Bim Fiyat Listesi

Bim Soğan Halkası Fiyatı

Dondurulmuş gıda denildiğinde aklıma ilk Bim soğan halkası fiyatı geliyor. Çünkü aklımda nasıl yer ettiyse; hem kalite hem de fiyat olarak müthiş. Epey farklı marketten soğan halkası satın alıp denedim ama en iyisi Bim soğuk reyonundakiydi. Çünkü Feast markası harika bir iş başarmış ve her damağa hitap eden bir ürün hazırlamış.

İnternet üzerindeki tariflere dayanarak soğan halkası yapabilirsiniz. Ama bunun kolay olmadığını baştan belirtelim. Soğanları onların yaptığı gibi kesebilir misiniz? Sonunu hazırlayıp aynı kıvamda kızartabilir misiniz? Cevaplar evet ise siz harikasınız!

Önceden bir borcam üzerine kâğıt havlu serin ki soğan halkaları kızardığında yağını salabilsin. Kızartma işlemi için bolca Bim zeytinyağı kullanmanız gerekiyor. Kızgın yağa atıp ters düz yaptıktan sonra tepsiye alıyorsunuz, bu kadar. Kimileri ketçap mayonez sosları ile yese de, biz ranch ve barbekü sos ile birlikte tüketiyoruz.

Bim Soğan Halkası Fiyatı 2023 Kaç TL Oldu?

Bu yıl itibariyle pandemiden nasibini alan dünya ekonomisi, gıda maliyetleri konusunda çok yara aldı. Elbette maliyetlerin artması da reyonlara fazlasıyla yansıdı. Fakat yine de Bim’in soğan halkası fiyatını çok fazla yükseltmediğini söylesek yanlış konuşmuş olmayız. Bir dünya uğraşmak yerine gayet uygun fiyata muhteşem lezzetli soğan halkalarını Bim’den satın alabilirsiniz. Peki bu yıl Bim’de soğan halkası fiyatı ne kadar oldu?

ÜrünAğırlıkFiyat
Feast Donmuş Soğan Halkası450 Gr₺5,85

İlginizi çekebilir: A101 soğan halkası fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu?

Bim Soğan Halkası fiyatı
Bim Soğan Halkası fiyatı

Ayrıca, diğer temel gıda ürünleri olan Bim süt, Bim sıvı yağ ve Bim tavuk içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar yakın geçmişte hazırlanmıştır. Bilgimiz dışında gerçekleşecek fiyat artışlarından bizi haberdar etmek için aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu