Operatörler

Vodafone Ev İnterneti Nasıl

Vodafone’un evde internet hizmeti verdiğini öğrenen birçok vatandaş vodafone ev interneti nasıl? Sorusunu sormaya devam etmektedir. Türkiye’nin 3 operatöründen bir tanesi olan Vodafone müşterileri için yenilik getirmeye de devam etmektedir. Bu yeniliklerden bir tanesi ise; evde internet kullanımıyla alakalı olmuştur.

Vodafone Ev İnterneti Nasıl, Memnun Olmayan Var mı?

Vodafone müşterilerinin tercihini kolaylaştırmak amacıyla, birçok internet paketi sunmaya devam etmektedir. Siz de Vodafone adresine girerek ya da yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek Vodafone paketleri ve fiyatlarının nasıl olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone’un Evde İnternet Özelliğinden Yararlanmak İçin Yapılması Gerekenler

Vodafone evde internet özelliklerinden yararlanmak için ne yapmalıyım? Diye merak ediyorsanız, uygulamanız gereken adımlar oldukça kolaydır. Başvurularınızı gerçekleştirebilmek için; dilerseniz, internet üzerinden başvuru yapabilir, dilerseniz de Vodafone dahili numarasıyla irtibat kurmanız mümkündür.

Aynı zamanda evinizin yakınında bir Vodafone bayisi varsa, bayilerden de evde internet başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Vodafone evde internet sahibi olduysanız, yararlanabileceğiniz bir sürü özellik vardır. Bu özellikler;

 • Taahhüt vermeden internet sahibi olabilirsiniz.
 • Vodafone internet hızınızı kendinize göre seçebilir ve fiyatlandırmanızı da ona göre belirleyebilirsiniz.
 • Vodafone interneti kesinlikle donma yapmayacaktır.
 • İnternet hızınızdan memnun değilseniz dilediğiniz zaman yükseltme imkânınız da vardır.
 • İnternetinizi kapatmak yerine dondurma özelliğinden de faydalanabilirsiniz. İnternetinizi dondururken belli bir tarih verirseniz, o zaman zarfında kendiliğinden aktif hale getirilecektir. Ancak bu işlemi yalnızca senede 2 kere yapabileceğinizi unutmamanızda da fayda vardır.

İlginizi çekebilir: Vodafone faturalı hatta kredi sorgulama

vodafone ev interneti nasıl
vodafone ev interneti nasıl

Evde İnternet Sahibi Olmak için Vodafone’lu Olmak Zorunlu mudur?

Vodafone kampanyalarını takip eden ve farklı operatöre sahip birçok insan evde internet sahibi olmak için vodafone’lu olmak zorunlu mu? Sorusunu sormaya devam etmektedir. Vodafone kampanyalarını genellikle, kendi müşterileri için düzenleyen operatörlerden bir tanesidir.

Bu nedenle evde internet almak istiyorsanız; Vodafone ‘un uygun fiyatlı tarifelerinden bir tanesine geçerek, uygun fiyatlı internet hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda seçeceğiniz pakete göre size bazı hediyelerde verilmektedir.

Bazı zamanlarda, Vodafone yetkilileri, internet hızınızı da kendiliğinden yükseltecektir. Tüm bu fırsatlardan yararlanabilmek için; Vodafone’lu olmanız sizin için maddi açıdan daha doğru bir seçim olacaktır.

İlginizi çekebilir: Vodafone numara taşıma kampanyaları

Vodafone Fiber İnternet Nedir?

 • Vodafone yeni özelliklerini gündeme getirdiğinden beri, Vodafone fiber internet nedir? Soruları da gündemden düşmemiştir. Fiber internet diğer yöntemlerden daha farklı olarak, fiber optik kablolar aracılığıyla kullanılmaktadır. Bu internetin en büyük özelliği ise; yüksek bir hız teknolojisiyle hareket etmesidir. Özellikle de internet hızınızdan şikeyetçiyseniz ve yapmak istediğiniz işlemlerinizi gerçekleştirmekte zorlanıyorsanız; fiber internet kullanımı sizin için daha doğru olacaktır.
 • Eğer bulunduğunuz konumun alt yapısı fiber internet için uygun bir durumdaysa, Vodafone yetkilileriyle iletişime geçerek siz de bu teknolojiden yararlanma şansı elde edebilirsiniz.
 • Fiber internetin özelliklerinden bir diğeri ise; internet hızının yaklaşık olarak 1000 Mbps’e kadar çıkıyor olmasıdır. Bu hız sayesinde, internetinizi kullandığınız süre içerisinde herhangi bir kesintiyle karşı karşıya kalmanız ve işlemleriniz sırasında mağdur olmanız kesinlikle mümkün değildir.
vodafone ev interneti nasıl
vodafone ev interneti nasıl

Vodafone İnternet Tarifeleri

Vodafone internet tarifeleri hakkında birçok araştırma yapılmaktadır. Vodafone ’un sürekli güncellediği tariflerden bir kısmı şunlardır;

Redbox tarifesi;

 • İlk 12 ay boyunca 119.90 ödeme yapmanız gerekmektedir.
 • İlk ay cayma bedeli alınmayacaktır.
 • 4,5G teknolojisi uygulanmaktadır.
 • Yetkililer tarafından hızlı kurulum gerçekleştirilmektedir.
 • 200 GB internetiniz olacaktır.

Evde +24

 • Bu kampanyayla ilk 12 ay boyunca yalnızca 59,90 TL ödeme yapacaksınız.
 • Fiber internet hızı kullanılmaktadır.
 • İnternetinizde herhangi bir limit ya da kota olmayacaktır.
 • İnternetin hızı ise; 24 Mbps’dir.

Evde +12 kampanyası

 • 12 Mbps internet hızına sahiptir.
 • İlk 6 ay boyunca 34,90 TL olarak ödeme yapacaksınız.
 • 24 ay süre içerisinde Vodafone TV’den para ödemeden yararlanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu