Market

Şok Sıvı Yağ Fiyatları

Şok sıvı yağ fiyatları ne kadar, şok marketlerde hangi sıvı yağlar var, şok sıvı yağ markaları neler? Bu yazımızda Şok markette satılan yağlar ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık.

Şok’ta Sıvı Yağlar Zamlandı Mı?

Mutfakların olmazsa olmaz gıda malzemelerinden biri olan sıvı yağları birçok markette bulmak mümkün. Ancak son zamanlarda meydana gelen fiyat artışlarından dolayı insanlar öncesinde uygun fiyatlı sıvı yağların hangi marketlerde ne kadara satıldığını öğrenmek istiyor.

şok sıvı yağ fiyatları
şok sıvı yağ fiyatları

Biz de bu nedenle bu yazımızda en çok tercih edilen marketlerden biri olan Şok marketteki sıvı yağlar ile ilgili bir rehber hazırladık. Eğer Şok market sıvı yağ fiyatları ve daha birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gelin öncesinde Şok market sıvı yağ fiyatları hakkında bilgi vermeden çeşitleri ve markaları ile ilgili bilgi sahibi olalım.

İlginizi çekebilir: Bim sıvı yağ fiyatları

İlginizi çekebilir: A101 ayçiçek yağı fiyatları

Şok Sıvı Yağ Çeşitleri & Markaları

Eğer yemeklerinizde sıvı yağ çeşitliliğine önem veriyorsanız doğru yerdesiniz. Şok market bünyesinde barındırdığı birçok üründe olduğu gibi sıvı yağlarda da çeşitliliğe önem vermiş durumda.

Şu an için Şok marketlerde ayçiçeği ve zeytinyağlarını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca diğer marketlerin yaptığı gibi aktüel ürün satışı da yapan Şok market zaman zaman mısır ve fındık yağı da getirebiliyor. Ancak şu an için Şok marketin daha çok zeytinyağı ve ayçiçek yağı getirdiğini söyleyebiliriz.

Şok marketlerde satılan yağlarla ilgili olarak merak edilen bir diğer konu ise Şok marketin hangi sıvı yağ markalarını sattığıdır.

Marka çeşitliliğine her zaman önem veren Şok market sıvı yağlarda da bu çeşitliliği konuşturmuş diyebiliriz. Şu an Şok marketlere gittiğimizde yağ raflarında Evin ve Lio markalarının çeşit çeşit sıvı yağları ile karşılaşabiliyoruz. Bununla birlikte zaman zaman aktüel olarak da getirilen yağ markaları ile de karşılaşmak mümkün.

şok market sıvı yağ fiyatları
şok market sıvı yağ fiyatları

Şok Sıvı Yağ Fiyatları 2023

Şok marketten sıvı yağ alacak kişilerin merak ettiği bir diğer konu ise bu sıvı yağların fiyatlarıdır. Biz de bu müşterilere yardımcı olmak amacıyla Şok markete gittik ve burada yer alan sıvı yağların fiyatlarını öğrendik.

Şok markette halihazırda satılan sıvı yağlara ait güncel fiyat bilgileri şu şekildedir;

  • LioRiviera 1 litre: 35,95 TL
  • LioRiviera Zeytinyağı 2 litre: 71,90 TL
  • Lio Sızma Zeytinyağı 500ml: 26,25 TL
  • LioNaturel Sızma Zeytinyağı 1 litre: 42,90 TL
  • Lio Sızma Zeytinyağı 2litre: 85,75 TL
  • Evin Ayçiçek Yağı 1litre: 23,50 TL
  • Evin Ayçiçek Yağı 2 litre: 44,50 TL
  • Evin Ayçiçek Yağı Pet 5 litre: 82 TL

Bu fiyat bilgileri en son belirlenmiş fiyat bilgileridir. Sizler alışveriş yaparken bu fiyatlar artmış ya da azalmış olabilir.

Şok'ta1 Litre Ayçiçek Yağı Ne Kadar?

Şok marketlerde 1 litre ayçiçek yağları 23,50 TL’den satılıyor.

A101’de Yağ Fiyatları Ne Kadar?

A101 markette yağlar çok geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor.

A101’de 5 Kilo Yağ Ne Kadar?

A101 markette 5 litrelik yağlar ortalama 80 TL civarında.

5 Lt Biryağ Ne Kadar?

5 litrelik Biryağ ayçiçeği yağları 130 TL civarında satışa sunuluyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu