A101 Fiyat Listesi

A101 Soğan Halkası Fiyatı

Günümüzde artık ulusal marketlerde dondurulmuş ürünler kategorisi sıkça tercih ediliyor. A101 soğan halkası bu ürün grupları arasında yer alıyor. İnsanların damak zevkleri büyük oranda değişiklik göstermeye başlarken, dondurulmuş ürünlerde tercih sebepleri arasında. A101 soğan halkası fiyatları bakımından da oldukça uygun.

Birçok kişi klasik ev yemeklerini bir kenara bırakarak fastfood gıdalara yönelmeye başladı. Bu fastfood gıdalar hem kolay hazırlanabiliyor ve bulunabiliyor olmaları nedeniyle hem de lezzetli olmaları nedeniyle insanlar tarafından sevilerek tüketiliyor.

A101 Soğan Halkası Fiyatı 2023 Güncel

Fastfood gıdalar içerisinde birçok lezzet türü vardır. Ancak bunlar içerisinde insanlar daha çok soğan halkasını tercih etmekte. Halka şeklindeki soğanlar ile hazırlanan bu fastfood gıdaların kızartılması sonucunda her türlü yemeğini yanında lezzetli bir şekilde tüketilebiliyor. Bu nedenle insanlar sofralarında sürekli olarak bu gıda ürününe yer veriyor.

Günümüzde birçok markette soğan halkası kolay bir şekilde bulunabilmekte. Birçok marka soğan halkalarını dondurulmuş olarak paketliyor ve büyük marketler aracılığı ile müşterilere satıyor. Ancak insanlar daha lezzetli ve daha sağlıklı soğan halkalarını satın almak için büyük marketlerde bilinen markalar tarafından üretilen soğan halkalarını satın almayı tercih ediyor.

Bu noktada Türkiye’nin en çok tercih edilen marketlerinden biri olan A101marketbirçok fastfood gıda ürününde olduğu gibi soğan halkasına da yer veriyor. A101 marketlerde yer alan soğuk dolaplarda paketlenmiş bir şekilde bu gıda ürünleri ile karşılaşmak mümkün. Bu yazımızda A101 markette satılan A101 soğan halkası ve A101 soğan halkası fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

A101 Soğan Halkası Fiyatı
A101 Soğan Halkası Fiyatı

A101 Soğan Halkası Nasıldır?

A101 mağazalarından soğan halkası satın almak istiyor ancak öncesinde bu gıda ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. A101 market bünyesinde çok fazla gıda ürünü satışına yer vermekte. Bu gıdalar arasında fastfood gıdalar önemli bir yere sahip. Özellikle soğan halkası gibi kolay bir şekilde hazırlanabilen ve oldukça lezzetli olan gıdalara A101 markette uygun fiyatlar ile sahip olmak mümkün.

Soğan halkası A101 marketlerde paketler halinde dondurulmuş olarak satılıyor. Soğanların ince ince doğranarak elde edildiği bu fastfood gıda kullanım için hazır olarak satılıyor. Evlerinde soğan halkası yapmak isteyen kişiler bu paketleri satın alarak kızartmaları sonucunda kısa süreler içerisinde soğan halkası yapabiliyor.

Onedio Yemek burada harika bir soğan halkası tarifi yapmış, üstelik A101 kadar lezzetli.

A101 Soğan Halkası Markaları

A101 marka çeşitliliğine önem veren marketlerden birisidir. Bu nedenle birçok gıda önünde marka çeşitliği yaratarak müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyor. A101 marketlerde yer alan marka çeşitliliği aynı zamanda soğan halkaları için de geçerlidir. A101 dolaplarında kendi markalarından biri olan Nimet markasının soğan halkasını sattığı gibi aynı zamanda SuperFresh soğan halkasını da satıyor.

A101 Nimet ve Superfresh soğan halkası A101 markette her zaman satılan soğan halkalarından biridir. Bununla birlikte aktüel ürünler içerisinde de zaman zaman dondurulmuş soğan halkası A101 marketteki yerlerini alıyor. Perşembe günleri aktüel ürünler içerisinde gelen soğan halkası markaları değişiklik gösterebiliyor.

Aktüel ürünler ile A101 marketlere gelen soğan halkaları markalarını öğrenmek için güncel aktüel kataloğu elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bim soğan halkası fiyatı nedir, lezzetli mi, alınır mı?

A101 Soğan Halkası Fiyatı Kaç TL Oldu?

A101 markette satılan soğan halkaları ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de soğan halkalarının fiyatlarıdır. Birçok kişi bu fastfood gıdaların fiyatlarını merak ediyor. A101 markette satılan soğan halkaları ile ilgili fiyat bilgisi vermeden önce şunu söylemeliyiz ki marka çeşitliliğinden dolayı soğan halkalarında kesin bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir.

Gerek paket ağırlığı gerek markanın adı nedeniyle soğan halkası fiyatları değişiklik gösterir. Güncel olarak A101 soğan halkası fiyatı 2023 senesinde şu şekildedir;

A101 Soğan Halkası Fiyatları
ÜrünBirimFiyat
Feast Dondurulmuş Soğan Halkası450 gr18,35TL
SuperFresh Soğan Halkası450 gr19,85TL
Nimet Soğan Halkası450 gr15,85TL

A101 Soğan Halkası Nasıl Hazırlanır?

A101 markette satılan soğan halkaları ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de soğan halkalarının nasıl hazırlandığıdır. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki A101 markette satılan soğan halkaları dondurulmuştur ve kullanıma hazırdır. Herhangi bir sos eklemeye ya da başka bir işlem yapmaya gerek yoktur.

Bu ürünlerin servis yapılmaya hazır hale getirilmesi için tek yapılması gereken ayçiçeği yağı içerisinde kızartmaktır. Bir pencereye soğan halkası sığacak derinlikte yağ dökülür ve ardından yağın ısınması beklenir. Ardından paketten çıkartılan soğan halkaları bu yağ içerisine konularak birkaç dakika boyunca kızartılır.

Soğan halkaları altın sarısı bir renge kavuşana kadar tencereden çıkartılmaz. Halkaların dışı çıtır çıtır olduktan sonra servis edilmeye hazırdır.

A101 Soğan Halkası Donuk Ürün
A101 Soğan Halkası Donuk Ürün

A101 Markette Satılan Soğan Halkalarının Besin Değerleri

A101 markette satılan son halkalarının 10 gramındaki besin değeri aşağıda verilmiştir. Yağ içeriği yüksek olan bu fastfood gıdalar çok sık tüketilmemelidir.

 • Kalori (kcal): 410
 • Toplam yağ: 25 g
 • Doymuş Yağ: 4,2 g
 • Trans yağ: 0,2 g
 • Sodyum: 776 mg
 • Potasyum: 167 mg
 • Karbonhidrat: 44 g
 • Diyet Lifi: 2,7 g
 • Şeker: 5 g
 • Protein: 3,9 g
 • C Vitamini: 1,4 mg
 • Kalsiyum: 115 mg
 • Demir: 0,8 mg
 • B6 Vitamini: 0,1 mg
 • Magnezyum: 19 mg

A101 marketleri sürekli ziyaret ederek siz değerli takipçilerimize güncel fiyatları sunuyoruz. Sitemizi sürekli takip ederek bu güncel fiyatlardan yararlanabilir ve kendinize uygun ürünleri satın alabilirsiniz. A101 soğan halkası fiyatları da diğer market fiyatlarına göre daha uygun olduğunu söylemek mümkün.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu