Kredi KartıVakıfbank

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları ile önemli avantajlar sağlayabilir ve alışverişlerinizi ucuza getirebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıfbank tarafından yapılan kredi kampanyaları ile merak edilen hususları sizler için derledik.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Vakıfbank, kredi kartı kullanımını teşvik etmek ve henüz Vakıfbank kredi kartına sahip olmayanların ilgisini çekmek için farklı kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalar bazen para puan şeklinde iken, bazen de indirim şeklinde olabiliyor.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları
Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları

Vakıfbank’ın yapmış olduğu bu kampanyalardan yararlanmak için kampanya katılım şartlarını öğrenmeniz ve gerekli şartları sağlamanız gerekiyor. Özellikle kampanyanın hangi tarihler arasında geçerli olduğu, dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Eğer kredi kartınız yoksa, kredi kartı başvurusu sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank World Card Kampanyaları

Vakıfbank World Card kampanyaları ve bunlara ilişkin bilinmesi gereken hususları sizler için araştırdık. Güncel ve geçerli olan kampanyalara ilişkin detaylar aşağıdaki gibidir;

·         Ödemelerinizi Faizsiz Olarak 2 Ay Erteleyin

Vakıfbank World Card ile yapmış olduğunuz 100 TL ile 5.000 TL arasındaki peşin alışverişlerinizi faizsiz olarak 2 ay erteleyebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi %1,59 faiz oranı ile 3 ay da erteleyebilirsiniz. Gıda marketi, e-ticaret ve akaryakıt alanında Eylül ayı içerisinde yaptığınız harcamalar kampanya dahilinde. Diğer sektörlerdeki harcamalar için ödeme erteleme imkanı bulunmuyor.

·         Gıda Marketi Alışverişlerinize Worldpuan

1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında kasap, manav, şarküteri ve gıda marketi alışverişlerinizde 4 adet 150 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda 50 TL Worldpuan kazanacaksınız. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar da kampanya dahilinde değerlendiriliyor. Kampanyaya katılmak için bankanın mobil uygulaması içerisinden Cepte Kazan bölümünden Hemen Katıl butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İlgili sektörlerdeki alışverişinize 50 TL Worldpuan kazanmanız durumunda, Worldpuanlar 7 Ekim’de kartınıza yüklenecek ve 2 hafta kullanım süresi olacak. Eğer puanlarınızı 21 Ekim tarihine kadar kullanmazsanız 22 Ekim’de kazandığınız puanlar silinecek.

Benzer bir kampanya akaryakıt ve e ticaret alışverişinizi kapsıyor. Bu alanlarda tek seferde 150 TL ve üzerindeki 4 farklı harcamada 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

·         Ayakkabı ve Kozmetik Alışverişlerinize Hediye World Puan

Vakıfbank World Card ile tek seferde yapacağınız 3 adet 200 TL ve üzeri alışveriş ile 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu harcamaları farklı günde yapmanız gerekiyor. Eğer bir günde birden fazla 200 TL ve üzeri tutarda harcama yaparsanız bunlardan sadece bir tanesi kabul edilecek.

Kampanya, 7-30 Eylül arasında yapılan harcamalar için geçerli. Kazanılan Worldpuanlar 6 Ekim tarihinde yüklenecek ve 20 Ekim’e kadar kullanılabilecek. Kullanılmayan puanlar 21 Ekimde kartlardan silinecek.

Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları Nelerdir
Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları Nelerdir

·         Mobil Temassız Ödeme ile Worldpuan

Vakıfbank mobil temassız ödeme ile yapacağınız her 75 TL ve üzeri harcama için 5 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında toplam 25 TL Worldpuan kazanma imkanı veriliyor. Kazanılan puanlar 6 Ekim’de kartlara tanımlanacak ve harcama için 2 hafta süre verilecek. Bu süre içinde Worldpuanlarını harcamayanların puanları 21 Ekim’de silinecek.

·         Worldcard ile Yapacağınız Harcamalarda 100 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı

Kredi kartınız ile Eylül ayı içerisinde elektronik eşya ve mobilya sektöründe yapacağınız 3.000 TL ve üzeri harcamalar için 50 TL Worldpuan kazanma imkanı, 5.000 TL ve üzerindeki harcamalarınız için ise 100 TL Worldpuan kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kampanyaya katıldıktan sonra şartları sağlayan ilk harcamanız ödüllendiriliyor. Eğer ilk harcamanız 3.000 TL üzeri ise 50 TL, 5.000 TL üzeri ise 100 TL Worldpuan kazanıyorsunuz.

·         Seyahat Harcamalarınıza 75 TL Worldpuan

Vakıfbank Worldcard ile yapacağınız seyahat harcamalarında Worldpuan kazanma imkanı yakalıyorsunuz. Tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzerindeki alışverişleriniz için 40 TL, 4.000 TL ve üzerindeki harcamalar için ise 75 TL Worldpuan kazanma imkanı yakalıyorsunuz. Bu kampanyadan en fazla 75 TL kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız puanlar 8 Ekim’de kartlara yüklenecek. Bunları kullanmanız için sizlere 2 hafta süre veriliyor. Belirtilen sürede puanlarını kullanmayanların puanları 23 Ekim’de geri alınacak.

·         Bankomat Kart ile 50 TL Bankomat Para Kazanma Fırsatı

Bankomat kartınızla yapacağınız 250 TL ve üzeri harcama için Vakıfbank, 10 TL bankomat para hediye ediyor. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL kazanabilirsiniz. Aynı gün yapılan harcamalardan sadece bir tanesinde kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. 50 TL kazanmak için 5 farklı günde, 250 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.

·         Kitap ve Oyuncak Alışverişlerinizde 40 TL Worldpuan

27 Ağustos ile 12 Eylül arasında yapılan 150 TL ve üzerindeki kitap, kırtasiye ve oyuncak sektörü harcamalarınızda 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz toplam Worldpuan miktarı 40 TL’dir. Kampanyaya ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler de dahildir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 17 Eylül’de yüklenecek ve 17 Ekim’e kadar kullanım hakkı verilecek. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar, 18 Ekim’de geri alınacak.

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları genel olarak bu şekildedir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden güncel kampanyaları takip edebilir ve önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu