Teknoloji

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır 2022 (Hesap Silme)

Farmasi üyelik iptali nasıl yapılır, Farmasi üyeliği iptali için nereye başvuru yapılır, Farmasi üyelik istifası yapmak için gerekenler nelerdir? Bu yazımızda Farmasi üyeliği nasıl iptal edilir sorusuna yanıt verdik. Eğer siz de sahip olduğunuz Farmasi üyeliğini iptal etmek istiyorsanız ve süreçle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içeriğimizi son cümlesine kadar okumanızı öneriyoruz.

Farmasi Üyeliği Nedir? Ne İşe Yarar

Farmasi bir sağlık ürünleri markasıdır. Çeşitli formüller ile sağlık ürünleri üretimi yapan Farmasi hem tıbbi ilaç hem de hammadde üretimi yapıyor.

farmasi hesap silme
Farmasi hesap silme

Farmasi markası üretimini yaptığı ürünler ile ön plana çıkıyor olsa da ülkemizdeki insanlar daha çok Farmasi üyeliği ile ilgileniyor. Çünkü Farmasi üyeliği olan kişiler bu markaya ait ürünlerin satışını yaparak gelir elde edebiliyor.

Ancak bazı Farmasi üyeleri satış yapmaktan vazgeçtiğinde ya da yeterli kâr elde edemediğinde Farmasi üyeliğini iptal etmek isteyebiliyor. Peki bu durumda Farmasi üyelikleri nasıl iptal edilir?

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi sistemine üye olduktan sonra belirli bir satışa ulaşamadığınızda veya aktif olmadığınızda zaten hesabınız sistem tarafından otomatik olarak iptal ediliyor. Farmasi otomatik üyelik iptali sistemi şu şekilde işliyor;

 • Farmasi üyeliğinden sonra 90 gün içerisinde satış için sipariş verilmezse üyelik otomatik olarak iptal edilir
 • Farmasi üyeliği oluşturulduktan ve sipariş verildikten sonra 6 ay içerisinde yeni bir sipariş verilmezse sistem tarafından üyeliğiniz iptal edilir
 • Farmasi’ye üye olduktan sonra 45 gün içerisinde hesabınız aktifleştirilmezse üyeliğiniz sistem tarafından iptal edilir.

Bu hususlar Farmasi üyeliğinin iptali için yeterlidir. Ancak bazı kişiler “acil bir şekilde Farmasi üyeliğimi iptal etmek istiyorum ne yapabilirim” tarzında sorular yöneltebiliyor.

Bu durumda Farmasi’ye mail atmanız yeterli olacaktır. Mail için şu şablonu kullanabilirsiniz;

 • İleti adresi: bilgi@farmasiint.com
 • Konu: Farmasi Üyelik İptali
 • Mesaj: Farmasi’deki mevcut üyelik kaydımın xxx sebebiyle iptal edilmesini ve silinmesini talep ediyorum
  • Ad:
  • Soyad:
  • C. No:

Farmasi üyelik istifası için bu mail şablonunu kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli kılan Farmasi firması kısa süre içerisinde üyeliğinizi silecektir. Eğer Farmasi hesap silme aşamasında sorun yaşıyorsanız Farmasi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Farmasi üyelik iptali
Farmasi üyelik iptali

Farmasi Üyelik İptalinden Sonra Ne Yapılmalıdır?

Farmasi üyeliğinizi iptal ettikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Ancak öncesinde hesabınızdaki kredi kartı bilgileri, sipariş notlar, adres bilgileri vb. bilgileri silmek isterseniz silebilirsiniz.

Farmasi üyelik iptali ile ilgili işlemler bu şekildeydi. Dediğimiz gibi üyeliğinizi iptal etme aşamasında sorun yaşarsanız Farmasi müşteri hizmetlerini arayarak kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

Farmasi istifa nasıl oluyor?

Farmasi’ye istifa maili yazarak sistemden istifa edebilirsiniz.

Farmasi’ye üye oldum ne yapmalıyım?

Farmasi’ye üye olduktan sonra satış yaparak ürün başına gelir elde edebilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu