Kullanıcı Yorumları

Jeligra Kullananlar Yorumları

Cinsellik etkisi için kullanılan jelin, Jeligra kullananlar yorumları ile birlikte açıklamasını yapacağız. Jeligra, erkeklerde erektil disfonksiyonun tedavisi için etkili bir besin takviyesidir. Günümüzde ereksiyon sorunu, gün boyu zihnen ve bedenen yorulan, özel olarak tasarlanıp pazarlanan pek çok erkeğin gündemindedir. Bu aşınma ve yıpranmanın birincil nedeni strestir.

Günlük yaşamdaki olumsuz şeyler insan vücudu üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Bu etki sonucunda erkekler cinsel ilişki sırasında sorunlar yaşayabilir. Bu sorun erkekler için psikolojik olarak travmatik olabilir. İlişki sırasında sertleşmeyen bir penis erkeklerde utanma, özgüven ve travmaya neden olabilir. Cinsel istek günden güne azalabilir ve bu durumda iki taraf arasında sorunlar doğabilir.

Bu sorunlar romantik ilişkiyle orantılı olarak ilerleyip etkilenebilir ve kötü sonuçlara yol açabilir. İki kişi arasındaki ilişkinin yanı sıra kişinin günlük hayatında yaşadığı olaylar da olumsuz etkilenebiliyor. Kişinin iş gibi önemli noktalarda başarılı olmasını engelleyebilir, hayatında yanlış bir yöne sürükleyebilir. Jeligra kullananlar yorumları cinsel performansınızın artacağını söylemektedir.

Jeligra Kullananların Görüşleri
Jeligra Kullananların Görüşleri

Jeligra Nasıl Kullanılır?

Jeligra’yı günde bir kez ağızdan veya kaşık kullanarak almalısınız. Doz aşımı gibi durumlarda ek etki sağlamayabilir ve sağlığınız için tehlikeli olabilecek durumlara neden olabilir. Günde 2 kez kullanmanıza gerek kalmayacak, günde 1 kez kullanıldığı için etkisi saatlerce devam edecektir. Uzmanlar tarafından test edilip onaylanan bir üründür. İçeriği tamamen doğal olduğu için sağlığınıza zarar vermez. Kullanmadan önce alkol alırsanız etkisini azaltabilir hatta kaybedebilir.

Jeligra ilacı sadece ağız yolu ile kullanılır, doktor tavsiyesi ile beraber cinsel aktivitelerden 1 saat önce alınmalıdır ve ilacı suyla veya susuz bir şekilde alabilirsiniz. Jeligra, penisteki damarları genişletmek için çalışan, çilek aromalı, pembe renkli bir haptır. Yetişkin erkeklerde kullanılan bir ilaçtır. Jeligra, etki süresi boyunca 4-5 saate kadar süren bir etki gösterir. Jeligra kullananlar yorumları bu etkiyi doğrulamaktadır. İlacın aşırı kullanımı etkisini artırmaz, bu nedenle ilaçları doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız.

Jeligra Kullanımının Sakıncalı Olduğu Durumlar

Jeligra’nın etken maddesi olan sildenafile veya başka herhangi bir maddeye alerjisi olan kişiler kullanmamalıdır. Çeşitli hastalıkları olan kişilerin kullanımı insan sağlığını tehlikeye atabilir. Bu nedenle Jeligra’nın etkisinde belirgin bir artış meydana gelebilir. Jeligra kullanımı ile ilgili olarak, Jeligra çeşitli akciğer hastalıkları olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Kalp probleminiz varsa, doktorunuzla konuşun ve tavsiye edildiği şekilde kullanın. Ciddi karaciğer veya kalp problemleriniz varsa kullanmamalısınız. Yakın zamanda kalp krizi geçirdiyseniz veya kan basıncınız düştüyse kullanmamalısınız.

Kalıtsal bir göz hastalığınız, peptik ülseriniz, kanama bozukluğunuz, hemofiliniz, tansiyon probleminiz ve migreniniz varsa mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Jeligra kullananlar yorumları genellikle kan basıncını düşürücü bir etkiye sahip olduğunu söylüyor.

Jeligra Yan Etkileri

Her ilaç gibi Jeligra’nın da yan etkileri vardır. İçeriğindeki etken maddeler göz önüne alındığında insanlarda bazı yan etkilerin görülmesi olasıdır. Jeligra’nın yan etkileri şunlardır:

 • Alerjik reaksiyon durumu, ani başlayan hırıltı, göz kapaklarının, yüzün, dilin veya boğazın şişmesi, nefes almada zorluk.
 • Seks sırasında göğüs ağrısı ortaya çıkarsa, insanlar daha sonra rahatlamaya ve doktorlarıyla iletişime geçmeye çalışmalıdır.
 • İnatçı ve ağrılı ereksiyon problemleri, ereksiyon 4 saatten fazla sürerse doktorunuza görünün.
 • Ani görme kaybı, bulanık veya görme kaybı.
 • Şiddetli cilt reaksiyonları, soyulma, cilt şişmesi, göz çevresinde şişlik ve ateş.
 • Bir kasılma veya kriz geçirmek.
 • Baş ağrısı.
 • Mide bulantısı, kusma veya hazımsızlık.
 • Sıcak basması.
 • Bulanık görüş veya bulanık görüş.
 • Burun tıkanıklığı.
 • Yükseklik korkusu.
 • Kaşınan cilt.

Bu tür birçok yan etki meydana gelebilir. Bunların dışındaki etkiler için Jeligra kullanma talimatını okumalı ve kullanma talimatında listelenen yan etkilere bakmalısınız. Ancak, Jeligra kullananlar yorumları incelendiğinde genel olarak ciddi yan etkiler görülmemektedir. Yaygın yan etkiler baş ağrısı ve yorgunluktur.

Jeligra Kullananlar Yorumları
Jeligra Kullananlar Yorumları

Jeligra Kullananlar Görüşleri

Kullanıcı yorumu: Ben arkadaşımın tavsiyesi ile kullandım. Diğer bilindik tabletler gibi öyle inanılmaz bir fark yaratmıyor ama cinsel ilişkiyi bende epey uzattı.

Kullanıcı yorumu: Eczaneden Jeligra alıp kullandım. Eczaneden diyorum çünkü internetten satılanlar çok ucuz muhtemelen sahte olma olasılığı vardır. 36 saatten fazla etkisi var.

Kullanıcı yorumu: Bir kutu aldım.100 mg jelini kullandım çok ufak bir etkisi oldu kalan 3 paketi çöpe attım.

Kullanıcı yorumu: Erkek için etkili bir ilaç tavsiye ederim ertesi gün baş ağrısı yapmıyor.

Kullanıcı yorumu: Bugün kullandım inanılmaz etkili sertleşme problemini yüzde yüz çözüyor.

Jeligra kullananlar yorumları incelendiğinde herhangi bir yan etki yapmadığı ve fayda sağladığı görülmektedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu