Teknoloji

Hepsiburada Üyelik İptali 2022 (Hesap Silme)

Hepsiburada üyelik iptali nasıl yapılır, Hepsiburada iptal edilen üyelik nasıl alınır, Hepsiburada hesap silme işleminden önce nelere dikkat edilmelidir? Bu içeriğimizde Hepsiburada üyeliğini silmek isteyen kişiler için çok önemli bilgilere yer verdik.

Hepsiburada Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Hepsiburada sitesindeki üyelikleri silerken sistem sizden işlem onayı alacaktır. Bu nedenle tek bir linke tıklayarak ya da hesabınızdaki bir alanı kullanarak Hepsiburada hesap silmek mümkün değildir.

Hepsiburada hesap silme
Hepsiburada hesap silme

Hepsiburada sitesindeki hesabınızı silmek istiyorsanız uygulamanız gereken tek bir yöntem var. O da şu şekildedir;

  • Öncelikle Hepsiburada web sitesine girin ve buradaki sıkça sorulan sorular bölümüne girin.
  • Burada sayfanın aşağısına girdikten sonra üyeliğimi nasıl iptal edebilirim şeklinde bir başlık göreceksiniz. Bu alana tıklayın.
  • Burada sistem size “Hepsiburada üyelik silme işlemi hesap sahibinin onayı alınarak yapılmaktadır” şeklinde bir uyarı verecektir. Burada beni şimdi arayın seçeneğine tıklayın.
  • Buraya tıkladıktan sonra Hepsiburada tarafından aranacaksınız. Arandığınız zaman Hepsiburada hesap silme işlemi için onay verirseniz hesabınız iptal edilecektir.

Hepsiburada üyeliğini iptal etmek için bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Tabi öncesinde bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlar üyeliğiniz iptal edilmeden önce yaptığınız takdirde ileride herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Hepsiburada üyelik iptalinden önce dikkat edilmesi gerekenleri bir sonraki başlıkta açıkladık.

Hepsiburada Üyelik İptalinden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hepsiburada hesap kapatma işleminden sonra hesabınıza tekrar giriş yapamazsınız. Bu nedenle geçmiş dönemlere ait siparişlerinizi bir yere kayıt etmenizi öneriyoruz.

Aynı zamanda devam eden bir siparişiniz varsa o sipariş teslim edilmeden önce hesabınızı kapatmamanızı öneriyoruz. Aksi takdirde siparişi teslim alamadığınız takdirde ya da ürünü iade etmek istediğinizde sorun yaşayabilirsiniz. Ya da Hepsiburada siparişi iptal ederek üyelik silme işlemini başlatabilirsiniz.

Unutmadan şunu da söyleyelim. Eğer hesabınızda kullanmak istediğiniz kupon vb. kampanya ürünü varsa bunları mutlaka kullanınız. Aksi takdirde hesap silindikten sonra bu kuponları ve diğer kampanyaları kullanamazsınız.

Hepsiburada üyelik iptali
Hepsiburada üyelik iptali

Hepsiburada İptal Edilen Üyelik Nasıl Alınır?

Ne yazık ki Hepsiburada hesabınızı sildikten sonra aynı hesabı alma gibi bir şansınız yok. Ancak aynı mail ve telefon adresiyle tekrardan bir hesap açarak Hepsiburada e-ticaret platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hepsiburada üyelik iptali işlemi kısaca bu şekildeydi. Eğer verdiğimiz yöntemde sık sorulan sorular bölümünden hesap iptali işlemini yapmakta sorun yaşıyorsanız Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında destek alabilirsiniz.

Hepsiburada nasıl üye olunur?

Hepsiburada sitesine girdikten sonra kayıt ol bölümüne girerek üyelik oluşturabilirsiniz.

Hepsiburada üyelik paralı mı?

Hepsiburada üyelikleri ücretsizdir.

Hepsiburada kaç komisyon alıyor?

Hepsiburada komisyon oranları ürünlerin kategorisine göre değişiklik gösteriyor.

Hepsipapel ne?

Hepsipapel, Hepsiburada sitesinde yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız ödül paralarıdır.

Hepsiburada 50 TL indirim nasıl yapılır?

Şu an Hepsiburada 50 TL indirimi mevcut değil.

Hepsipapel nasıl kazanılır?

Hepsipapel kazanmak için Hepsiburada sitesinden alışveriş yapmanız yeterlidir.

Hepsiburada 250 TL’ye 50 TL indirim bitti mi?

Hepsiburada tarafından başlatılan 250 TL’ye 50 TL indirim kampanyası sona ermiştir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu