BankalarDeniz Bank

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası bankadan işlem yapmaktan daha pratik bir olaydır. Bunun dışında bankaya gidilerek yapılan bu tür işlemlerde dekont verildiği için kağıt israfı olarak görülmektedir. Günümüzde çoğu işlem internet üzerinden online şekilde yapıldığı için kolaylıkla ve sıra beklemeden evde işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2023

Denizbank’ın otomatik ödeme talimatı kampanyasına online işlemlerden katılırsak kâğıt israf etmeyerek ormanlarımızı da korumuş olmaktayız. Bu kampanya talimatları ile müşterilerimiz kendileri için uygun olan kampanyalar için iletişime geçmektedirler. Aynı zamanda isteyenler mobil bankacılık ile işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası
denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası

Denizbank Emekli Bonus Taksitlendirme Kampanyası

01.12.2020 – 31.12.2020 tarih aralığında emekli bonus otomatik fatura ödeme talimatı için başvuran müşteriler 10 – 31.01.2023 tarihlerinde ilk yapılan fatura ödemelerinde indirim kazanmaktadırlar. Bu kampanya dâhilinde emekli bonus karta otomatik ödeme talimatı verildiğinde fatura ödemesi %10 indirimli bir şekilde olacaktır.

Bu kampanyaya Denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası olmayan müşterilerde başvurabilmektedir. Bunun yanında kampanya başvuru yapıldıktan sonra gelecek olan ilk fatura için geçerlidir. Kampanyanın şartlarını yerine getiren müşteriler ocak ayında ilk fatura ödemelerinde indirim alma hakkına sahip olmaktadırlar.

Bu otomatik ödeme talimatında cep telefonu, doğalgaz, su, elektrik, internet, televizyon ve ev telefonları için geçerlidir.

Bu durum Deniz Kartım, Mobildeniz, internet bankacılığı, ATM, iletişim merkezleri ve şubelerden alınan fatura talimatları ile geçerlidir. Bu kampanya müşteri için geçerli ve sözü geçen fatura türleri içinde önce ödemesi yapılan faturalar indirim kazanmaktadır. Bir kişi bütün faturalar için en çok 20 TL indirim almaktadır.

Önceden kredi kartı üzerinden otomatik ödeme talimatı veren müşterilerin talimatları iptal edilmektedir. 01 – 31.01.2020 döneminde yeniden talimat verme durumu olduğunda kampanya katılımı geçersiz sayılmaktadır. Kampanya ile kazanılan indirim 05.02.2023 tarihinde gelen ekstreye yansıtılacaktır.

Ayrıca, Denizbank kredi kartı limit arttırma makalemizi okuyarak; ATM’den, müşteri temsilcisi ile veya internet bankacılığı ile kolayca limit arttırma işlemi yapabilirsiniz.

Denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası
Denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası İptali Nasıl Yapılır?

Banka Denizbank otomatik ödeme talimatı iptali için mobil bankacılıktan veya internet bankacılığından bu işlemi gerçekleştirebilmektesiniz. Bu tür mobil yollar bilinmiyorsa Denizbank şubesine gidilmelidir. Bu durumda şubede otomatik ödeme talimatını iptal etmek için bunu bildirmeniz gerekmektedir. Bu durumda gerçekleşecek olan işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

Bu sayede fatura otomatik ödeme işleminiz iptal edilmiş olmaktadır.

İlginizi çekebilir: Denizbank üretici kart başvurusu nasıl yapılır, şifre alma yolları nelerdir?

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu