Kripto Borsası

Orchid OXT coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorum

OXT Coin geleceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için OXT Coin fiyat tahminleri, OXT Coin yorum ve fikirleri hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Bu araştırmamız sonucunda elde ettiğimiz verilere içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

orchid-protocol
Orchid Protocol
$0.084-1.93% 24H

OXT Coin Nedir?

OXT Coin diğer birçok kripto para gibi Ethereum Coin tabanında çalışıyor. Aynı zamanda Orchid olarak da bilinen OXT Coin’in temel amacı teşvik edilmiş eşler arası gizlilik ağı oluşturmaktır. Proje bu bağlamda internet ortamında kısıtlanmış alanlarda kripto paralar ile ödeme alma ve bant ağı satın alma görevini üstleniyor.

OXT Coin’in amacı her ne kadar gizlilik ve güvenlik kurallarını kripto paralar ile çözmek olsa da kullanıcılar bu coini daha çok yatırım piyasalarında kullanmayı tercih ediyor. Öyle ki Binance gibi borsalarda ilk kez listelendiğinde OXT yatırımcıları daha artmış ve OXT Coin’in popüler kripto para birimlerinden biri haline gelmiştir.

OXT coin nedir, arzı, nereden alınır
OXT coin nedir, arzı, nereden alınır

OXT Coin Arzı

orchid-protocol
Orchid Protocol
$ 0.084
Arz591,544,728.95 OXT
hacim$3,194,035.00
Piyasa değeri $49,545,759.00

OXT Coin arzı 1 milyar adet olarak tercih edilmiştir. Buna rağmen coinin fiyatı oldukça yüksektir. İlerleyen süreçlerde dolaşımdaki arzın ve beraberinde fiyatların da artmasıyla OXT Coin’in en değerli ilk 150 coin içerisinde girmesi bekleniyor.

OXT Coin Fiyat Tahmini

OXT yatırımcılarının sayısının artmasıyla birlikte OXT Coin fiyat tahmini ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Birçok yatırımcı OXT Coin’in 2022 ve sonrasında kaç dolardan işlem göreceğini merak ediyor.

Eğer siz de OXT Coin fiyat tahminleri hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Elinize kâğıt kalem alın ve aşağıdaki fiyat tahminlerini bir kenara not edin.

Sizler için piyasanın en önemli isimleri tarafından yapılan Orchid OXT Coin fiyat tahminleri hakkında bilgi topladık ve bunları yıllara göre sıraladık. Söz konusu fiyat tahminlerine içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

OXT Coin Yorum

OXT Coin için yapılan açıklamalara göz attığımızda projenin uzmanlar tarafından tam not aldığını görüyoruz. Bu olumlu yorumlar hem projenin teknik kısmı hem de piyasalarda gösterdiği performans için yapılmıştır.

OXT coin geleceği ile ilgili yorumlar
OXT coin geleceği ile ilgili yorumlar

OXT Coin Güvenilir Mi?

OXT Coin’in güvenilir bir projedir. OXT Coin’in güvenilir olduğunu şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Binance gibi büyük ölçekli borsalar tarafından listelenmesi,
  • Diğer birçok projenin aksine geliştirilmeye devam etmesi,
  • Alım satım yapılan piyasalarda yukarı fiyat hareketleri göstermesi.

OXT Coin Hangi Ülkenin?

OXT Coin ABD’ye ait bir kripto para birimidir. ABD tarafından tanınmamış olsa da geliştirmelerin ve çalışmaların çoğu ABD sınırları içerisinde yapılıyor.

OXT Coin Nereden Alınır?

OXT Coin’i birçok kripto para borsasında satın alabilirsiniz. Borsada üyelik oluşturduktan sonra spot piyasa alanına gelerek OXT/USDT ve OXT/ETH işlem çiftlerinde satın alabilirsiniz.

İlerleyen süreçlerde OXT Coin’e olan talebin artmasıyla birlikte vadeli işlemler piyasalarında da listelenmesi bekleniyor. Eğer OXT Coin borsalar tarafından futures piyasalarına eklenirse hem yukarı yönlü (long) hem de aşağı yönlü (short) işlemler açabilirsiniz.

OXT Coin Kimin?

OXT Coin projesi blok zincir teknolojisinde kendini geliştirmiş olan bir ekip tarafından üretilmiştir. Bu ekip içerisinde Jay Freeman, Steven Waterhouse, Brian J. Fox ve Gustav Simonsson gibi isimler vardır.

OXT Coin Yakımı

OXT haberlerini incelediğimizde yakım ile ilgili bir gelişmenin henüz olmadığını görüyoruz. Eğer OXT Coin Twitter hesabını takip ederseniz ya da OXT ile ilgili topluluklara katılırsanız OXT Coin yakımı işleminden haberdar olabilirsiniz.

OXT coin geleceği
OXT coin geleceği

OXT Coin Geleceği Nasıldır?

Uzun vadeli OXT yatırımcıları bu projeye yönelik yapılan fiyat tahminlerini önemsiyor. Eğer siz de OXT Coin fiyat tahminleri hakkında araştırma yapıyorsanız aşağıdaki fiyat tahminlerine göz atmanızı öneriyoruz.

Çoğunluğu teknik analiz olmak üzere çeşitli analiz yöntemleri ile OXT Coin analiz edilmiş ve bu fiyat tahminleri ortaya çıkmıştır.

OXT Coin Geleceği 2022

OXT Coin fiyat tahmini 2022 yılı için 0.30 dolar.

OXT Coin Geleceği 2023

OXT Coin’in 2023 yılında 0.40 dolar ila 0.45 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

OXT Coin Geleceği 2024

2024 yılı için beklentiler biraz olumsuz. Çünkü OXT Coin’in 2024 yılında ciddi düşüşler yaşaması bekleniyor. 2024 yılı için yapılan tahminler 0.20 doları gösteriyor.

OXT Coin Geleceği 2025

2025 yılında OXT’nin tekrardan toparlaması bekleniyor. OXT Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.35 dolar.

OXT Coin Geleceği 2026

2026 yılı için beklenen fiyat 0.5 dolar.

OXT Coin Geleceği 2027

2027 yılında OXT Coin’in %50 oranında değer kazanması bekleniyor. 2027 yılı için beklentiler 0.75 dolar ila 0.80 dolar aralığında.

OXT Coin Geleceği 2028

OXT’nin 2028 yılında 1 doları geçmesi bekleniyor.

OXT Coin Geleceği 2029

OXT Coin’in 2029 yılında tekrardan 0.60 dolar seviyelerine gerileyeceği tahmin ediliyor.

OXT Coin Geleceği 2030

OXT Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 0.90 dolar.

OXT Coin geleceği için hazırladığımız bu rehber yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan bilgiler ile OXT Coin’e yatırım yapmanız ve zarar etmeniz durumunda web sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Orchid Coin ne zaman çıktı?

Orchid OXT Coin 2019 yılında piyasaya arz edilmiştir.

Orchid atlaması nedir?

Verilerin yönlendirilmesine Orchid atlaması adı veriliyor.

OXT coin ne iş yapar?

OXT Coin kripto para karşılığında VPN hizmeti sunan ve aynı zamanda kripto para yatırımlarında kullanılabilen bir coindir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu