Operatörler

THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

THY müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız hazırladığımız bu içerikten yardım alabilirsiniz. İçeriğimizin devamında Türk Hava Yolları çağrı merkezini aradığınızda müşteri temsilcisine nasıl hızlı bir şekilde bağlanacağınızı anlattık.

THY Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

THY müşteri hizmetlerine iki farklı telefon numarası kullanarak ulaşabilirsiniz. 444 0 849 ve 0850 33 08 49 numaralı hatlardan birini arayarak THY müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

THY müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları nelerdir
THY müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları nelerdir

Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra uçak biletleri ve seferler hakkında istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak doğrudan müşteri temsilcisine ulaşmak istediğinizde büyük bir ihtimalle başarısız olacaksınız.

Çünkü THY müşteri hizmetlerini her an onlarca kişi arıyor ve meşgul ediyor. Türk Hava Yolları da bu durumun önüne geçmek için müşteri temsilcisine ulaşmayı bir miktar zorlaştırmıştır.

Uzun zamandan bu yana THY müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri temsilcisi ile konuşmadan bilet ve sefer işlemlerini yapabiliyoruz. Ancak bazı durumlarda bilet sahiplerinin ve bilet alacak kişilerin THY müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçmesi gerekebiliyor.

Eğer sizin de THY müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçmeniz gerekiyorsa ve direk bağlanma işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki başlığa göz atmanızı öneriyoruz.

THY müşteri hizmetleri direk bağlanma
THY müşteri hizmetleri direk bağlanma

THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri direk bağlanma için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Öncelikle 444 0 849 ya da 0850 33 08 49 numaralarından birini arayarak THY çağrı merkezine ulaşın.
  • Bu numaraları aradığınızda THY tarafından sizlere kısa bir bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirme aşamasını geçtikten sonra THY çağrı merkezi telesekreteri sizi ana menüye yönlendirecektir.
  • Ana menüye geldikten sonra telesekreter yapmak istediğiniz işleme göre çeşitli numaralar söyleyecek. Telesekreter sizlere numara söylemeye başladıktan sonra sırasıyla 2—1—1 numaralarını tuşlamanız yeterlidir.

THY müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi bu şekildeydi. Eğer bu yöntemi doğru bir şekilde uygularsanız 7 gün 24 saat THY müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetlerine ulaşmakta sorun yaşıyorsanız THY e-posta adresine bir ileti gönderebilir ve geri bildirim bekleyebilirsiniz.

444 0 849 Kimin?

444 0 489 numarası Türk Hava Yolları iletişim numarasıdır.

444 08 49 ücretli mi?

44 08 49 numaralı Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerini aradığınızda kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

THY PCR istiyor mu?

THY şu anki uçuşlarında PCR testi istemiyor.

Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri kaça kadar açık?

Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yollarını nereye şikâyet edebilirim?

Türk Hava Yollarını müşteri hizmetlerini kullanarak şikâyet edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Genel Müdürlük nerede?

Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunuyor.

En ucuz uçak bileti nasıl alınır?

En ucuz uçak biletini uçuş tarihinden birkaç hafta önce satın alabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu