Başvuru

Kelime Oyunu Başvuru Online Nasıl Yapılır?

Kelime Oyunu başvuru işlemi nasıl yapılır, Kelime Oyunu nasıl bir program, Kelime Oyunu başvurusunda nelere dikkat edilir? Bu yazımızda Kelime Oyunu programı ve başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Kelime Oyunu Nedir? Nasıl Bir Program

Kelime Oyunu yaklaşık 1.000 bölümdür ekranlarda olan ve Türkiye’nin en popüler yarışma programlarından biridir. Bulmaca çözmeye benzer bir yarışma programı olan Kelime Oyunu şu an Teve2 ekranlarında sunuluyor.

Kelime Oyunu başvuru
Kelime Oyunu başvuru

Kelime Oyunu yarışma programı Ali İhsan Varol ile birlikte ünlenmiştir diyebiliriz. Çıktığı ilk günden bu yana Ali İhsan Varol’un sunuculuğunda devam eden bu program zaman zaman çeşitli nedenler gösterilerek ekranlardan kaldırılmıştır. Öyle ki bir dönem Kelime Oyunu yarışması Ali İhsan Varol tarafından sunulmayacaktı. Ancak gelen teklifler üzerine Varol yeniden sunucu olmayı kabul etmiştir.

Yarışmanın kuralları oldukça basit. Toplam 14 sorudan oluşan bu oyunda yarışmacılar en yüksek puanı kazanmaya çalışır. Kelime dağarcıklarının ve kelime anlamı bilgisinin önemli olduğu bu yarışmada en çok puan alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Kelime Oyunu yarışması popüler yarışma programlarından biri haline geldiğinden beri yarışmaya katılmak isteyen kişi sayısında büyük bir artış yaşanmıştır. Biz de bu nedenle Hep Kredi olarak Kelime Oyunu programına katılmak isteyen kişiler için hangi yolları izleyecekleri konusunda bir içerik hazırlamak istedik.

Online Kelime Oyunu başvuru formu
Online Kelime Oyunu başvuru formu

Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu

Bu yarışma programına Teve2 internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Google’a “Kelime Oyunu yarışma programı başvuru” şeklinde bir arama yaptıktan sonra karşınıza çıkan ilk siteden bu adrese ulaşabilirsiniz.

Başvuru alanında sizden bazı bilgiler istenecektir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İsim, soyisim, yaş ve cinsiyet gibi kimlik bilgileriniz
 • İletişim adresleriniz
 • Eğitim durumunuz
 • Yaşadığınız şehir
 • Yarışmacının ailesi hakkında kısa bir açıklama
 • Programı kimle izlediğiniz
 • Programa katılma nedeniniz
 • Arkadaşlarınızla neler yaptığınız
 • Daha önceden katıldığınız sosyal sorumluluk çalışmaları
 • Kelimelerle aranız
 • Yarışmada görmek istediğiniz soru çeşitleri
 • Ekran başında yarışırken Kelime Oyunu yarışmasından kaç puan aldığınız
 • Çocuklarla, bitkilerle ve hayvanlarla aranız
 • Seyahat etme sıklığınız
 • Konuşmayı mı yoksa dinlemeyi mi sevdiğiniz

Yarışmacıların başvuru formu alanında doldurması gereken alanlar bu şekildeydi. Başvuru şartları ise oldukça basit. Yarışmacıların 18 yaş ve üzeri olması, bilgilerin doğru verilmiş olması ve ekrana çıkabilecek yeterliliğinin olması başlıca şartlardır.

Yarışma programının başvuru ekranındaki bilgileri doldurduktan ve gerekli sözleşmeleri onayladıktan sonra başvurunuzu onaya gönderebilirsiniz. Kelime Oyunu ekibi sizin başvurunuzu kısa süre içerisinde değerlendirecek ve size geri dönüş yapacaktır.

Kelime Oyunu başvuru işlemi bu şekildeydi. Burada yer alan bilgiler yeterli gelmediyse ya da başvuru formundaki istenen bilgiler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Teve2 ile iletişime geçebilirsiniz.

Kelime Oyunu ne kadar para veriyor?

Gün birincileri sahip oldukları puan kadar para kazanırlar. Hafta birincileri ise puanlarının 2 katı kadar para kazanır.

Kelime Oyunu’nda ne kazanılıyor?

Kelime Oyunu programında büyük ödül olarak para veriliyor.

Teve2 Kelime Oyunu nerede çekiliyor?

Kelime Oyunu programı Sarıyer’de çekiliyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu