Bim Fiyat Listesi

Bim Zeytinyağı Fiyatları

Bim zeytinyağı fiyatları tüketicilerin en çok arama yaptığı ürünler arasında yer alıyor. Soframızın vazgeçilmezleri arasında yer alan zeytin yağı, Türkiye’de en çok tüketilen yan ürün olduğu ortada.

Bu yazımızda sizlere zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini siz değerli kullanıcılarımıza sunacağız. Yazımızı takip edin ve uygun fiyatlı zeytinyağı nereden alınır hep birlikte görelim.

Sofralarımızdan asla eksik etmediğimiz zeytinyağı, pahalı olması sebebiyle tüketicilerin sürekli indirim radarına konu oluyor.

Pahalılığı sebebiyle aile bütçesini epey zorlayan zeytinyağı, bütçesini düşünen aileler için farklı zeytinyağı ürünlerine yönlenmesine ve sağlıksız yemek yapımına sebep oluyor. Zeytinyağı fiyatı pahalı olunca da haliyle ucuz ve kalitesiz zeytinyağı alımı gerçekleşiyor.

Zeytinyağı, doktorlar tarafından tavsiye edilen ve sağlık açısından önemli bir yere sahip. Diğer sıvıyağlara nazaran çok faydalı olduğu bir gerçek.

Uzmanların bu konuda yaptığı araştırmalar, cilt ve vücut için önem arz eden bu ürün, salataların dışında her türlü yemeklerde kullanılması tavsiye ediliyor. Gelin hep birlikte Zeytinyağı özelliklerine bir göz atalım.

Bim Zeytinyağı Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir?

Zeytinyağı, vücudun her noktasına sağlımızın açısından temas eden bir yağ türü olma özelliğini taşımaktadır. Doğal ve direkt olarak tüketilebilen yağ türü özelliği de bulunuyor.

Antioksidan açısından harika özellikleri bulunan bu yağ türü, en çok tüketilen ürünler arasında.

Cilt sağlığından kanser hastalıklarına, diyabet, alzheimer gibi hastalıklara kadar birçok faydası bulunuyor. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde birçok hastalığa çok iyi gelmektedir.

Piyasada birçok zeytinyağı çeşitleri bulunuyor, fakat doğal olarak üretilen zeytinyağları kullanmanız sağlığınız açısından önemlidir.

Mide de ve boğazda yanma hissi uyandıran zeytinyağları genellikle kimyasal ve doğal olmayan ürünler kategorisinde yer alıyor. Zeytinyağı alırken mutlaka ve mutlaka içeriklerine bakmanız gerekiyor ve markası da çok önem arz ediyor.

bim zeytinyağı fiyat
[year] yılında Bim marketlerdeki zeytinyağı marka ve fiyatları

İlginizi çekebilir: Bim zeytin fiyatları

Sırım ve Riviera Marka Bim Zeytinyağı Fiyatları

Zeytinyağı fiyatları zeytinin türüne, üretim teknikleri ve yetiştirme koşullarına göre değişiklik gösterebilir.  Zeytinyağı çeşitleri arasında Sırım zeytinyağı ve Riviera zeytinyağı bulunmaktadır.

Bu iki çeşitli ürünlerin fiyatları da farklılık göstermektedir. 60 ile 150’ye kadar çıkan fiyatlar, bütçenizi biraz aşabilir.

İlginizi çekebilir: Bim sıvı yağ fiyatları

Zeytinyağı Faydaları

Zeytinyağı faydaları saymakla bitmez. Birçok kadın güzellik sırlarında zeytinyağından bahseder. Kadınların vazgeçilmez ürünü olarak tanımlayabiliriz.

Cilt problemlerine çok iyi geldiği ve sivilcelerden egzamalara kadar birçok cilt hastalıklarını zeytinyağına borçlu olduklarını söylemektedirler.

Tabii burada şunu mutlaka göz önüne getirmelisiniz. Doğal olarak üretilen zeytinyağı cilt problemlerinize çok yardımcıdır. Dikkat etmeniz gereken nokta ise zeytinyağının doğal olması.

Tatilde veya günlük hayatımızda sıkça maruz kaldığımız güneş ışınları ve güneşten gelen zararlı ışınlar zeytinyağı sayesinde etkisiz hale gelmektedir.

Birçok kozmetik ürünlerde ve markalarda karışımlarında zeytinyağını kullandığı ve bir numaralı tercih sebebi haline geldiğini görebiliyoruz.

bim zeytinyağı
Bim’de satılan zeytinyağı fiyatları

Zeytinyağı faydaları sadece cilt için değil, saçlar ve vücut içinde oluşan hastalıklarda da tercih sebebi. Kuru saçlarınız var ise ve şikayetçiyseniz, zeytinyağlı şampuanları öneriyoruz.

Zeytinyağlı şampuanlar kullanarak saçtaki kuruluklardan kurtulmanız mümkün. İçerisinde yer alan mineraller saçınızda parlaklığı oluşturacak.

Türkiye’nin kanayan yarası kanser tedavilerinde de zeytinyağı önerilmektedir. Zeytinyağı, antioksidan özelliğine sahip olmasından dolayı vücutta bulunan zararlı etmenlerin uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.

Kanser için doktorların tavsiyesi de bulunmaktadır. Hemen hemen birçok kişinin ortak problemlerinde çözüm odaklı olan zeytinyağı, sağlıklı kilo vermek isteyenler içinde tercih ediliyor.

Zeytinyağı faydaları say say bitmiyor. Diğer sıvıyağlara nazaran daha etkili ve daha çok mineral taşımakta olmasından ötürü tercih sebebi. Uzmanlar yaptıkları araştırmalarında günlük minimum da olsa tüketilmesi gerektiğini söylüyor.

Bim Zeytinyağı Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Belki zeytinyağı fiyatları sizlere pahalı gelebilir ancak Bim zeytinyağı fiyatları incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bim marketinde satılan zeytinyağları hem pet şişe de hem de cam şişelerde satılmaktadır.

Bim’in kendi ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Kendi ürünleri hem sağlıklı hem de bütçe dostu olması tüketicilere de fayda sağlamaktadır.

Bim marketlerde Sırım zeytinyağı da bulunuyor. Sırım zeytinyağı Bim’in kendi markası olması ve bütçe dostu olmasından dolayı tercih ediliyor. Sızma zeytinyağı olanı ise daha hafif olmasından dolayı çiğ tüketilen yemeklerde tercih sebebidir.

Riviera zeytinyağı ise yemeklerde tercih ediliyor. Bim’in kendi markası olan Sırım zeytinyağı ön plana çıkıyor. Bim marketlerine uğrayarak Sırım zeytinyağı ve Riviera zeytinyağı satın alabilirsiniz.

Bim Sırım zeytinyağı fiyatları listesine göz atarak Bim zeytinyağı fiyatlarından haberdar olabilirsiniz.

Bim Zeytinyağı Fiyatları 2023
ÜrünBirimFiyat
Sırım Riviera Zeytinyağı2 LT96,90 ₺
Sırım Riviera Zeytinyağı1 LT72,90 ₺
Sırım Sızma Zeytinyağı1 LT72,90 ₺

Zeytinyağı fiyatı diğer yağ çeşitlerine göre yüksek olduğundan dolayı bazı aileler ayçiçek yağı satın alıyor. İkisinin de özelliği aslında aynı fakat, zeytinyağı biraz daha organik olması ve içindeki minerallerin çok daha faydalı olmasından dolayı tercih edilebiliyor.

Fakat bütçesini aşan aileler için ayçiçek yağı da tercih sebebi. Bim marketlerde ki zeytinyağı ürünleri gerçekten de ucuz ve kaliteli. evde genellikle bizlerde tükettiğimiz bu zeytinyağı ürünleri benim özellikle damak zevkime uygun. Sizlerde deneyip test edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu