihlerini bu mağazadan yana kullanıyor.

Bim Süt Fiyatları
Bim Süt Fiyatları

Bim Dost Süt Fiyatı 2023 Ne Kadar

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Bim süt fiyatı diğer birçok zincir marketteki süt fiyatından daha uygundur. Her zaman kalitenin yanı sıra uygun fiyat ile müşteri memnuniyetini sağlayan Bim süt fiyatı ile de müşteri memnuniyetini sağlamakta. Reyonlarda yer alan Bim Dost süt fiyatı 2023 tarihinde Temmuz 2023 itibariyle güncel fiyatları şu şekildedir;

Bim Süt Fiyatları 2023
ÜrünBirimFiyat
Dost Yarım Yağlı Süt1 LT5,90 ₺
Dost Laktozsuz Bim Süt1 LT6,90 ₺
Dost Doğal Süt %3,1 Yağlı1 LT6,25 ₺
Bim Altın Süt1 LT6,25 ₺
Dost Muzlu Süt200 ML3,40 ₺
Dost Küçük Sade Süt200 ML3,40 ₺
Dost Devam Sütü500 ML5,25 ₺

Bim mağazasında bu üç süt türü devamlı olarak satılmakta. Bunun yanı sıra ürün yelpazelerine eklenen aktüel ürünler ile Bim altın süt 1 lt ve Dost devam sütü 200 ml şeklinde satışa sunulmakta.

Aktüel ürünlerde satılan Bim Dost altın süt ve Dost devam sütü 200 hakkında önceden bilgi sahibi olmak için mağazanın kataloglarını inceleyebilir ve aktüel günlerinde mağazayı tercih edebilirsiniz.

Bim Altın Süt Fiyatı da Yükseliyor

Ayrıca, ilginizi çekebilir: A101 süt fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu? Süt tercihinde ilk sıralarda yer alan Bim süt fiyatları 2023 senesinde çok fazla bir artış yapmamıştır. Özellikle Dost altın sütü ve Dost yarım yağlı sütü, süt temin edilen çiftçiler tarafından herhangi bir zam yapılmadığı takdirde hiç artış göstermemekte.

Bim Dost Süt İçeriğinde Neler Var, Sağlıklı Mıdır?

Süt gibi insan sağlığı için önemli olan gıdaları satın almak isteyen müşteriler alacakları sütlerin içeriğini merak ediyor. Bu nedenle de Bim mağazasından kutuda süt satın almak isteyen kişiler için bu başlıkta Dost marka sütlerin besin içeriklerini vereceğiz. Verilen besin değerleri 1 bardak süt (250 ml) için geçerlidir.

Sütlerin besin içerikleri hakkında bilgi vermeden önce şunu belirtmeliyiz ki Bim mağazasında satılan süt çeşitleri farklılık göstermekte. Bu nedenle satın alınan sütün çeşidine dikkat edilmelidir.

Dost Yarım Yağlı Süt Besin Değerleri;

 • Kalori: 114 kcal
 • Yağ: 4,3 gram
 • Doymuş Yağ: 2,8 gram
 • Karbonhidrat: 11,8 gram
 • Protein: 7 gram

Dost Tam Yağlı Süt Besin Değerleri;

 • Kalori: 58 kcal
 • Yağ: 3,1 gram
 • Doymuş Yağ: 2,1 gram
 • Karbonhidrat: 4,7 gram
 • Protein: 2,9 gram

Dost Aromalı Süt Besin Değerleri (Ortalama);

 • Kalori: 60kcal
 • Yağ: 1,5 gram
 • Doymuş Yağ: 1 gram
 • Karbonhidrat: 10,8 gram
 • Protein: 2,9 gram

Dost Altın Süt Besin Değerleri;

 • Kalori: 64kcal
 • Yağ: 3,7 gram
 • Doymuş Yağ: 2,4 gram
 • Karbonhidrat: 4,7 gram
 • Protein: 3,1 gram

Genel olarak Bim Dost süt 1 lire hacimli kutularda satıldığı için kutudaki bütün besin değerlerini hesaplamak için bu değerler 4 ile çarpılabilir. Ancak güncel besin değerleri hakkında bilgi sahibi olmak için süt kutularının arkasındaki besin içeriği listesine bakılmalıdır.

Bim Dost Süt
Bim Dost Süt 6’lı paket

Bim bütün ürünlerinde olduğu gibi satışını yaptığı sütlerde de kalite standartlarının üzerinde kalite sağlamakta. Sütleri temin ettiği üreticilerde temizlik, hijyen, besin kalitesi, sağlık koşullarının uygunluğu vb. hususlara dikkat ediyorlar.

Kendi markaları aracılığı ile pastörizasyon, depolama, ulaşım vb. alanlarda dikkatli bir tavır sergileyerek sütleri müşterilere ulaştırıyor. Bu nedenle Bim mağazasında satılan sütler insan sağlığına hiçbir zarar vermez.

Bim Dost Süt İle Neler Yapılabilir

Bim Dost süt fiyatı nedeniyle çok tercih edildiği gibi aynı zamanda kullanışlı olması nedeniyle de çok kullanılıyor. Özellikle bu sütün diğer sütlere oranla hiç koku yapmaması, ekşime yapmaması ve kaymak yapmaması nedeniyle her şekilde kullanılabilir. Bim mağazasında satılan sütlerin kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir;

 • Her şekilde içilebilir. Dileyen bu sütleri sade olarak tüketebildiği gibi dileyen kahve, aroma verici vs. ile birleştirerek de içebilir.
 • Her türlü pasta ve tatlı yapımında kullanılabilir. Koku ve ekşime yapmadığı için bu gıdalarda güvenle kullanılabilir.
 • Çocuklara güvenle verilebilir. Özellikle devam sütü ve altın süt gibi besin değeri yüksek süt çeşitlerini çocukların büyüme ve gelişimini desteklemek için verebilirsiniz.
 • Bunların yanı sıra sütün kullanıldığı diğer içecek ve yiyeceklerde de güvenle kullanılabilir. Kullanıldığı gıdaların lezzetini arttırdığı gibi besin değerini de arttıracaktır. Bu sütleri ülkenin pek çok noktasında bulunan Bim mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sunduğu ürünler ile kalitesini de ortaya koyan Bim, gerçek anlamda ürünlerinin uygun olduğunu söylemeliyiz. Alışverişlerimizi bizlerde genel olarak Bim’den yaptığımız için sizlere en uygun ürünleri ve fiyatlarını sunmaya çalışıyoruz.

Bim Devam Sütü Özellikleri Nelerdir

Bim süt fiyatları konusundan bahsederken devam sütünü göz ardı etmeyelim. Dost marka Bim devam sütü, çocuk ve bebek gelişimi için büyük önem taşıyor. Aldığımız duyumlara göre Bim devam sütü kullananlar kaliteden gayet memnunlar.

Eğer siz de Bim’de satılan Dost marka süt kullanıyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizi ve tüm ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu