Operatörler

Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Boyner müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl bağlanır, Boyner müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ne, Boyner’e nasıl ulaşılır? Merak ettiğiniz bütün soruların cevapları bu yazımızda mevcut!

Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Firmalar müşterileri ile arasındaki iletişimi sağlamak içim müşteri hizmetleri telefonu kullanır. Eğer müşteriler siparişleri hakkında ya da diğer konularla ilgili olarak bilgi almak isterlerse ilgili şirketin müşteri temsilcisini arayarak iletişime geçebilirler.

Boyner müşteri hizmetleri direk bağlanma
Boyner müşteri hizmetleri direk bağlanma

Boyner mağazası şu an tedarik süreci ve diğer konular hakkında müşteri hizmetleri aracılığı ile hizmet veriyor. Boyner’den yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız fiziki Boyner mağazaları yerine Boyner danışma hattı kullanabilirsiniz.

Eğer ürün siparişi verdim ancak aldığım üründe hata var ya da almış olduğum ürün elime ulaşmadı diyorsanız aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz;

  • Boyner Çağrı Merkezi: 444 29 67
  • Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofis: 0212 335 75 00

Çağrı merkezi için kullanacağınız Boyner iletişim numarası sabah 9 ila akşam 10 aralığında hizmet veriyor. Eğer bu çağrı merkezini kullanamazsanız Boyner’in internet sitelerini kullanabilirsiniz.

Boyner online alışveriş platformunda yer alan iletişim formunu kullanarak ya da “info@boyner.com.tr” e posta adresini kullanarak Boyner ile iletişime geçebilirsiniz. Boyner ile iletişime geçtikten sonra size gönderim yaptığınız e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

Boyner müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yolu
Boyner müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yolu

Boyner Müşteri Hizmetlerine Nasıl Direk Bağlanılır?

444 29 67 numaralı Boyner canlı destek hattını aradıktan sonra sizlere operatör tarafından seçenek yöneltilecektir. Bunlardan ilki Boyner mağazaları hakkında bilgi almak istiyorsanız 1’i Boyner internet alışverişleri hakkında bilgi almak istiyorsanız 2’yi tuşlayınız şeklindedir.

Eğer Boyner müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız 2 numaralı seçeneği seçmeniz gerekiyor. 2 numaralı seçeneği seçtikten sonra sizlere ilk etapta kişisel verilerin korunumu hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Kişisel verilerin korunumu hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra sırasıyla 1’den 4’e kadar seçenekler sunulacaktır. Burada son seçenek olan ithal süreci ve diğer sorularınız için 4’ü tuşlayınız seçeneğini seçmelisiniz.

Bu seçenek Boyner müşteri hizmetlerine direkt bağlanma için geçerli olan seçenektir. Burada sizlere kısa bir bilgilendirme yapıldıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Eğer mesai saatleri dışında aradıysanız ya da önünüzde müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen çok fazla kişi varsa müşteri temsilcisine bağlanmanız biraz uzun sürebilir. Bu durumda işleminizin önceliğine göre bekleyebilir ya da info@boyner.com.tr e-posta adresine mail gönderebilirsiniz.

Boyner müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi bu şekildeydi. Eğer Boyner müşteri hizmetleri açmıyor diyorsanız e-posta ya da iletişim formu seçeneği ile de bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Boyner siparişi kaç günde gelir?

Boyner siparişleri 3 ila 5 iş günü içerisinde adreslere teslim edilir.

Boyner iade kaç gün?

Boyner iadelerini 30 gün içerisinde yapmanız gerekiyor.

Boyner hangi ülkenin markası?

Boyner Türkiye’nin markasıdır.

Boyner Holding sahibi kim?

Boyner’in sahibi Cem Boyner’dir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu