Teknoloji

Getcontact Hesap Silme Yöntemleri (Üyelik İptali)

GetContact hesap silme işlemini öğrenmek istiyorsanız ve uygulama hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde GetContact uygulaması ve hesap silme işlemleri hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

GetContact Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar

İnsanlar arkadaşlarının ve diğer insanların kendisini telefon rehberine nasıl kaydettiğini merak edebiliyor. Bu merak son yıllarda büyük oranda artış gösterdiğinden bazı uygulama geliştiricileri insanların diğer insanları rehberde nasıl kaydettiğini gösteren uygulamalar geliştirmiştir.

Getcontact hesabı nasıl silinir
GetContact hesabı nasıl silinir

Bu uygulamalardan biri de GetContact uygulamasıdır. GetContact uygulamasını indirdikten sonra telefon rehberinizi bağlayabiliyor ve insanların sizleri nasıl kaydettiğini öğrenebiliyorsunuz. Telefonla stalk yapmanın arttığı şu günlerde GetContact uygulaması büyük oranda etkili olabiliyor.

GetContact ve benzeri uygulamalara telefon numaranızla giriş yaptığınız için beklediğiniz verimi hemen alamayabilirsiniz. Çünkü bu uygulamalar henüz çok fazla yaygın değil ve rehberinizdeki kişiler tarafından kullanılmıyor olabilir.

GetContact uygulamasını indiren ve telefon numarasını kullanmasına izin veren kişiler beklediğini bulamadığında GetContact hesap nasıl silinir sorusunu sorabiliyor. Eğer siz de numaranızı sistemden çıkarmak ve GetContact numara silme işlemi yapmak istiyorsanız aşağıdaki başlıklarda vereceğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

GetContact hesap silme
GetContact hesap silme

GetContact Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? Adım Adım

GetContact hesabını silmek oldukça kolaydır. Şu aşamaları uyguladıktan sonra kısa süre içerisinde hesabınız silinecektir;

  • İlk önce GetContact uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra uygulamanın sol tarafındaki menüler kısmına gelerek ayarlar seçeneğini seçin.
  • Bu seçeneğe tıkladıktan sonra GetContact uygulaması hakkında şeklinde bir ibare göreceksiniz. Buraya tıklayın.
  • Bu aşamada hesap ayarları adı altında bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak hesap ayarları bölümüne girin.
  • Gelen ekranın alt kısmında hesabı sil şeklinde bir seçenek göreceksiniz. Buraya dokunduktan ve gerekli onayları verdikten sonra GetContact hesabınız silinecektir.

Bu anlattıklarımız GetContact hesap nasıl silinir sorusuna verilecek yanıttı. Bir de GetContact hesabını oluştururken kullandığınız telefonu silmeniz gerekiyor. Bunu da bir sonraki başlıkta detaylıca anlattık.

GetContact Telefon Numarası Silme

GetContact unlist özelliğini kullanarak numaranızı sistemden silebilirsiniz. Hesap silme işleminde numaranız sistemin veri tabanında kalmaya devam edeceği için bu işlemi de yapmanız gerekiyor.

GetContact numara silme işlemi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

  • İlk olarak getcontact.com/unlist adresine giriş yapın.
  • Gelen ekrana uygulamaya kayıt olurken kullandığınız telefon numarasını yazın ve unlist seçeneğini tıklayın
  • Sonraki aşamada login yaparak telefon numaranızı onaylamanız gerekiyor. Bu aşamada onay verdikten sonra numara silme işlemi için talebiniz kaydedilecektir.

GetContact hesap silme linki olmamasına rağmen numara silmede link kullanabiliyorsunuz. Hesap silme işlemi anında kabul edilirken numara silme işlemleri 24 saat kadar uzayabiliyor. Eğer numaranız 24 saatten uzun bir zaman içerisinde silinmediyse uygulama ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

GetContact nasıl iptal edilir?

GetContact uygulamasının ayarlar bölümünü kullanarak hesabınızı iptal edebilirsiniz.

GetContact görünür olmayı reddetmek nasıl yapılır?

Görünür olmayı reddetmek için hesabınızı kalıcı olarak kapatabilir ve numaranızı sistemde unlist edebilirsiniz.

GetContact nasıl kaydedildim?

Eğer rehberinizdeki kişiler GetContact uygulamasını kullanıyorsa rehberlerine nasıl kaydedildiğinizi öğrenebilirsiniz.

GetContact güvenilir mi?

GetContact güvenilir bir uygulamadır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu