Bim Fiyat Listesi

Bim Ton Balığı Fiyatı

Bim ton balığı fiyatı 2023 yılında beklenenden fazla yükseldi. Ama bu yükselişe rağmen kalitesine göre fiyatının gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü Bim’de satılan ton balığı kendi üretimleridir. Sağlıklı bir beslenme için ton balığı tüketmeyi seviyorsanız hemen en yakın Bim markete gidebilirsiniz. Ama fiyatları öğrenmediniz? O halde okumaya devam edelim, çünkü enfes bilgiler aktaracağım.

Bim Ton Balığı Fiyatı 2023‘de Kaç TL Oldu?

Bim, ton balığı üretiminde teknolojiyi arkasına alarak müthiş işlere imza atıyor. Konserveler el değmeden paketleniyor ve testleri geçmeyen ürünler hemen imha ediliyor.

Belki Bim marketlerde satılan ton balığını çok fazla duymadınız ve marka bilinirliğinin zayıf olduğuna inanıyorsunuz. Ama durum tam olarak öyle değil. Bim ton balığı, uluslar arası arenada çok sayıda uygunluk sertifikası almıştır.

Olayınız sadece lezzet ise, pilavlarınızda ve pizzada kullanabilirsiniz. Fakat sporcuysanız; spordan önce ve sonra salata içerisinde tüketebilirsiniz. Bim ton balığı, tavuk göğsü gibi protein bakımından çok lezzetlidir.

Bim marketlerde satılan ton balığının markası Derya’dır. Markayı tanımıyorsunuz, değil mi? Derya ton balığını kim üretiyor? Üreticisinin Dardanel’dir. Dardanel, Bim için özel etiket çalışma tarzı ile uygun fiyata üretim yapmaktadır.

derya ton balığı
derya ton balığı

İlginizi çekebilir: A101 ton balığı fiyatları ne kadar oldu?

Derya ton balığı 320 Gr’lık konserveler halinde paketleniyor. Bu konserveler açılmadığı sürece raf ömrü oldukça uzundur. Çünkü fabrikasında özel bir paketleme sistemi kullanılmıştır.

İçeriğindeki Omega-3 sayesinde insanlara faydası büyüktür. Bu nedenle haftada en az bir defa Bim balık ürünleri tüketmemiz gerekiyor. Hemen almaya gitmeye çalıştığınızı görüyorum. Durun, önce fiyatları okuyun 🙂

Bim’de Satılan Ton Balıkları
MarkasıGramajıFiyatı
Derya320 Gr24,85 ₺
Dardanel125 Gr25,80 ₺

Bim Ton Balığı Kaç Kalori?

Derya marka ton balığının 100 Gr’ında 231 kalori ve sağlıklı yağ oranı 15 Gr’dır. Bu da demek oluyor ki, 320 Gr’lık konserve içerisinde 50 Gr sağlıklı yağ bulunuyor.

Ayrıca 1 konserve Bim ton balığı içeriğinde 73 Gr protein bulunmaktadır. Bu oranlara baktığınızda, Derya ton balığını gönül rahatlığı ile diyet listelerinize dâhil edebilirsiniz.

Bim Dardanel Ton Balığı

Tuna balığının işlenmesinden sonra Bim marketlerin raflarında yer almaya başlıyor. Çanakkale’deki fabrikadan tüm Türkiye’ye dağıtım gerçekleşiyor.

Yukarıda verdiğimiz fiyat bilgisinin aksine, zaman zaman yayınlanan aktüel kataloğunu takip ederek çok daha uygun fiyatlara alım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu