A101 Fiyat Listesi

A101 Stor Perde Fiyatı

A101 stor perde ve özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda A101 marketin sattığı stor perdeler ile ilgili çok önemli bilgilere yer verdik.

A101 Stor Perde Ürünleri

Gıda ve temizlik kategorilerindeki ürünlerin satışlarına önem veren A101 market son zamanlarda dekoratif ürünlerin satışını da yapmaya başladı. A101 Zebra stor perde ile başlattığı bu ürün çeşitliliğine şimdilerde birçok stor perde ile devam ediyor.

Hem A101 marketin aktüel günü olan Perşembe günlerinde hem de resmî web sitesinde A101 stor perde ile karşılaşmak mümkün. Aktüel ürün kampanyalarında bu stor perdeleri birkaç ayda bir görsek de A101 resmî web sitesinde her zaman satışı yapılıyor.

Hepkredi.com olarak A101 marketin sattığı stor perdeler hakkında araştırma yaptık ve sizlerle paylaşmak istedik. Yazımızın devamında A101 çift mekanizmalı stor perde, A101 zebra stor perde vb. ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

a101 stor perde, çift mekanizmalı
a101 stor perde, çift mekanizmalı

A101 Hangi Marka Stor Perde Satıyor?

A101 market stor perde ürünlerinde daha çok Brillant ve Nouvelle markalarını tercih ediyor. Brillant hem aktüel ürün olarak hem de dijital market ürünü olarak satılırken Nouvelle daha çok dijital market ürünü olarak satılıyor.

İlerleyen süreçlerde A101 markette başka markalarda stor perde de görebiliriz.

A101 Stor Perde Özellikleri

A101 stor perdeler ile ilgili merak edilen bir diğer konu da bu perdelerin özellikleridir. A101 marketin reklam afişlerinde yer alan bilgilere göre stor perdelerin genel özellikleri şu şekildedir;

  • %100 yerli üretim
  • %100 polyester
  • Kolay kir tutmayan özellik
  • Sağ tarafta bulunan açma kapama zinciri

A101 marketten stor perde aldığınızda kurulumunu kendiniz yapmalısınız. Perdeler montaj parçaları ile hazır bir şekilde satılıyor.

İlginizi çekebilir: 2. el ucuz gardrop fiyatları

A101 Stor Perde Fiyatları 2023

A101 stor perde fiyat bilgisi güncel olarak şu şekildedir;

  • Brillant Zebra Perde 150X200 Cm: 149,00 TL
  • Nouvelle Dilimli Stor Perde 150 x 200 Cm: 129,00 TL
A101 stor perde ne zaman gelecek
A101 stor perde ne zaman gelecek

A101’e Stor Perde Ne Zaman Gelecek?

Eğer A101 marketten stor perde satın almak istiyorsanız ne yazık ki bir süre beklemeniz gerekiyor. Çünkü A101 market yakın bir süreçte aktüel ürünler içerisinde stor perdeye yer vermeyecek.

Ancak iyi haber şu ki A101 resmî web sitesinde bu perdeleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Aktüel ürünleri beklemek istemiyorsanız A101 zebra stor perde ya da dilimli stor perdeleri internet sitesinden sipariş verebilirsiniz.

A101 Stor Perde Yorumlar

İnsanlar bir ürünü ilk defa satın alırken o ürünü daha önceden alıp kullanan kişilerin yaptığı yorumlara dikkat ediyor. Aynı durum A101 stor perdeleri için de geçerli. Aşağıda A101 çift mekanizmalı stor perde satın alan kişilerden bazılarına ait yorumları görebilirsiniz.

Em*** Ka***: Daha önce 1-2 markanın stor perdelerini kullanmıştım ancak hiç memnun kalmamıştım. Geçen gün A101 markette dolaşırken zebra desenli perdelerin satıldığını gördüm. İlk başta bu perdeden de memnun kalmayacağımı düşünmüştüm ancak eve geldiğimde bu düşüncemin yersiz olduğunu anladım. A101 zebra stor perde evime büyük bir uyum sağladı ve kullanış açısından herhangi bir problem yaratmadı. Kolay açılıp kapanıyor ve takılma yapmıyor. Güneş ışığının tamamen engelleyebilmesi de cabası.

Fa*** De***: Geçen gün A101 sanal marketten verdiğim A101 dilimli stor perde fiyatı ve performansı ile beni memnun etti. Oldukça uygun fiyatlı olmasına rağmen herhangi bir sorun olmadan kullandığım bu stor perdelerin uzun ömürlü olacağını umuyorum.

A101 zebra stor perde ne zaman gelir?

Şu an için aktüel ürünlerde stor perde satışı olmayacak. Ancak dilerseniz A101 internet sitesinden bu stor perdeleri satın alabilirsiniz.

A101 stor perde fiyatı ne kadar?

A101 Brillant stor perdeler 149 TL’ye, Nouvelle stor perdeler 129 TL’ye satılıyor.

Stor perde araması yapan binlerce ziyaretçiye reklam vermek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu