A101 Fiyat Listesi

A101 Çamaşır Kurutmalık Fiyatı

Bu yazımızda A101 çamaşır kurutmalık fiyatı ne kadar, A101 kanatlı çamaşır kurutmalık ne zaman gelecek vb. soruların cevaplarını vereceğiz. Eğer siz de A101 marketten çamaşır kurutmalığı alacaksanız ve bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

A101 Çamaşır Kurutmalık Fiyatı Ne Kadar?

A101 market zinciri son zamanlarda sanal marketinde satışını yaptığı ürünler ile birçok kişinin dikkatini çekiyor. Geçmiş yıllarda fiziki mağazalarında ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan A101 market şimdilerde sanal marketinde satışını yaptığı ürünler ile dikkat çekiyor.

Bu yazımızda A101 markette ev ve yaşam kategorisinde satılan çamaşır kurutmalıkları hakkında bilgiler vereceğiz. Hepkredi.com olarak bu ürünlerin özellikleri, fiyatı ve yapılan yorumlar hakkında detaylı bir araştırma yaptık ve sizlerle paylaşmak istedik.

A101 sanal markette şu an 3 farklı kanatlı kurutmalık satışı yapılıyor. Bunlar ortalama 15-20 metre çamaşır asma kapasitesine sahip olan çamaşır kurutmalıklarıdır. Yerli üretim ve ithal olan bu çamaşır kurutmalıklarının stokları zaman zaman tükense de kısa süre içerisinde A101 tarafından yenileri eklenmekte.

A101 çamaşır kurutmalık fiyat ve özellikler
A101 çamaşır kurutmalık fiyat ve özellikler

A101 Çamaşır Kurutmalık Ne Zaman Gelecek?

Müşterilerin A101 çamaşır teli hakkında merak ettikleri konulardan biri de fiziki mağazalara bu ürünlerin ne zaman geleceğidir.

Ne yazık ki şu an A101 aktüel ürünler içerisinde çamaşır kurutmalıklar yok. A101 market bu ürünleri daha çok sanal marketinde satmayı tercih ediyor.

Eğer A101 marketten çamaşır kurutmalığı satın almak istiyorsanız A101 resmî web sitesini ziyaret ederek ev ve yaşam kategorisi içerisinde yer alan banyo kategorisini inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: A101 çamaşır deterjanı fiyatları

A101 Kanatlı Kurutmalık Fiyatı 2023

Şu an A101 markette 3 farklı çamaşır kurutmalığın satışı yapılıyor. Güncel A101 çamaşır kurutmalık fiyatları şu şekildedir;

  • 20 Metre Saraylı Kanatlı Kurutmalık Fiyatı: 129.95 TL
  • 16,50 Metre Kanatlı Çamaşır Kurutmalık Fiyatı: 99,95 TL
  • 17,5 Metre Promer Kanatlı Kurutmalık Fiyatı: 45,00 TL

Bu kanatlı çamaşır kurutmalıklarından Promer marka olanı Çin’den ithal edilmiştir. Diğerleri ise yerli üretimdir.

A101 çamaşır kurutmalık ne zaman gelecek
A101 çamaşır kurutmalık ne zaman gelecek

İlginizi çekebilir: Bim yumuşatıcı fiyatları

A101 Kanatlı Çamaşır Kurutmalık Kullananların Yorumları

Müşteriler diğer birçok üründe olduğu gibi bu ürünler hakkında da yapılan yorumları merak ediyor. Biz de bu nedenle A101 kanatlı çamaşır teli satın alan kişilerin yorumlarını inceledik ve sonuçları sizlerle paylaşmak istedik.

A101 kanatlı çamaşır kurutmalık yorumları genellikle olumlu yönde. Bu ürünü daha önceden satın alan birçok kişi üründen memnun kalmış. Yorumlarda bu çamaşır kurutmalıklarının kıyafetlerde iz bırakmadığı ve geniş bir yüzey alanına sahip olduğu belirtilmiş. Fiyatına göre iyi bir performans gösterdiği belirtilen bu ürünler diğer müşteriler tarafından öneriliyor.

A101 Çamaşır Kurutmalık Ne Zaman Gelecek?

A101 markete şu an için çamaşır kurutmalık gelmeyecek. Dilerseniz A101 sanal marketi kullanarak bu ürünlerden sipariş verebilirsiniz.

A101 Kanatlı Çamaşır Kurutmalık Fiyatları Ne Kadar?

A101 markette 45 TL ila 129,95 TL aralığında değişen farklı model çamaşır kurutmalıkları var.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu