Fiyatlar

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2022, Ölüdeniz Yamaç

Fethiye paraşüt fiyatları ne kadar, nasıl hizmet alabilirim ve daha fazla sorunun yanıtını almak üzere en doğru adrestesiniz. Hep Kredi olarak verdiğimiz Fethiye yamaç paraşütü hizmetine dair fiyatları ve diğer tüm merak ettiklerinizi kaleme aldık. Hizmet koşulları, hizmetten nasıl faydalanacağınız ve güncel fiyatlarımız hakkında tüm detaylar için içeriğimizin devamını hemen inceleyebilirsiniz.

Fethiye yamaç paraşütü fiyatları
Fethiye yamaç paraşütü fiyatları

Fethiye Paraşüt Fiyatları

Fethiye paraşüt fiyatları oldukça sık bir şekilde merak ediliyor. Türkiye’nin en güzel tatil yerlerinden biri olan Fethiye’ye tatil eğlen herkes çeşitli etkinlikler araştırıyor. Bu bölgenin en güzel etkinliklerinden biri ise şüphesiz ki yamaç paraşütüdür. Fethiye’ye bağlı farklı alanlarda bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Her yıl yamaç paraşütü fiyat aralığı farklılık gösterse de kısaca güncel fiyatlarımız şu şekildedir;

  • Fethiye yamaç paraşütü fiyat detayları 2022 yılında 600 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Eğer siz de yamaç paraşütü yapmak istiyorsanız o halde hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sezon yoğunluğuna bağlı olarak cazip fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Nedir?

Yamaç paraşütü hava sporları arasında yer alıyor. Adrenalin ve özgürlük tutkusu yüksek olan kişiler bu deneyimi tamam istiyor. Özellikle de tatil yerlerinde yamaç paraşütü sporunun sıkça yapıldığını söylemek mümkündür. Fethiye bölgesi bu sporun en sık uygulandığı ve tercih edildiği tatil alanları arasında yer alıyor.

Eğer daha önce hiç adrenalin dolu yamaç paraşütü deneyiminiz olmadıysa uçuşlar sırasında endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü tüm bu uçuşlar sırasında alanında uzman lisanslı pilotlar da size eşlik ediyor. Fethiye yamaç paraşütü hakkında daha fazla bilgi almak üzere hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fethiye paraşüt fiyatları
Fethiye paraşüt fiyatları

Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

Yamaç paraşütü uçuşu tam bir adrenalin sporudur. Eğer ekstrem sporlardan hoşlanıyorsanız mutlaka en az bir defa yamaç paraşütü yapmanızı tavsiye ediyoruz.  Eğer yamaç paraşütü yapmayı istiyorsanız öncelikle bu spora uygun alanlara gitmeniz gerekiyor. Bu alanlardan biri de Fethiye’dir. Uçuş sırasında sadece rüzgâr ve kas gücüne gereksinim duyulur. Bu sporu yapabilmeniz için yaş sınırı detayına uymanız gerekiyor. Reşit olmayan bireylerin yapması ise genelde tavsiye edilmez.

Ayrıca size küçük bir tavsiye! Eğer bugüne kadar Fethiye’de hiç yamaç paraşütü yapmadıysanız daha fazla vakit kaybetmeyin. Ölmeden önce yapılması gerekenler listesinin en başında olması gereken bu aktivite için uygun fiyat dönemlerini kovalayın :)

Fethiye paraşüt fiyatları ve yamaç paraşütü hakkında aklınıza takılan tüm sorulara içeriğimiz boyunca yanıt vermeye çalıştık. İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgilerin eksik ya da yanlış olduğunu düşünüyorsanız hemen bunları yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca paraşüt hizmeti almak üzere de yorum ya da mail üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yamaç Paraşütü 3 Kişi Yapılır Mı?

Yamaç paraşütü sporu üç kişilik bir spor değildir. Her paraşüt deneyiminde kişilerin yanında bir uzman pilot yer alıyor. Pilot dahil toplam kişi sayısı 3 olmalıdır. Yani üç arkadaş ve bir pilot şeklinde yapabileceğiniz bir spor değildir. Buna ise direk Tandem Paragliding adı veriliyor.

Bodrumda Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

Bodrum’da yamaç paraşütü yapabileceğiniz sayısız alan bulunuyor. Bunlardan ilki Fethiye’dir. Milas, Ören, Gökova gibi alanlarda da güvenle yamaç paraşütü deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Bodrum’da deniz paraşütü de yapabilirsiniz.

Ordu Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

Ordu’da yamaç paraşütü sporu oldukça yaygındır. Yerli yabancı Ordu’yu ziyaret eden herkes şehir merkezinde yer alan teleferik ile yamaç paraşütü yapabilir. Bu teleferik ile 7 dakika içerisinde 530 rakıma sahip Boztepe’ye çıkılarak yamaç paraşütü yapılabilir.

Yamaç Paraşütü Türkiye'de En Çok Nerede Yapılır?

Yamaç paraşütü dendiği anda Türkiye’de akla gelen ilk yer Fethiye olmaktadır. Fethiye Babadağ bölgesi yamaç paraşütü noktasında oldukça ün kazanmayı başarmıştır. Yerli yabancı tüm turistler bölgeye yamaç paraşütü yapmak üzere her yıl akın ediyor. Fethiye ölüdeniz yamaç paraşütü de yine en iyi seçenekler arasında yer alıyor.

Fethiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

Fethiye’de yamaç paraşütü deneyimi yaşamak istiyorsanız Babadağ bölgesini tercih etmeniz gerekiyor. Fethiye Babadağ bölgesinde yamaç paraşütleri 2000 metre pistten gerçekleşiyor. Çift kişilik tercih edebileceğiniz bu spor T2 lisanslı pilotlarla birlikte yapılıyor.

Fethiye Yamaç Paraşütü Hangi Aylarda Yapılır?

Fethiye yazlık bir alan olarak yaz tatili için sıkça tercih ediliyor. Deniz sezonu yaz aylarında olsa bile yamaç paraşütü için de Türkiye’nin önce gelen yerlerinden biri olarak 12 ay boyunca bu hizmeti veriyor. Yani Fethiye yamaç paraşütü için yılın 12 ayı katılım sağlayabilirsiniz.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Ne Kadar Sürüyor?

Fethiye Ölüdeniz mahallesinde yer alan Babadağ bölgesi yamaç paraşütünün ana vatanı olarak biliniyor. Burada yapılan yamaç paraşütü süresi yaklaşık 25 dakika kadar sürüyor. Eğer Fethiye yamaç paraşütü okulunda katılım sağlayacaksanız da uçuşlar yaklaşık olarak 40 dakika kadar sürüyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu