Bim Tavuk Döner Fiyatı 2021 – Bgrill, Lezita, Şenpiliç

Döner, ülkemizin en önemli yemek türlerinden birisi olurken, Bim tavuk döner fiyatı ise merak edilen ürünlerin başında geliyor. Gün içindeki öğünlerde tercih edilen tavuk dönerler, hem lezzeti hem de uygun fiyatı ile dikkat çeker.

Bu özelliklerinden dolayı artık hazır tavuk dönerler de marketlerde satışa sunulmuştur. Söz konusu ürünleri alarak evlerinizde hazırlayabilir ve istediğiniz zaman döner yiyebilirsiniz. Hazır tavuk döner almanın en kolay yolu ise Bim marketleridir.

Peki, Bim tavuk döner fiyatı nedir? Bim marketlerde hangi markaların tavuk dönerleri vardır? Bim mağazalarından tavuk döner alınır mı? Bu soruların en güncel cevaplarını sizler için araştırdık.

Hazır Tavuk Döner Kolaylığı

Tavuk dönerler, günlük yaşam içerisinde sık sık tüketilen besinlerdendir. Bazen gün içinde öğünlerde, bazen de akşam yemeklerinde tüketilebilir. Hazırlanmasının kolay olması, pratikliği ve lezzeti nedeniyle tercih edilir.

Bim zincir marketlerinde satılan hazır tavuk döner, pişmiş halde sizlere sunulur. Bim tavuk döner fiyatı her ne kadar uygun olsa da, alırken dikkat edilmesi gerekir. Çünkü bahsedilen ürünler, belli bir süre içinde tüketilmesi gerekir.

Ürün üzerinde yer alan tüketim tarihlerinden sonra hazır tavuk dönerlerin veya benzeri ürünlerin kesinlikle tüketilmemesi gerekir. Bundan dolayı almadan önce son kullanma tarihine mutlaka bakın. Böylece evinize gittiğinizde kötü bir sürprizle karşılaşma ihtimalini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız.

Bim mağazalarından alacağınız tavuk döneri hazırlaması çok kolaydır. Zaten ürünün üzerinde nasıl hazırlanması gerektiği detaylı olarak belirtilmiştir. Buradaki talimatlara uyarak ürünü kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Ancak kısaca belirtmek gerekirse hazır piliç döner hazırlamak için izlemeniz gereken adımların şu şekilde olduğu söylenebilir:

  • Uygun bir tavaya biraz yağ ekleyin ve yağı kızdırın.
  • Isıtmış olduğunuz yağın içerisine Bim’den almış olduğunuz hazır dönerleri yavaş yavaş bırakın.
  • Bir süre dönerleri karıştırarak ısıtın.
  • Yaklaşık 3-4 dakika sonra dönerler ısınmış olacaktır.
  • Hazırlamış olduğunuz dönerleri uygun bir ekmeğin içerisine aktarın.

Bu aşamadan sonra kendi damak tadınıza uygun olacak şekilde ekmeğin içerisine farklı eklemeler yapabilirsiniz.

Bim tavuk döner fiyatları
Bim tavuk döner fiyatı

Bim tavuk döner fiyatı oldukça uygun bir seviyede olduğundan dolayı, hazırlamış olduğunuz bu özel yemeğin maliyeti çok düşük olacaktır. Kendi başınıza tüketebileceğiniz gibi aileniz veya arkadaşlarınızla da afiyetle bu döneri yiyebilirsiniz.

Bim Tavuk Döner ile Harika Lezzetler

Bim, tüketicilere sunmuş olduğu hazır gıdalarla dikkat çeker. Bu hazır gıdaların bir kısmı pizza türünden ürünler iken, diğer kısmı ise et ürünleridir. Et ürünleri arasında hem fiyatı hem de lezzeti ile hazır tavuk dönerlerin bir adım önde olduğu söylenebilir. Bim tavuk döner fiyatları 2021 yılında da bütçenizi zorlamayacak seviyededir.

Pandeminin bütün etkisinin halen günümüzde devam ettiği, herkesin kabul ettiği bir gerçek. Böyle bir zamanda insanların restoran ve lokanta gibi alanlarda zaman geçirmesinin güvenli olmayacağı uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Zaten restoran ve kafeler bundan dolayı sık sık geçici kısıtlamalara maruz kalıyor. İşte böylesine bir dönemde tavuk dönerin o muhteşem lezzetinden uzak kalmamanın en uygun maliyetli çözümünün Bim tavuk döner olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bim tavuk döner fiyatı, tercih edilecek ürünün markasına ve gramajına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bim zincir marketlerinde iki farklı markaya ait tavuk dönerlerin satışı yapılmaktadır. Bunlardan birisi Lezita iken, diğeri ise Bgrill’dir.

Bgrill, Bim markaları arasında yer almakta olup, uygun fiyatı ile dikkat çeker. Bim Bgrill tavuk döner, 200 gramlık paketler halinde satışa sunulmuştur. Bahsedilen miktar, tüketim şekline bağlı olarak bir öğünde rahatlıkla yetecektir. Hatta menüyü biraz zenginleştirdiğinizde, birden fazla kişi ile tüketilmesinin dahi mümkün olduğu söylenebilir. Böylece uygun maliyete özel bir lezzeti tüketmiş kabul edilirsiniz.

Bim piliç döner ile klasik dönerin haricinde daha farklı yemekler hazırlamanız da mümkündür. Örneğin; tavuk İskender hazırlayabilir ve uygun maliyetle çok daha lezzetli bir yemek yiyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan sizin beklentileriniz ve damak tadınızdır.

Bim tavuk döner fiyatı bilgisi sayesinde daha markete gitmeden toplam alışverişinizin ne kadar tutacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız fiyat araştırması sayesinde farklı zincir mağazalarda bulunan diğer hazır tavuk dönerlerle fiyat karşılaştırması yapabileceksiniz. Bütün bunların size hem maddi olarak hem de zaman açısından önemli avantajlar sağlayacağı çok açıktır.

Bim tavuk döner fiyatları 2021
Bim tavuk döner fiyatı 2021

Bim Tavuk Döner Fiyatı 2021

Bim tavuk döner fiyatı, hemen her dönem uygun seviyede olmuştur. Son dönemlerde tavuk fiyatlarında yaşanan inanılmaz artışa rağmen döner fiyatlarının bundan çok fazla etkilenmediği söylenebilir.

Evet, Bim marketlerinde genel olarak fiyatlarda yukarı yönlü bir hareket yaşanmıştır, ancak bu artışın hazır tavuk dönerde daha sınırlı olduğu ifade edilebilir. Ayrıca, Bim tavuk fiyatları sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Bim marketlerinde sunulan iki farklı hazır döner vardır. Bunların markaları ve gramajları farklıdır. Fiyatlar değerlendirilirken bu husus göz ardı edilmemelidir. Bim tavuk döner fiyatı şu şekildedir:

Bim Tavuk Döner Fiyatı 2021
Ürün Adı Birim Fiyat
Bim Bgrill Tavuk Döner Fiyatı 200 Gr 6,10TL
Bim Lezita Izgara Dilimli Piliç Fileto 120 Gr 8,10TL

Hazır tavuk üreten farklı markalar var. Bunlardan bazıları; Lezita, Bgrill, Keskinoğlu ve Şenpiliç. Bu markaların ürettikleri tavuk dönerlerin kalitesinin genel olarak birbirine yakın olduğu ifade edilebilir. Hazır tavuk döner fiyatları benzer seviyededir.

Ancak Bim’de satılan ürünlerin üretimden direkt tüketiciye ulaşması, bu marketin fiyat konusunda daha fazla avantaj sağlamasına neden olur. Dolayısıyla Bim’de yapacağınız alışverişlerde bu özel lezzetleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bim tavuk döner fiyatları hakkında sizlere en güncel rakamları vermek istediğimizi bilmenizi isteriz. Ancak temel amacımız bilgilendirmedir. Fiyatlarda yaşanan ani değişimler olabileceğini unutmayın. Bundan dolayı en doğru fiyatları her zaman Bim marketlerinden öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda A101 tavuk fiyatları sayfasını da incelemeyi unutmayın.

Böylece Bim’de tavuk döner kaç lira şeklindeki sorunun cevabı verilmiş oldu. En güncel Bim tavuk döner fiyatları için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.