Bim Fiyat Listesi

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları, ucuzluk marketleri tarafından büyük rekabet halinde. Bim tarafından satışa sunulan Sole yağ hem fiyat hem de kalite olarak oldukça tercih ediliyor. Evden çıkmadan fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmanız için bu yazıyı hazırladık. Peki Bim sıvı yağ fiyatları , Bim Sole yağ fiyatı, Bim’de satılan sıvı yağlar hangileridir?

Bim Sıvı Yağ Fiyatları 2023

Bim’de satılan sıvı yağın ismi Sole’dir. Sole yağ, hem fiyatı hem de kalitesi sebebiyle çoğu mutfağın vazgeçilmez temel gıdası olarak yer alıyor. Mutfak alışverişlerinde temel gıda sınıfının başında sıvı yağlar geliyor.

Hemen hemen tüm yemeklerde kullandığımız sıvı yağlar için hem kalite hem de uygun fiyat arayışı içindeyiz. Bim’de hem 1 LT ve 2LT, hem de 5 LT‘lik paketler halinde satın alabiliyorsunuz.

bim sıvı yağ fiyatları
bim sıvı yağ fiyatları nelerdir

Güncel ayçiçek yağı fiyatlarını takip etmek için Bim yağ fiyatları yazısını okuyabilirsiniz.

Bim sıvı yağ fiyatları 2023 senesinde aşağıdaki belirttiğimiz rakamlarda olduğu halde, zaman zaman aktüel indirim kataloğuna girerek çok daha uygun fiyatlara satılabiliyor. Bu sebepten ötürü indirim kataloğunu da takip etmenizi öneriyoruz. Bim Sole yağ fiyatı ne kadar oldu?

* Sole Ayçiçek Yağı 1 LT25,90 ₺
* Sole Ayçiçek Yağı 2 LT49,90 ₺
* Sole Ayçiçek Yağı 5 LT119,00 ₺

Yukarıda belirttiğimiz Bim sıvı yağ fiyatları 2023 senesinde ortalama rakamları temsil etmektedir. Stok durumuna ve ülkemizde sıklıkla değişen döviz kuruna göre fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Fiyatlarda zam ya da indirim olması durumunda bu sayfayı güncelleyeceğiz ama bizden önce bilginiz olması durumunda aşağıdaki yorum kısmından belirtmenizi rica ederiz.

İlginizi çekebilir: Bim zeytinyağı fiyatları

İlginizi çekebilir: Şok sıvı yağ fiyatları

İlginizi çekebilir: A101 ayçiçek yağı fiyatları

Aynı bizim gibi marketlerin nabzını tutan Markette Bu Hafta Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bim tereyağı fiyatları

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 3 Anlık Puan: 2.3]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu