Kripto Borsası

Harmony One Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorum

ONE Coin geleceği nasıl diye merak ediyorsanız bu rehber içeriğimiz tam size göre. Bu içeriğimizi sonuna kadar okuduğunuz takdirde ONE Coin fiyat tahminleri, ONE Coin yorumları vb. konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

harmony
Harmony
$0.015-0.42% 24H

ONE Coin Nedir?

ONE Coin kripto para piyasalarının en popüler coinlerinden biridir. Çalışma sistemine baktığımızda tıpkı Vitalik Buterin tarafından kurulan Ethereum gibi çalıştığını görüyoruz.

ONE Coin Ethereum Coin projesinde olduğu gibi hem bireysel hem de kurumsal kripto para kullanıcılarının merkeziyetsiz uygulamalar oluşturabilmesine imkân tanıyor. Peki nedir bu merkeziyetsiz uygulamalar?

Kripto paraları kendi sektörlerinde kullanmak isteyen kişi ve kurumlar blokchain kullanarak merkeziyetsiz (DApp) uygulamalar geliştirebiliyor. Birkaç saniye içerisinde blokchain üzerinde bloklar oluşturuluyor ve ağ sayesinde herhangi bir düzene bağlı olmaksızın bu bloklar parçalanıyor. Bu teknoloji sayesinde hem klasikleşmiş blok zincir teknolojisi yenilenebiliyor hem de çapraz sözleşmeler ve altyapılar oluşturulabiliyor.

Harmony One coin nedir, arzı, nereden alınır
Harmony One coin nedir, arzı, nereden alınır

Tabi bu yazıyı okuyorsanız bu anlattıklarımız sizin için pek önem arz etmeyecektir. Çünkü bu anlatılanlar daha çok kripto paraların teknik kısmını ilgilendiriyor ve muhtemelen birkaç sene boyunca çok da kullanılmayacak.

Eğer ONE Coin’i yatırım yamaçlı araştırıyorsanız içeriğimizin devamındaki bilgiler işinize daha çok yarayacaktır. Özellikle uzun vadeli yatırımcıysanız her satır bilgiyi bir yere not almanızı öneriyoruz.

ONE Coin Arzı

harmony
Harmony
$ 0.015
Arz12,305,426,115.00 ONE
hacim$5,854,091.00
Piyasa değeri $180,710,631.00

ONE Coin arzı toplam 13,370,434,160 adettir. Arz miktarı çok fazla olduğu için coin başına fiyat çok düşüktür.

ONE Coin Fiyat Tahmini

Uzun vadeli ONE Coin yatırımcıları tarafından en çok merak edilen konu ONE Coin fiyat tahminleridir. Biz de HepKredi olarak ONE Coin yatırımcılarına “kendi analizlerini desteklemeleri için” ONE Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini paylaşmak istedik.

İçeriğimizin devamında yıllara göre yapılmış ONE Coin fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyat tahminlerini yazarken ünlü kripto para uzmanlarının tahminlerinden yararlandığımızı belirtmek istiyoruz. Söz konusu bu fiyat tahminlerinin bizimle hiçbir ilgisi yoktur.

ONE Coin Yorum

ONE Coin yorumlarını incelediğimizde hem analistlerin hem de yatırımcıların umut vadeden yorumlar yapmış olduğunu görüyoruz. Uzmanlara göre ONE Coin gelecekte şimdikinden çok daha değerli olacak. Bunu da şu hususlara dayanarak ifade ediyorlar;

  • Piyasalarda her zaman yukarı yönlü hareket göstermesi,
  • Gizlilik ve güvenliğe önem vermesi,
  • Proje geliştiricilerinin alanında uzman olması.
One coin geleceği ile ilgili yorum
One coin geleceği ile ilgili yorum

ONE Coin Güvenilir Mi?

ONE Coin güvenilir mi sorusu fiyat tahminlerinden sonra en çok yöneltilen soruların başında geliyor.

Eğer alım satım yaptığınız kripto para borsası güvenilir bir borsa ise bu coini güven içinde alabilirsiniz. Hangi borsalardan alım satım yapabileceğinizi 2 başlık sonra açıklayacağız.

ONE Coin Hangi Ülkenin?

ONE Coin merkeziyetsiz bir proje olsa da geliştirici ekibin ABD’ geneline yayılması nedeni ile ABD’ye ait bir kripto para olarak görülüyor.

ONE Coin Nereden Alınır?

ONE Coin almak istiyorsanız ONE Coin listeleyen borsalarda üyeliğinizin olması gerekiyor. İyi haber şu ki bu kripto para birimi neredeyse bütün borsalarda aktif olarak alınıp satılabiliyor.

Eğer sizin alım satım yaptığınız borsada ONE Coin yoksa aşağıdaki tablodan yardım alabilirsiniz. Sol tarafta yer alan borsaların her birinde ONE Coin alınıp satılabiliyor. Ancak sizlere güvenilir ve hacimli kripto para borsalarında işlem yapmanızı öneriyoruz.

ONE Coin Kimin?

ONE Coin’in ekip lideri Stephen Tse’dir. Bu isim aynı zamanda projenin CEO’su konumunda. Stephen Tse’nin yanı sıra daha önce Apple, Microsoft, Amazon ve Google gibi platformlarda çalışan 10’dan fazla isim bulunuyor.

ONE Coin Yakımı

ONE Coin’in toplam arzı çok fazla olmasına rağmen ONE Coin’in yakılması planlanmıyor.

Harmony One coin geleceği
Harmony One coin geleceği

ONE Coin Geleceği Nasıldır?

Geldik ONE Coin yatırımcılarının en çok merak ettiği yere. ONE Coin gelecek vadeden bir coin mi?

Aşağıda uzmanlar tarafından yapılan ONE Coin fiyat tahminlerini yıllara göre paylaştık. Daha önce dediğimiz gibi bu fiyat tahminlerini paylaşırken kendi fikirlerimizi kullanmak yerine alanında uzman kişilerin yaptığı tahminleri kullandık.

Bu nedenle ONE Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız öncesinde kendi analiz yöntemleriniz ile ONE Coin’i analiz edin daha sonra paylaştığımız fiyat tahminlerini inceleyin.

ONE Coin Geleceği 2022

ONE Coin’in 2022 yılında yatırımcılarını memnun edeceği düşünülüyor. Uzmanların yatığı analizler sonucunda yapılan ONE Coin fiyat tahmini 2022 yılı için 0.25 dolar.

ONE Coin Geleceği 2023

ONE Coin’in 2023 yılında %50 oranında değer kazanacağı öngörülüyor. Analizlere göre ONE Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 0.38 dolar.

ONE Coin Geleceği 2024

2025 yılında ONE Coin’in düz bir çizgide hareket etmesi ve aşağı yukarı 0.35 dolardan işlem göreceği düşünülüyor. ONE Coin fiyat tahmini 2024 yılı için gerçekleşirse yıl boyunca ortalama 0.40-0.50 dolar aralığında hareket edeceğini söyleyebiliriz.

ONE Coin Geleceği 2025

2025 yılında ONE Coin’e olan talebin çok fazla artması bekleniyor. ONE Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.80 dolar. Aynı zamanda ONE Coin yakımı gerçekleşirse bu rakam çok daha artabilir.

ONE Coin Geleceği 2026

2026 yılında ONE Coin’in düşüş yönünde hareket edeceği tahmin ediliyor. Uzmanların ONE Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 0.55 dolar.

ONE Coin Geleceği 2027

ONE Coin fiyat tahmini 2027 yılı için 0.60 dolar.

ONE Coin Geleceği 2028

2028 yılına geldiğimizde ONE Coin’in tekrardan yukarı yönlü hareket edeceği düşünülüyor. ONE Coin fiyat tahmini 2028 yılı için 0.80 dolar.

ONE Coin Geleceği 2029

ONE Coin fiyat tahmini 2029 için 1 dolar.

ONE Coin Geleceği 2030

2030 yılında ONE Coin’in 1 doları geçeceği öngörülüyor. Yapılan analizlere göre ONE Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 1.30 dolar.

ONE Coin hakkında verdiğimiz bu bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan bilgilere dayanarak ONE Coin alım satımı yapmanız maddi olarak kayıp yaşamanıza neden olabilir. Böyle bir durumda web sitemiz yasal olarak sorumluluk kabul etmemekte.

ONE Coin geleceği hakkında vereceğimiz bilgiler bu şekildeydi. Eğer ONE Coin projesinin teknik kısmı hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız ONE Coin web sitesinde paylaşılan white paper dosyasına göz atabilirsiniz.

ONE Coin ne zaman kuruldu?

ONE Coin projesi 2014 yılında hayata geçirilmiştir.

ONE Coin iyi bir yatırım mı?

ONE Coin’e iyi bir yatırım gözüyle bakılıyor.

ONE Coin nasıl satın alınır?

ONE Coin satın almak istiyorsanız daha önceden ONE Coin listelemesi yapan bir borsada üyelik oluşturabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu