Bim Noodle Fiyat 2021 Yılında Kaç TL Oldu?

Bim noodle fiyat bilgisi ile popülerliği doğru orantılıdır. Noodle menşei Çin olan ve ülkemizde yeni tanınmaya başlayan bir yemek haline geldi. Kısa zamanda ülkemizde popüler hale geldi. Noodle, Uzakdoğu yemek kültürüne aittir ve farklı bir pişirilme tekniği vardır. İçeriğinde çok fazla ve yoğun baharat bulunduğundan dolayı her damak tadına hitap edebiliyor. Günün her saatinde yemek hazırlığı için fırsat bulamadığınızda sizin için bir kurtarıcıdır. Eğer alışveriş listesi hazırlıyorsanız yazımızın devamını mutlaka incelemeniz gerekiyor.

Bim Noodle Fiyat Kaç TL Oldu?

Indomie marka noodle Bim marketlerde 3 boyda satılıyor. Küçük boy, büyük boy ve koli ebatında da alabiliyorsunuz. Ebatına göre fiyatı değiştiğinden, büyük boy aldığınızda kârlı oluyorsunuz. Satın aldıktan sonra ürünü kaynayan suya atın ve 3 dakika bekleyin. Aynı zamanda baharatını diğer kapta hazırlayıp makarna ile karıştırabilirsiniz. Bim’de noodle fiyat tablosu aşağıdaki gibidir;

Ürün Ağırlık Fiyat
Bim Noodle Fiyat 75 Gr ₺1,95
Bim Noodle Fiyat 375 Gr ₺9,75

 

bim noodle fiyat
bim noodle fiyat ve ürün çeşitleri

İlginizi çekebilir: A101 noodle fiyatları ve çeşitleri nedir? Indomie tavuklu, sebzeli, körili noodle çeşitleri

Peki, Bim’de Noodle Var Mı?

Bim marketlerde Indomie marka noodle ürünü bulabilirsiniz. Noodle çok basit hazırlayabileceğiniz bir yemektir ve içine ekleme yapabilirsiniz. Örneğin ben sebze, haşlamış tavuk veya kırmızı et ilave ediyorum. Biz neredeyse tüm çeşitlerini test ettik ve en çok tavuklu olanını beğendik. Ama bir paket noodle beni doyurmuyor. 🙂 Siz de en beğendiğiniz türünü aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz. Sizin favori noodle yemeğiniz hangisi?

Hakkında Gizem Uluğ

Ona göre finans uzmanı, buna göre borsacı, şuna göre eksperim. Onlara göre marketlerin nabzı, bunlara göre fiyatlara fısıldayan kadın, şunlara göre yatırım danışmanı. Bana sorarsan, ev hanımı :)

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.