BankalarDeniz BankKredi Kartı

Denizbank Üretici Kart Başvurusu, Şifre Alma ve Yapılandırma 2022

Günümüzde üreticilerin yaşamış olduğu pek çok sıkıntı Denizbank Üretici Kart başvurusu ile kolayca çözülebilir. Bunu minimum düzeyde tutabilmek için de üreticilere özel planlamalar ve hazırlıklar gerekli olmaktadır.

Denizbank Üretici Kart Başvurusu, Yapılandırma ve Kampanyaları

Üretici durumdaki kişilerin tarımsal gereksinim ve nakit ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış bir karttır. Her üreticinin tanımlanmış kredi limiti bulunmaktadır. Bu kredi limitleri üreticinin Üretici Kart’ına yüklenerek kullanımı sağlanmış olur. Üreticinin tarımsal ihtiyaçlarını kolaylıkla buradan karşılaması amaçlanmaktadır. Bu aynı zamanda bir tarımsal işletme kartı sayılmaktadır.

Üretici Kart başvurusunu yapan ve bu karta sahip olmak isteyen üreticilerin haiz çiftçilik belgesi ya ÇKS’ye sahip olmaları gerekmektedir. Başvurular sms yolu ile ya da şubeye giderek yapılmaktadır.

Denizbank Üretici Kart başvurusu nasıl yapılır?

URETICI yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik numarası ve bulunulan ilin plaka kodunu yazıp 3280’e gönderildiğinde Üretici Kart sahibi olunmaktadır.

Denizbank Üretici Kart

Denizbank Üretici Kart Yapılandırma 2022

Üretici Kart yılda bir kez ödemeli olmaktadır. Üreticinin üretim zamanı ve hasat zamanına göre ödeme vadesi düzenlenebilmektedir. Ancak üreticilerin geri ödeme zorluğu yaşayabildiği durumlarda ve dönemin yaşanmış olduğu virüs salgının olumsuz etkilerinden dolayı ödeme yapılamayınca başvurmuş olduğu yapılandırma programı bulunmaktadır.

Ödemesini zamanında yapamayan üreticilerin en çok aradığı konu ise Üretici Kart borç erteleme olmaktadır. Denizbank Üretici Kart yapılandırma işlemleri ve Üretici Kart borç erteleme işlemleri sms veya internet bankacılığı ile yapılamayıp şubeyi ziyaret etmeyi gerektirmektedir.

Üreticilerin zamanında ödeyemedikleri ve yapılandırma yoluna gittikleri süreçte kolaylık yaşamaları açısından bu Üretici Kart yapılandırması yapılmaktadır. Bu yapılandırmanın üreticiye en uygun şekilde yapılması önemlidir. Faiz maliyetlerinin düşük tutulması için de erken ödeme imkanı verilmektedir. Uygun kredilendirme koşulları bulunan bu kartta ödemeleri yapılandırmak için Denizbank Şubelerine gidilmektedir.

Ayrıca; Denizbank otomatik ödeme talimatı kampanyası içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Denizbank Üretici Kart Kampanyaları

Üretici Kart kampanyaları çeşitli kampanyalardan oluşmaktadır. Bu kampanyalar ise şu şekildedir:

  • Anlaşmalı işyerleri ile yapılan alışverişlerde üreticiler 6 aya varan vadeler ile %0 faiz sunması en önemli kampanyadır.
  • Faizsiz Nakit Kampanyası sunan Üretici Kart, müşterilerine faizsiz nakit vermektedir. Kampanya doğrultusunda kullanılacak 5000 TL nakit avans işlemi faizsiz ve komisyonsuz gerçekleşmektedir.
  • Tarım Bankacılığı açısından önemli olan Üretici Kart da tarım ile Denizbank’ın birlikte başarı sağladığı görülmektedir. Denizbank; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı el ele olarak üreticilere kolaylık ve kampanya sağlamaktadır.

Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı Petroller

Üretici Kart anlaşmalı akaryakıt istasyonları arasında birkaç tane akaryakıt istasyonu bulunuyor. Bu Üretici Kart anlaşmalı akaryakıt istasyonları, Üretici Kart kullanıcılarına kolaylıklar sağlayarak daha hesaplı alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

  • Opet: “Çiftçi Türkiye’nin, Opet Çiftçinin Yanında!” sloganı ile yola çıkan Opet, Üretici Kart sahibi olan müşterilerine Pet/Sunpet akaryakıt istasyonlarından Üretici Kart benzin alma işlemini yapmalarını sağlar.
  • Aytemiz: Üretici Kart sahibi müşterilerin Aytemiz istasyonlarından almış olduğu yakıt sayesinde herhangi vade farkı ödemesi yapmamalarını sağlamaktadır. Ödemeler ise 6 ay sonra yapılmaktadır.

Bunlar için de Üretici POS hizmetlerin sağlandığı işletmelere verilmektedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu