Bim Fiyat Listesi

Bim Noodle Fiyat

Bim noodle fiyat bilgisi ile popülerliği doğru orantılıdır. Noodle menşei Çin olan ve ülkemizde yeni tanınmaya başlayan bir yemek haline geldi.

Kısa zamanda ülkemizde popüler hale geldi. Noodle, Uzakdoğu yemek kültürüne aittir ve farklı bir pişirilme tekniği vardır.

İçeriğinde çok fazla ve yoğun baharat bulunduğundan dolayı her damak tadına hitap edebiliyor. Günün her saatinde yemek hazırlığı için fırsat bulamadığınızda sizin için bir kurtarıcıdır. Eğer alışveriş listesi hazırlıyorsanız yazımızın devamını mutlaka incelemeniz gerekiyor.

Bim Noodle Fiyat 2023 Kaç TL Oldu?

Indomie marka noodle Bim marketlerde 3 boyda satılıyor. Küçük boy, büyük boy ve koli ebatında da alabiliyorsunuz. Ebatına göre fiyatı değiştiğinden, büyük boy aldığınızda kârlı oluyorsunuz.

Satın aldıktan sonra ürünü kaynayan suya atın ve 3 dakika bekleyin. Aynı zamanda baharatını diğer kapta hazırlayıp makarna ile karıştırabilirsiniz. Bim’de noodle fiyat tablosu aşağıdaki gibidir;

ÜrünAğırlıkFiyat
Bim Noodle Fiyat75 Gr₺3,95
Bim Noodle Fiyat375 Gr₺12,85
bim noodle fiyat
bim noodle fiyat

Bim noodle fiyat ve ürün çeşitleri ilginizi çekebilir: A101 noodle fiyatları ve çeşitleri nedir? Indomie tavuklu, sebzeli, körili noodle çeşitleri

Peki, Bim’de Noodle Var Mı?

Bim marketlerde Indomie marka noodle ürünü bulabilirsiniz. Noodle çok basit hazırlayabileceğiniz bir yemektir ve içine ekleme yapabilirsiniz.

Örneğin ben sebze, haşlamış tavuk veya kırmızı et ilave ediyorum. Biz neredeyse tüm çeşitlerini test ettik ve en çok tavuklu olanını beğendik. Ama bir paket noodle beni doyurmuyor. 🙂 Siz de en beğendiğiniz türünü aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz. Sizin favori noodle yemeğiniz hangisi?

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu