Bim Fiyat Listesi

Bim Abur Cubur Fiyatları

Bim abur cubur ve Bim abur cubur fiyatları çocukların oldukça merak ettiği ürünlerin başında geliyor. Başta çocuklar olmak üzere tüm insanların en sevdiği yiyeceklerin başında şüphesiz abur cubur ürünleri yer geliyor.

Bu ürünlere abur cubur denilmesinin sebebi et ürünleri ya da sebzeler gibi klasik gıda maddeleri gibi olmayışıdır. Çikolata, cips, kola ve bisküvi gibi gıda maddeleri başta olmak üzere pek çok paketlenmiş gıda abur cubur olarak adlandırılmakta. Peki Bim abur cubur çeşitleri ve fiyat listesi ne durumda?

Bim Abur Cubur Fiyatları 2023 Yılında Arttı Mı?

Abur cuburlar uzunca bir zamandır marketlerde satılan ürünlerden biridir. Çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan abur cuburlar bu nedenden dolayı zaman zaman kalitesiz bir şekilde karşımıza çıkabiliyor.

Bu nedenle hangi abur cubur olursa olsun kaliteli bir marka olmasına ve bilindik bir markette satılıyor olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktada en iyi seçimlerden biri Bim mağazaları olmakta. Bim abur cuburlarda gerek kalitesiyle gerek ürün fiyatları ile ülkemizde yer alan pek çok marketi geride bırakmış bir markadır.

Mağazalarında hem büyük markaların abur cuburlarını hem de kendi anlaşmalı markalarının abur cuburlarına yer veren Bim birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Bim abur cubur çeşitleri
Bim abur cubur fiyatları ve çeşitleri

Bim Abur Cubur Fiyatları 2021

Bim abur cubur çeşitliliği açısından çok zengindir. Bu nedenle satılan ürünlerde çok geniş bir fiyat aralığından söz etmek mümkündür. Ancak buna rağmen Bim abur cubur fiyatları söz konusu olduğunda ülkemizdeki en uygun fiyatlı marketlerin başında gelir. Aynı zamanda Bim çikolata fiyatları listesini de inceleyebilirsiniz. Çikolata en sevilen abur cubur ürünlerinden biridir.

Bim markası marketlerinde hem kendi anlaşmalı markalarının abur cuburlarını hem de büyük markaların abur cuburlarını satmakta. Ayrıca Bim aktüel günlerinde de abur cubur gibi aktüel ürünler de satmakta. Bu nedenle abur cubur ürünleri fiyatları hakkında net bir rakam vermek mümkün değil. Ancak fiyatların pek çok markete oranla çok uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

İşte Bim abur cubur ürünlerinin fiyatları ;

Bim Abur Cubur Fiyatları 2023
Ürün AdıBirimFiyat
Yaşam Kurabiye Çeşitleri500 gr8,95TL
Lezzet Hane Kavala Bademli Kurabiye600 gr16,90TL
Eti Bumbo Portakal Aromalı Bisküvi42 gr1,70TL
Biscolata Mood110 gr5,45TL
Süsse Jöleli Portakallı Bisküvi140 gr1,75TL
Ülker Saklıköy Yulaflı4 adet 100 gr7,95TL
Yaşam Tatlı/Tuzlu Kurabiye500 gr8,95TL

İlginizi çekebilir: A101 abur cubur fiyatları ve marka çeşitliliği

Popkek Bim abur cubur ürünleri
Popkek Bim abur cubur ürünleri

Bim Abur Cuburları Fazla Tüketmemek Gerekir

Bim’de çoğu ürünler sağlıklı olsa da abur cuburlar çocuklar için fazla tüketilmesi sonucu sağlık problemlerine yol açabilir. Bu yüzden fazla tüketmemeniz gerekebilir. Bim’den alışveriş yapan müşterilerin hemen hemen tamamı alışverişlerinden memnun olmakta.

Ürün kalitesiyle ve uygun fiyatlı etiketleri ile bu markette satılan abur cuburlar da her zaman müşterilerden tam not alıyor. Ayrıca çocuk sahibi ailelerin dikkat ettiği besin değeri ve koruyucu madde kullanımı gibi konularda da müşterilerin memnun olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü Bim her zaman müşterilerine sağlıklı ve kaliteli ürünleri satmanın yanı sıra uygun fiyat garantisi de vermekte.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu