Fiyatlar

Toptan Hediye Kutusu

Hediye kutusu toptan satın almak için sayfamızdaki bilgileri detaylıca incelemelisiniz.

Toptan hediye kutusu konusunda araştırma yapıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Perakende ürün satışı yapan ve ambalaja gereksinim duyan herkes toptan hediye kutularının fiyatlarını merak ediyor. Biz de Hep Kredi olarak en ucuz ve kaliteli toptan hediye kutularına dair tüm detayları derledik. Hemen içeriğimizin devamından ilgili ayrıntılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Toptan Hediye Kutusu Fiyatları 2023

Toptan hediye kutusu fiyatları 2023 yılında güncellendi. Güncellenen fiyatlar ise sıkça merak edilip araştırılıyor. Bu noktada toptan hediye kutularının fiyatlarını belirleyen farklı unsurlar bulunuyor. Bunların başında kutunun ölçüleri, rengi ve markası geliyor. Ayrıca hediye kutusunun dokusu ve üretildiği malzeme de fiyatların belirlenmesine etkin rol oynuyor. Genel olarak piyasa sunulan toptan hediyelik kutu fiyatları şöyle yansıyor;

  • Unipak 25×16 cm toptan hediyelik kutu:180 TL
  • Toptan siyah hediyelik kutu:20 TL
  • Karton kapaklı kraft ambalaj toptan fiyatı 5x5x4: 0,70 Kuruş
  • Ahşap hediye kutusu toptan adet fiyatı: 5 TL
  • Asetat kapaklı hediye kutusu 7x7x3 toptan fiyatı: 3 TL
  • Lacivert çizgili büyük boy hediye kutusu toptan fiyatı:30 TL
  • Etnik desenli hediye kutusu toptan fiyatı:35 TL

Toptan hediyelik kutular için sunulan en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Listeden de anlayacağınız üzere fiyatlar çok değişkendir. Eğer yüklü bir toplu alım yaparsanız bu fiyatların daha da uygun olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca tercih edeceğiniz hediye kutusunun dokusu, marka ve modeli de fiyatların iniş çıkış seyrinde olmasında etki gösterir.

Toptan hediye kutusu fiyatları
Toptan hediye kutusu fiyatları

Toptan Hediyelik Kutu Çeşitleri

Toptan hediyelik kutu çeşitleri için ürün gamı oldukça fazladır. Bu noktada en belirleyici unsur hediye türüdür. Örneğin ufak takı hediyeleri için özel takı kutuları alabileceğiniz gibi daha büyük hacimli hediyeler için özel kutu tasarımlarını kullanabilirsiniz. Ek olarak toptan hediyelik kutular malzeme yapılarına göre de değişkenlik gösteriyor.

Kraft, karton, plastik ve benzeri malzemelerden üretilen hediye kutuları piyasada en çok tercih edilen seçeneklerdir. Buna ek olarak toptan hediye ambalajı olarak poşet ürünler de sıklıkla tercih ediliyor. Bütçenize uygun ve ihtiyacınıza cevap veren hediye paketi ve hediyelik kutu seçeneklerini kolayca temin edebilirsiniz.

Toptan Hediye Kutusu Nereden Alınır?

Toptan hediye kutusu alabileceğiniz online ya da fiziksel mağazada satış yapan toptancılar mevcuttur. İl bazı bu konuda küçük bir araştırma yaparak hemen en yakın hediyelik kutu toptancısı bulmanız mümkündür. Hediye kutularını sipariş edeceğiniz online sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca mümkünse fiziksel mağazalarda toptan yapan yerleri tercih etmeniz önerilir. Çünkü bu mağazalarda doğrudan satın alacağınız ürünün numunelerini görerek karar verebilirsiniz.

Toptan hediye kutusu fiyatları, satış noktaları ve benzeri detayları içeriğimizde aktardık. Özellikle içeriğimizde cevap bulamadığınız farklı sorularınız varsa yorum alanına yazabilirsiniz. Hep Kredi olarak tüm yorumlarınızı dikkate alıyor ve en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

SSS

Toptan Hediye Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Toptan hediye kutusu seçenekleri oldukça fazladır. Bu noktada kutuyu kullanmak istediğiniz hediyelik ürünlere göre farklı renk, desen ve ölçülere sahip hediye kutusu seçenekleri bulabilirsiniz. Kraft, karton ve benzeri malzemelerden yapılan hediye kutuları en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Toptan Hediye Kutusu Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Toptan hediye kutusu satın alırken ürün kalitesini doğru analiz etmeniz gerekiyor. Bunun için malzemenin dokusunu inceleyerek karar verebilirsiniz. Ayrıca kutu desenliyse renk ve desen kalitesine de bakmanız öneriliyor. Kutunun defosuz olması için ürünleri inceleyerek satın almanız gerekiyor

Küçük hediye kutuları nerede satılır?

Kutumarket.com internet sitesi üzerinden istediğiniz özellik ve ebatta hediye kutuları bulabilirsiniz. Koçtaş ve Ikea da bulabilirsin.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu