Garanti Bankası

Garanti BTA Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

BTA kart sorgulama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda BTA kart bakiye sorgulama işlemi hakkında önemli bilgilere yer verdik. Gelin öncesinde BTA kart nedir ve nerelerde geçer sorusuna yanıt arayalım.

BTA Kart Nedir? BTA Kart Geçen Yerler

BTA kart anlaşmalı şirketlerin çalışanlarına ücretsiz ya da kredili bir şekilde yemek yemelerine yardımcı olan bir karttır. Yani BTA kart bir nevi yemek kartıdır diyebiliriz.

BTA kart sorgulama yolları
BTA kart sorgulama yolları

BTA kart geçen yerler şu şekilde sıralanabilir;

  • İstanbul Havaalanı,
  • Muğla Bodrum-Milas Havaalanı,
  • Ankara Esenboğa Havaalanı,
  • İzmir Adnan Menderes Havaalanı,
  • Antalya Gazipaşa Havaalanı.

Garanti BTA Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

BTA kart limit sorgulama işlemi için kartın web sitesini kullanabilirsiniz.

Google’a girdikten sonra BTA yemek kartı sorgulama şeklinde bir arama yaparsanız ilgili siteye yönlendirileceksiniz. Burada kart numaranızı girdikten sonra sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

BTA kart sorgulama işlemi kısaca bu şekildeydi. Eğer kart hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz kart üretimini yapan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu