Bim Tavuk Fiyatları, Bim Tavuk Göğsü, Kova Çıtır Tavuk

Hem Bim tavuk fiyatları uygun olması hem de muazzam çeşitliliği sebebiyle çoğumuzun tercih sebebi oluyor. Tavuk eti; hem vitamin ve protein kaynağı olması hem de düşük yağlı olması sebebiyle evlerimize sıklıkla giriyor. Ayrıca, tavuk etinin bir çok hastalığa iyi geldiğini biliyor muydunuz? Çünkü içeriğinde B vitamini ve fosfor barındırıyor.

Tavuk etinin yağsız ve lifli yapısı, sporcular tarafından bolca tüketilmesinde önemli bir rol oynuyor. Uzmanlar, genellikle Bim tavuk göğsü öneriyor ve ızgarada pişirmeniz gerektiğini söylüyorlar. Fakat spor yapıyorsanız, but kısmının en yağlı bölge olduğunu unutmamalısınız. Buna karşılık but kısmı vitamin bakımından en zengin bölgedir. Sporu bir kenara bırak, ben damak tadıma düşkünüm diyorsanız, Bim lezita tavuk fiyatı bilgisini aşağıda sizin için yazdık 🙂

Bim Tavuk Fiyatları 2021 ( Körpe, Baktav, Banvit )

Bim tavuk fiyatları ve marka çeşitliliği sebebiyle en çok tercih edilen marketlerden birisidir. Tavuk etinin uygun koşullarda kesiminin yapılmış ve düzgün paketlenmiş olması raf ömrü bakımından büyük önem taşır ve neredeyse tüm marketler bu detaya oldukça dikkat ederler. Marketlerde Körpe, Baktav ve Banvit markaları bulunsa da, marka çeşitliliği şehirden şehire değişiklik gösterebiliyor. Şahsen benim için en önemlisi lezzettir. Bu yüzden genellikle Bim çıtır tavuk tercih ederim 🙂

bim tavuk fiyatları
bim tavuk fiyatları

Bim tavuk çeşitleri: Bütün piliç, pirzola, ızgara tavuk kanat, baget, tavuk bonfile, çorbalık, kelebek pirzola, but ve göğüs çeşitleri bulunuyor.
Bim hindi çeşitleri: Hindi baget, hindi kapama, hindi göğüs, hindi ızgara gibi çeşitler vardır. Peki bim tavuk fiyatları ve bim hindi fiyatları ne kadar?

Bim Tavuk Fiyatları

Bütün Tavuk KG 9,05 ₺
Baget Tavuk KG 12,05 ₺
Kalçalı But KG 9,60 ₺
Bonfile Tavuk KG 19,95 ₺
Çorbalık Piliç KG 4,99 ₺
Tavuk Pirzola KG 14,05 ₺
Tavuk Izgara Kanat KG 17,95 ₺
Tavuk Izgara Tava KG 19,99 ₺
Piliç Pirzola Kelebek KG 13,95 ₺
Tavuk But İncik KG 13,95 ₺
Fırınlık Piliç KG 11,95 ₺

 

Ayrıca, bu sayfadan Bim süt fiyatları listesini inceleyebilirsiniz.

Bim Hindi Fiyatları

Hindi Izgara Tava KG 31,95 ₺
Hindi Göğüs KG 26,95 ₺
Hindi Kapama KG 19,99 ₺
Hindi Baget KG 18,95 ₺

 

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar 06.06.21 tarihinde güncellenmiştir. Eğer fiyatlarda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki yorum bölümünden belirtiniz.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

bim kağıt havlu

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat …

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.