Hal Fiyatları

Tekeli Hal Fiyatları

Tekeli hal fiyatları bugün ne kadar, Tekeli Hal nerede, Tekeli halinde hangi ürünler satılıyor? Tekeli hali ile ilgili bütün bilgileri bu yazımızda derledik.

Tekeli Hal Fiyatları Bugün

Mersin’in meyve ve sebze çeşitliliği açısından ön plana çıkması hem bölgedeki hem de çevre illerdeki satıcıların buradaki hallere yönelmesine neden olmuştur. Manav ve pazarcıların bu amaçla en çok tercih ettiği hallerin başında Tekeli hali geliyor.

tekeli hal fiyatları ve ürünler
tekeli hal fiyatları ve ürünler

Mersin’in Bozyazı ilçesinde bulunan Tekeli hali içinde bulunan satıcılarla birlikte müşteri yoğunluğu en fazla olan hallerden biri. Bu nedenle hem pazarcılar hem manavlar hem de vatandaşlar bu halde satılan meyve ve sebzelerin fiyatını merak ediyor.

Sizler için HepKredi olarak Tekeli halinde satılan ürünlerin fiyatlarını inceledik ve aşağıda tablo haline getirdik. Eğer Tekeli halinden alışveriş yapacaksanız öncesinde bu tabloya göz atabilirsiniz. Çünkü düzenli olarak bu tabloyu güncelliyoruz.

İşte güncel Tekeli hal fiyatları;

TABLO

 

tekeli hal fiyatları
tekeli hal fiyatları

Tekeli Hali Nerede, Nasıl Gidilir?

Tekeli hali Mersin’in Bozyazı ilçesinde bulunuyor. Tam adresi Tekmen, 33836 Bozyazı/Mersin olarak geçiyor.

Mersin’de bulunan bu hale karayollarını kullanarak farklı güzergahlardan gidebilirsiniz. Ulaşım için kendi araçlarınızı ya da şehir içi ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

Tekeli hal fiyatları konulu yazımızın sonuna geldik. Eğer Tekeli haline yönelik merak ettiğiniz bir konu varsa bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Mersin halinde kaç dükkân var?

Mersin halinde yaklaşık 250 adet dükkân bulunuyor.

Mersin sebze hali hangi mahallede?

Mersin sebze hali Şevket Sümer Mahallesi’ndedir.

Mersin hali Cumartesi açık mı?

Mersin hali Cumartesi günleri kapalıdır.

Hal saat kaça kadar açık?

Haller 24 saat açık mekanlardır. Ancak gece saatleri yalnızca taşıma yapan tırlar için işlem yapılabiliyor.

Ayrıca, Mersin hal fiyatları sayfamızı da incelemek isteyebilirsiniz.

YouTube video

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu