Özel Kodlar

Carrefoursa İndirim Kodu 2022 Kampanya Kodları

Siz de firmaların yapmış olduğu kampanyaları takip etmeyi seviyorsanız CarrefourSA indirim kodu başlıklı makalemiz tam size göredir. Makalemizin başlangıcınca CarrefourSA’dan nasıl indirimli alışveriş yapacağınızdan bahsederek şu anda güncel olan indirim kodlarını sizlerle paylaşacağız. Sonrasında ise SSS’lerde indirim kodlarının nasıl edinilebileceği ve nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler vererek makalemizi sonlandıracağız.

CarrefourSA’da Nasıl İndirimli Alışveriş Yapabilirim?

Günümüzde gıda da dâhil olmak üzere birçok alışverişimizi internet üzerinden yapıyoruz. E-ticaret olunca firmalar da bizlere çeşitli kampanyalar sunarak tercihlerimizi o yönde kullanmamızı istiyorlar. CarrefourSA kampanyalarını takip ederek gerek sanal market üzerinden gerekse direkt olarak mağazalardan indirimli alışveriş yapabiliriz.

CarrefourSA indirim kodu
CarrefourSA indirim kodu

Gıda alışverişlerinin de online alışveriş platformuna taşındığı günümüzde kişiler indirim kodu ve çeşitli indirim fırsatlarını takip etme yolunu tercih ediyorlar. Özellikle bu fırsatları takip edip yapacağınız alışverişlerde indirim kuponu olarak kullanabilirsiniz. CarrefourSA belli tarihleri arasında kullanılabilecek 50 TL ve 250 TL’lik birçok kodu müşterilerine hediye etmeye devam ediyor. Şimdi sizlere CarrefourSA’da şu an geçerli olan birkaç kampanyadan bahsedelim;

  • 250 TL üzerinde geçerli 25 TL indirim kodu: BAYRAM25
  • Türk Telekom müşterileri için 250 TL üzerine 30 TL indirim kodu: MARKET TCKN yazıp 6262 ye göndermeliyiz
  • 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim kodu: İNDİRİM20

Yukarıda belirtmiş olduğumuz indirim kuponlarından birini kullanarak ekstra indirim kazanabilirsiniz. Bilindiği üzere CarrefourSA’dan sadece gıda değil beyaz eşyalar, ağız bakım ürünleri ve daha birçok ürün satın alınabiliyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz ve en çok CarrefourSA 25 TL kampanyasının kullanıldığı bu kodların ödeme sayfasında girilmesi yeterlidir.

CarrefourSA kampanya kodu
CarrefourSA kampanya kodu

CarrefourSA big indirim kodu kazanmak isteyenlerin CarrefourSA online sitesini takip etmelerini öneriyoruz. Bu sayede CarrefourSA mağazasının sunmuş olduğu kupon kodu toplam tutar üzerinden alışverişinizi ucuzlatıyor. CarrefourSA kupon kodunun en çok kullanıldığı alanlardan biri de hiç kuşkusuz kişisel bakımdır. CarrefourSA indirim kodunu yukarıda belirtmiş olduğumuz alandan kopyalayarak kolayca kullanabilirsiniz.

CarrefourSA indirim kodu nasıl alınır?

CarrefourSA, belirli aralıklarla birçok indirim kodu kampanyası düzenliyor. Bu indirim kodlarını alabilmek için marketin kendi sayfasını takip edebiliriz. Ayrıca çeşitli internet siteleri, marketlerin sunmuş olduğu indirim kodlarını sayfalarında düzenli olarak paylaştığından buraları da takip edebiliriz

CarrefourSA hediye çeki kodu nasıl kullanılır?

Elimizde bulunan CarrefourSA hediye çekini kullanmak oldukça basittir. Marketin kendi sitesinden alışverişimizi tamamlayıp ödeme aşamasına geldiğimizde alt kısımda yer alan İNDİRİM KODU alanına elimizdeki kodu girerek indirimin sepet tutarımızdan düşmesini sağlayabiliriz.

CarrefourSA kaç TL üzeri kargo bedava?

Bilindiği üzere CarrefourSA marketlerden de kapıya hizmet alabilmekteyiz. Bunun için CarrefourSA sitesinden sepetimizi doldurarak adresimizi belirtmemiz yeterlidir. CarrefourSA, 150 TL ve üzeri alışverişlerimizde bizden kargo ücreti talep etmiyor.

Carrefour para puan nasıl kullanılır?

CarrefourSA’dan düzenli alışveriş yapanlar para puan kazanabilirler. Bunun için market kasalarından ya da CarrefourSA internet sitesinden kart talebinde bulunmamız yeterlidir. CarrefourSA marketlerde 1 para puan 1 TL değerindedir.

CarrefourSA hediye çeki dağıtıyor mu?

CarrefourSA’nın belirli zamanlarda bazı banka ya da firmalarla anlaşarak hediye çeki dağıttığını biliyoruz. Bu çekler genellikle bir koşula bağlanarak müşteriye hediye ediliyor. Ancak CarrefourSA’nın kendi sitesinden ya da şubesinden olmayan çeklere itibar etmemenizi öneriyoruz.

Carrefour sanal market teslimat ücreti ne kadar?

CarrefourSA’dan yaptığımız alışverişlerde 174,99 TL altı için 5,90 TL ve 250 TL’ye kadar 3,90 TL teslimat ücreti alınıyor. Sanal marketten yapacağımız 250 TL ve üzeri alışverişlerde ise herhangi bir teslimat ücreti ödemiyoruz.

Carrefour puan ne zamana kadar geçerli?

CarrefourSA’dan alışveriş yaparak kazandığımız para puanlarımızın türüne göre farklı son kullanma tarihleri oluyor. Ama çoğu para puanın son kullanma tarihinin kazanıldığı andan itibaren 1 yıl geçerli olduğunu da hatırlatalım
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Ahmet Alp

Merhaba, ben Ahmet Alp. 30 yaşındayım. Kitap okumayı, merak ettiğim bir konuyu enine boyuna araştırmayı, kamp yapmayı ve gezmeyi çok seviyorum. 10 senedir makale yazarlığı yapıyorum. Yazdığım makalelerin çok sayıda insana ulaştığını görmek beni mutlu ediyor. Makale yazarken aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenmeyi ve bunları hayatıma katmayı çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu