A101 Fiyat Listesi

A101 Deterjan Fiyatları

A101 deterjan fiyatları pandemi döneminde araştırılan ve sürekli fiyatı merak edilen konuların başında geliyor. Temizlik 21.yüzyılda ciddi anlamda önemli yere sahipken, A101 deterjan fiyatları uygunluk konusunda epey öne çıkıyor.

Temizlik insan yaşamının önemli bir yerini oluşturuyor. İnsanlığın ilk ortaya çıktığı günlerden bu yana insanlar çeşitli şekillerde hem kendi bedenlerini hem de yaşadıkları ortamları temizlemeye dikkat etmiştir. Sağlığın devam ettirilmesinde önemli bir yere sahip olan temizlik şimdilerde kolay bulunabilen materyaller ile kolay bir şekilde yapılabiliyor.

A101 Deterjan Fiyatları 2023‘de Ne Kadar Oldu?

Günümüzde temizlik için kullanılan çeşitli kimyasallar var. Bu kimyasallar kullanılacak alanlara göre çeşitli şekillerde üretiliyor. Bu kimyasal maddelerin ise başında deterjanlar yer alıyor.

Deterjanlar uzunca bir zamandır temizlikte kullanılan bazik yapıdaki kimyasallardır. İlk çıktığı zamanlar yalnızca çamaşırların yıkanmasında kullanılıyor olsa da günümüzde hem çamaşır yıkama amaçlı hem de bulaşıkları yıkama amaçlı kullanılabiliyor.

A101 deterjan fiyatları
A101 deterjan fiyatları

Deterjanlar çok kolay bulunabilen kimyasal temizleyicilerdir. Ancak bu özellikleri nedeniyle dışarıda çok kalitesiz ve insan sağlığına zararlı deterjanlar ortaya çıkmıştır. Bu noktada pek çok kişi güvenli bir şekilde deterjan temin etmek için bilindik yerlerden bilindik marka deterjan almaya özen gösteriyor.

Bu noktada A101 deterjan satışında önemli marketlerden biridir. Ülkemizin en çok tercih edilen marketlerinden biri olan A101 bulaşık deterjanı ve A101 çamaşır deterjanı satışında önemli bir konuma sahiptir. Her zaman müşterileri için kaliteli ürünler satmaya özen gösteren A101 market sıvı deterjan ve toz deterjan gibi her türlü deterjan türünün satışını yapmakta.

Bu yazımızda A101 marketlerden alarak bulaşık makinenizde kullanabileceğiniz bulaşık makinesi deterjanı ve çamaşır makinenizde kullanabileceğiniz çamaşır deterjanı hakkında ve A101 deterjan fiyatları 2023 hakkında  bilgiler vereceğiz.

Deterjan Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Deterjan hammaddesi petrol ve petrol türevleri olan bir temizlik malzemesidir. Daha çok toz ve sıvı şeklinde bulunabiliyor olsa da krem olarak uygulanabilen formları da vardır. Canlı yüzeyi hariç bütün yüzeylerde güvenle kullanılabilen bu temizlik malzemeleri ortamdaki gözle görünen ve gözle görünmeyen bütün kirleri ortadan kaldırmakta etkilidir.

Öyle ki çoğu kişi bu ürünleri mekanik kirleri ortadan kaldırmak amacıyla kullanıyor olsa da dezenfektan amaçlı kullanan kişiler de vardır.

Ayrıca bu sayfadan Bim deterjan fiyatları listesine ulaşabilirsiniz.

A101 Markette Satılan Deterjanlar

Deterjanlar günümüzde en kolay bulunan temizlik ürünleridir. Pek çok market çeşit çeşit deterjan türünün satışını yapsa da ülkemizde A101 bu konuda önemli bir yere sahiptir. Ülkenin her noktasında bulunan A101 marketlerde temizlik reyonlarını ziyaret ettiğiniz takdirde birçok deterjan markası ve deterjan çeşidi ile karşılaşabilirsiniz.

A101 Markette Hangi Deterjan Markaları ve Türleri Satılıyor?

A101 markette satılan deterjanlar ile ilgili merak edilen soruların başında bu marketlerde satılan deterjanların markası ve çeşitleri yer alıyor. Öyle ki birçok kişi sağlıklı ve kaliteli deterjanlara ulaşmak için A101 toz deterjan fiyatları yerine bu soruyu yöneltiyor.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki A101 market müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok markanın birçok ürününü reyonlarında satışa sunuyor. Müşteri memnuniyetinde ürün çeşitliliğinin önemli bir yere sahip olduğunu bilen A101 aynı politikayı deterjanlarda da yürütüyor.

A101 marketteki temizlik reyonlarına gittiğiniz takdirde pek çok markanın çeşitli özellikteki deterjanları ile karşılaşabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen marketi olan A101 marketten Fairy bulaşık makinesi, Fairy bulaşık deterjanı, bingo toz deterjan ve bingo sıvı deterjan gibi bilindik markaların deterjanlarını bulabileceğiniz gibi A101 marketin kendi markalarına ait deterjanlarını da bulmak mümkün.

A101 Fairy, Bingo ve Ariel Deterjan Ürünleri
A101 Fairy, Bingo ve Ariel Deterjan Ürünleri

A101 Deterjan Fiyatları Listesi

A101 markette satılan deterjanlar ile ilgili merak edilen sorulardan biri de bu deterjanların fiyatlarıdır. A101 markette satışa sunulan toz ve sıvı deterjanların fiyatları ile ilgili bilgi vermeden önce şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki bu marketteki deterjanların üzerindeki etiketler diğer birçok marketin satışa sunduğu deterjanlarından daha uygun fiyatlı. Kaliteli ürün ve uygun fiyatlı etiket ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan A101 deterjanlarında da uygun fiyatlı etiketler kullanıyor.

A101 Deterjan Fiyatları 2023
ÜrünFiyat
A101 Fairy Bulaşık Deterjanı19,35TL
A101 Bingo Deterjan61,00TL
A101 Bingo Sıvı deterjan53,95TL
A101 Ariel Deterjan fiyatları50,75TL

Türkiye’nin en çok tercih edilen marketlerinden biri olan A101 Fairy bulaşık deterjanı için 9,35 TL, A101 Bingo deterjan için 51 TL, A101 Bingo sıvı deterjan için 43,95 TL ve A101 Ariel deterjan fiyatları için 39,75 TL fiyat belirlemiştir. Bu fiyatlar A101 marketlerde her zaman satılan deterjan markaları ve çeşitlerine ait fiyatlardır.

Bu deterjanların yanı sıra OMO, Boron ve Persil gibi deterjanlar da zaman zaman satışa sunulabiliyor. Bu ürünler A101 resmi web sitesini ziyaret ederek 150 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo seçeneği ile evinize temin edebilirsiniz.

A101 Marketten Deterjan Alırken Ve Kullanırken Nelere Dikkat Edilir?

Deterjan seçimi ve kullanımı dikkat gerektiren işlemlerdir. Öncelikle kişi deterjan alırken hangi yüzeylerde kullanacağını belirlemelidir. Kişi hangi tür deterjanı alacağını belirledikten sonra deterjan içeriğine bir göz atmalıdır. Bu temizlik ürünleri kimyasal ürünler oldukları için kişide kullanım esnasında alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Deterjan seçimi kadar kullanımı da dikkat gerektiren işlemlerdir. Kişi sıvı ya da toz fark etmeksizin herhangi bir deterjan ile temas ettikten sonra temas eden yüzeyleri bol su ile yıkamalı ve vücudundan uzaklaştırmalıdır. Eğer kişi gözüne kaçırırsa bol su ile yıkamalı, yanlışlıkla kendisi ya da çocuğu yutarsa en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır. Kısa süre içerisinde müdahale edildiği takdirde herhangi bir problem ortaya çıkmayacaktır.

A101 de deterjan fiyatları ne kadar?

A101 marketlerde deterjan fiyatları 19,25 TL ile 61,00 TL arasında değişmektedir.

A101 de hangi deterjanlar var?

A101’de Boron, Calgon, Omo, Bingo, Peros, Alo ve Ariel marka deterjanlar satılmaktadır.

A101 de bingo yumuşatıcı var mı?

A101’de 5 çeşit Bingo yumuşatıcı vardır. Bingo marka Kuzumun Kokusu, Mor Çiçekler, Ortanca, Bahar, Soft Sensitive ve Soft Lovely Yumuşatıcılar A101 temizlik malzemeleri reyonundadır.

A101’de Bingo Soft ne kadar?

A101’de Bingo Soft fiyatı 36,95 TL’dir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu