Bim Sıvı Yağ Fiyatları, Bim’de Satılan Sıvı Yağlar Nelerdir?

Bim sıvı yağ fiyatları, ucuzluk marketleri tarafından büyük rekabet halinde. Bim tarafından satışa sunulan Sole yağ hem fiyat hem de kalite olarak oldukça tercih ediliyor. Evden çıkmadan fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmanız için bu yazıyı hazırladık. Peki Bim sıvı yağ fiyatları , Bim Sole yağ fiyatı, Bim’de satılan sıvı yağlar hangileridir?

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2021

Bim’de satılan sıvı yağın ismi Sole’dir. Sole yağ, hem fiyatı hem de kalitesi sebebiyle çoğu mutfağın vazgeçilmez temel gıdası olarak yer alıyor. Mutfak alışverişlerinde temel gıda sınıfının başında sıvı yağlar geliyor. Hemen hemen tüm yemeklerde kullandığımız sıvı yağlar için hem kalite hem de uygun fiyat arayışı içindeyiz. Bim’de hem 1 LT ve 2LT, hem de 5 LT‘lik paketler halinde satın alabiliyorsunuz.

bim sıvı yağ fiyatları
bim sıvı yağ fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları 2021 senesinde aşağıdaki belirttiğimiz rakamlarda olduğu halde, zaman zaman aktüel indirim kataloğuna girerek çok daha uygun fiyatlara satılabiliyor. Bu sebepten ötürü indirim kataloğunu da takip etmenizi öneriyoruz. Bim Sole yağ fiyatı ne kadar oldu?

* Sole Ayçiçek Yağı 1 LT 15,50 ₺
* Sole Ayçiçek Yağı 2 LT 29,90 ₺
* Sole Ayçiçek Yağı 5 LT 65,50 ₺

Yukarıda belirttiğimiz bim sıvı yağ fiyatları 2021 senesinde ortalama rakamları temsil etmektedir. Stok durumuna ve ülkemizde sıklıkla değişen döviz kuruna göre fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Fiyatlarda zam ya da indirim olması durumunda bu sayfayı güncelleyeceğiz ama bizden önce bilginiz olması durumunda aşağıdaki yorum kısmından belirtmenizi rica ederiz.

Bu arada, Bim saç fiyatları yükseldi, mutlaka listeyi kontrol etmelisiniz.

Hakkında Gizem Uluğ

Ona göre finans uzmanı, buna göre borsacı, şuna göre eksperim. Onlara göre marketlerin nabzı, bunlara göre fiyatlara fısıldayan kadın, şunlara göre yatırım danışmanı. Bana sorarsan, ev hanımı :)

Bunu Da İncele

bim kağıt havlu

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat …

1 Yorum

  1. Benzer Sayfalar Bim Kaşar Peyniri Fiyatları, En İyisi Hangisidir? | HepKredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.