Bim Fiyat Listesi

Bim Sosis Fiyatı

Bim sosis fiyatı kaç TL, Bim sosis fiyatları ne kadar gibi soruların cevapları için yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazıda Bim markette satılan sosisler ile ilgili çok önemli bilgilere yer verdik.

Bim Markette Sosis Ne Kadar? Bim Sosis Fiyatı 2023

Et ürünlerinden biri olan sosis sofralarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Kırmızı ve beyaz etin işlenmesiyle elde edilen bu gıda maddeleri başta kahvaltı olmak üzere birçok öğünde kullanılabiliyor. Bu nedenle birçok kişi dolaplarında sosislere yer veriyor.

bim sosis fiyatı ve çeşitleri
bim sosis fiyatı ve çeşitleri

Günümüzde birçok gıda marketinde sosis bulmak mümkün. Ancak insanlar hem uygun fiyatlı olması hem bilindik bir market olması hem de kaliteli markaların ürünlerini satması nedeniyle Bim marketteki sosisleri satın almayı tercih ediyor.

Biz de Bim marketten sosis satın almak isteyen kişiler için bir rehber hazırladık ve güncel Bim sosis fiyatları hakkında bilgi verdik. Yazımızın devamında Bim markette satılan sosis markaları ve bu markaların ürünlerinin fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bim sucuk fiyatları ne kadar

Bim Markette Hangi Marka Sosisler Satılıyor?

Sosis satın almak isteyen kişiler ürünün fiyatından ve lezzetinden çok markasına dikkat ediyor. Biz de bu nedenle fikir sahibi olmanız için Bim marketi gezdik ve burada satılan sosis markalarını inceledik.

Bim market zincirinde şu an için Pınar, Namet ve Tombik markalarının sosisleri satılıyor. Ürün çeşitliliğine önem veren Bim market aynı zamanda aktüel ürün gününde de farklı markaların sosislerini satıyor. Bim aktüel günlerinde satılan sosis markaları sık sık değiştiği için Bim’in resmî web sitesinden aktüel afişlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İlginizi çekebilir: Bim salam fiyatı ne kadar

Bim’de Hangi Sosisler Var?

Bim market sosislerde marka çeşitliliğinin yanı sıra ürün çeşitliliğine de yer veriyor. Bu nedenle Bim marketteki dolaplarda birden fazla markanın birden fazla sosis çeşidiyle karşılaşmanız mümkün.

Bim market 2023 yılı itibariyle dana sosis, hindi sosis ve piliç sosis ürünlerinin satışını yapıyor. Farklı gramajlarda ve markalarda satılan bu ürünlerden dilediğinizi satın alarak farklı lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.

bim sosis fiyatı
bimde satılan sosislerin fiyatları

Pınar, Namet Bim Sosis Fiyatları 2023

Bim markette satılan sosislerle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Bim sosis fiyatıdır. Biz de bu konuya açıklık getirmek amacıyla Hep Kredi olarak Bim markete gittik ve satışı yapılan sosislerin en güncel fiyatlarını topladık.

Marka ve gramajlarına göre Bim sosis fiyat 2023 yılında şu şekildedir;

  • 130 gram Pınar hindi kokteyl sosis fiyatı: 4.95 TL
  • 350 gram Namet dana kokteyl sosis fiyatı: 12.90 TL
  • 500 gram piliç Bim Tombik sosis fiyatı: 7.95 TL

Yukarıdaki Bim piliç, dana ve hindi sosislere ek olarak zaman zaman aktüel ürünlerde de sosis gelebiliyor. Bim’in aktüel ürünlerde getirdiği dana, hindi ve piliç sosis fiyat bilgileri hakkında bilgi almak istiyorsanız web sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Bim’den Sosis Alınır Mı? Bim Sosis Müşteri Yorumları

Et ve et ürünlerini satın alırken kasap yerine zincir marketleri tercih eden müşteriler bazı konularda tereddüt yaşayabiliyor. Özellikle sosis gibi işlenmiş et ürünlerini satın almak isteyen kişilerde bu durum daha fazla olabiliyor.

Bim marketin önceliği her zaman müşterilerinin memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle gıda alanı başta olmak üzere satışını yaptığı bütün ürünlerde Bim marketin en iyi ürünleri seçtiğini söyleyebiliriz.

Bim markette satılan sosislere baktığımızda hepsinde helal kesim damgasının olduğunu, katkı maddelerinin olmadığını ve ısıl işleme maruz kaldığını görüyoruz. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen bu et ürünleri gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Ayrıca belirtmemiz gerekiyor ki Bim’den sosis alışverişi yapan kişiler de bu sosisler hakkında oldukça olumlu yorumlar yapıyor.

BİM Sosis Kaç Lira?

Bim markette satılan sosisler 3.95 TL ila 11.90 TL aralığındadır.

BİM'de Muskat Var Mı?

Bim mağazalarında şu an için muskat satışı yapılmıyor.

BİM'de Kaç Çeşit Ürün Var?

Bim markette 750’den fazla ürün bulunuyor.

Dana Kokteyl Sosis Nedir?

Dana kokteyl sosis, dana etinin işlenmesi ve ısıl işleme maruz bırakılması sonucunda üretilen bir et ürünüdür.

 

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu