İnşaat

Çanakkale Seramik Fiyatları 2022 Ne Kadar?

Bu yazıda kapsamlı bir şekilde Çanakkale seramik fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Eğer Çanakkale Seramik markasının ürünlerinde kullanmak istiyor ancak bu markaya ait ürünlerin fiyatları hakkında bilginiz yoksa bu yazıyı sonuna kadar okumanızı öneriyorum.

Çanakkale Seramik Fiyatları 2021

Seramik ürünler başta kullanışlı olmalarından dolayı birçok alanda kullanılır. Ancak ürünlere ve kullanım sıklığına baktığımızda inşa sektöründe bu ürünlerden daha çok faydalanıldığını görebiliriz. Biz de bu yazıda yapıların neredeyse her yerinde kullanılan bu seramik ürünler hakkındaki bilgiler verecek ve Çanakkale Seramik markasına ait fiyatlar hakkında konuşacağız.

çanakkale seramik fiyatları
çanakkale seramik fiyatları 2022

Çanakkale Seramik ürünleri hakkında bilgi vermeden önce gelin bu markaya bir göz atalım.

Çanakkale Seramik ülkemizde seramik ürünlerini ilk kez üreten markalardan biridir. Oldukça köklü olan bu marka kısa süre içerisinde birçok kullanım modeline sahip olan kaliteli seramik ürünler üreterek yapı sektöründe önemli bir konuma yükselmiştir.

Çanakkale Seramik aslında ismini çok duymadığımız fakat dolaylı olarak da olsa yapılarımızda yer verdiğimiz markalardan biridir Kalekim, Çanakkale Seramik ya da Kalebodur isimleriyle duyduğumuz seramik ürünler aslında tek bir çatı altındadır ve Kale adıyla birleşmiştir. Yani siz aslında Kale marka ürünler aldığınızda bir bakıma Çanakkale Seramik markasını da almış oluyorsunuz.

Çanakkale Seramik ile ilgili bilgi verdiğimize göre Çanakkale Seramik ne kadar ve Çanakkale Seramik fiyatı ne kadar şeklindeki soruların cevaplarını verebiliriz.

çanakkale seramik fiyatları ve modelleri
çanakkale seramik fiyatları ve modelleri

Çanakkale Seramik Modelleri ve Fiyatları 2022

Aşağıdaki tabloda seramik ürünlerine ait fiyatların yanı sıra marka, tam ürün adı ve ürün kodları hakkında bilgiler verdik. Markalara ve ürün kodlarına göre araştırma yaptıktan sonra seramik satıcılarına giderek istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Tam Ürün Adı Ebat Ürün Kodu Fiyat
Volga Beyaz Yer Seramiği 45X45 GS-D6445 50,27 TL
Grava Gri Yer Seramiği 45X45 GS-N6093 52,86 TL
Grava Kahve Yer Seramiği 45X45 GS-N6092 52,86 TL
Grava Fildişi Yer Seramiği 45X45 GS-N6091 51,92 TL
Betonart Yer Seramiği 15*90 GS-N5013 51,92 TL
Dune Koyu Gri Yer Seramiği 60X60 GS-D7893 43,12 TL
Dune Gri Yer Seramiği 60X60 GS-D7892 43,12 TL
Dune Taupe Yer Seramiği 60X60 GS-D7891 43,12 TL
Dune Beyaz Yer seramiği 60X60 GS-D7890 43,12 TL
Calacatta Cream Yer Seramiği 60X60 GS-D7998 51,33 TL
Emporio PARLAK GRİ YER SERAMİĞİ 30X60 GS-D7409 32,90 TL
Soft Serisi Beyaz Yer Sermaiği 45X45 GS-D6745 46,61 TL
R Egzotik Bronz Dj Duvar Seramiği 30X60 FON-8336R 48,14 TL
Dark Emperador Dj Duvar Seramiği 30X60 FON-8327 48,03 TL
Beyaz Emperador Dj Duvar Seramiği 30X60 FON-8329 48,03

Çanakkale Seramik markasına ait ürün fiyatları bu şekildedir. Ancak belirtmemiz gerekiyor ki bu fiyatlar yalnızca kutu fiyatlarını ifade etmekte. Bunun için satın almadan önce bir kutuda kaç adet seramiğin olduğunu sormanızı öneriyoruz. Ortalama 4 ila 8 adet seramik bulunduran kutular olduğu gibi ebatlar değiştikçe daha az ya da daha fazla seramik bulunduran kutular da olabilir.

Seramik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Seramikler oldukça hassas olan ancak iyi bir şekilde seçilip yapılarda kullanıldığında uzun yıllar boyunca kullanılabilen yapı malzemeleridir. Tabi ki bunun için seramik alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Seramik ürünleri alırken öncelikle ürünün defolu olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir. Bazı küçük çaplı firmalar ürünlerden daha fazla kâr edebilmek adına müşterilerine defolu ürünler satabilir. Bunun için çevrenizdeki en güvenilir firmalardan seramik ürünlerini almanızı öneriyoruz. Satın alırken kutu içerisini açmanız ve incelemeniz defolu ürünler ile karşı karşıya kalmanızı önleyecektir.
  • Seramik ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus döşeneceği alan ile seramik boyutlarının uygun olmasıdır. Bunun için seramik arasındaki dolguları ve odanın metrekaresini hesaplamanız yeterli olacaktır.
  • Seramik alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise üretim tarihidir. Bu öneriyi birçok yapı uzmanı yapıyor olsa da tarihin yapı malzemelerinde önemli olmadığını düşünen kişiler seramik satın alırken tarihlerine dikkat etmiyor. Fakat bu durum ilk başlarda fark edilmese de ilerleyen zamanlarda renk tonlarında değişikliklerin olmasına neden oluyor.

Bu yazıda Çanakkale Seramik markası hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Eğer bu markanın ürünleri hakkında aklınızda başka soru işaretleri varsa bunu bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Çanakkale Seramik İyi Midir?

Çanakkale Seramik ülkemizdeki en köklü seramik markalarından biridir. Firmanın bu konuma gelmesinde ürettiği seramiklerin kaliteli olmasının etkili olduğunu söyleyebiliriz.

1 Kutu Fayans Kaç Metrekare?

1 kutu fayansın kaç metrekare olduğunu hesaplamak için kutudaki fayans sayısını ve ölçülerini bilmek gerekir.

Yer Karosu Kaç Cm?

Yer karoları ortalama genellikle 45X45 cm ve 60X60 cm olacak şekilde üretilir.

Fayans Süpürgelik Kaç Cm Olmalı?

Fayans süpürgelikler genellikle normal fayanslardan kesilir. Kesim yapan kişiler genellikle 5X20 cm ebatlarını tercih eder.

Seramik Kalınlığı Nedir?

Seramikler genişliklerine ve uygulanacakları alanlara göre farklı kalınlıklarda olur. Bu durum seramik kalınlığı kavramını ifade eder.

Seramik Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Seramikler renk tonlarından, ölçülerinin eşit olup olmamasından ve üzerindeki hasarlardan ne kadar kaliteli olduğunu gösterir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu