Garanti BankasıPara Transferi

Western Union Garanti Para Gönderme ve Alma Yolları 2022

Ülkemizde Wetern Union Garanti para gönderme kapsamında beli güncellemeler de gerçekleştirilmektedir. Güncellemelerle birlikte alım için ATM’ler devreye sokulmuştur.

Western Union Garanti Para Gönderme ve Alma

Genel olarak anlattığımız ATM yatırım adımları takip edilerek gönderilen paralar çekilebilmektedir. Ancak yine güncellemeler sebebiyle ATM’ler üzerinden gönderim yapılamamaktadır. İşte sizler için Western Union üzerinden para gönderme ve alma yöntemlerinden bahsettik;

Günümüzde para gönderim ve alım işlemleri için farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu alanda alternatif sunumların artmasının nedeni gönderimin uluslararası alanda da yapılmak istenmesidir. Normal şartlar altında uluslararası olan gönderim ve alım işlemleri için uzun süreler beklenme sıkıntısı yaşanmaktadır.

Western Union Garanti Para Gönderme
Western Union Garanti Para

Ancak alım ve gönderim yöntemi için Western Union tercihinde bulunanlar için durum farklıdır. Çünkü bu sistem yatırımların neredeyse anlık olarak karşı tarafın hesabına gönderilmesini sağlamaktadır. Garanti Bankası aracılığı ile de gerek alım gerekse gönderim yapılabilmesi mümkündür.

Western Union Garanti Para Gönderme

Western Union Garanti para gönderme işlemleri hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde netice vermektedir. Bu durumun oluşmasında sistemin dünya çapında beş bin farklı merkez üzerinden hizmet sunumu yapması etkilidir. Siz de gönderimlerinizde bu yöntemden istifade ederken;

  • İnternet şubesinden,
  • ATM’lerden,
  • Şubelerden istifade edebilirsiniz.

ATM’lerden ve internet şubesinden gönderim yapmak isteyenler ilk olarak giriş işlemlerini tamamlamalıdır. Sonrasında ise para transferi için hazırlanmış olan bölüme gelinmelidir. Bu alanda sunulan seçenekler arasında Western Union kısmı bulunmaktadır.

Western Union kısmı seçildikten sonra ekrandaki adımlar takip edilmelidir. Para gönderilecek olan kişinin hesap bilgileri, gönderim miktarı kontrol edilerek yazılmalıdır. Onay tuşuna basılmasının ardından ise gönderim işlemi tamamlanmış olmaktadır.

Ek olarak, Western Union müşteri hizmetleri için iletişim bilgilerine ilgili yazımızdan kolayca ulaşabileceksiniz.

Western Union Garanti Para Gönderme
Western Union Garanti Para Gönderme

Western Union Garanti Para Alma

Gönderimler konusunda şubeye gitmeyi tercih edenler günlük olarak 7500 USD üst limitine riayet etmek zorundadır. Gönderimlerini internet üzerinden yapacak olanlar için üst limit ise 3000 USD olarak belirlenmiştir. Para alımları konusunda ise herhangi bir limit belirlemesi yapılmamıştır.

Tercih edenler paralarını biriktirerek de çekim noktalarından anlık bir şekilde temin edebilmektedir. Şubeler ve müşteri hizmetleri konu hakkında gelen ek soruları detaylı bir şekilde açıklamaktadır. Böylelikle sistem kafalarda soru işareti bırakmamaktadır.

İlginizi çekebilir: Yurtdışından IBANa para gönderme nasıl yapılır?

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu