BankalarZiraat Bankası

Ziraat Bankası Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır

Ziraat Bankası, kamu bankaları arasında en köklü bankalardan olduğundan Ziraat Bankası maaş sorgulama işlemi çok sayıda vatandaşımız tarafından aratılır. Geçmişten günümüze bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam etmektedir.

Ziraat Bankası Maaş Sorgulama, Nasıl Yapılır?

ATM, internet şubesi, müşteri hizmetleri, telefon ve mobil bankacılığı ile her zaman müşterilerinin yanında olmayı istemektedir. Geniş ürün ağı ve ödeme sistemleri ile kredi, mevduat ve yatırım alanlarında da müşterilerine oldukça şeffaf çalışma politikası ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

En uygun ürün ve hizmetleri sunmayı banka olarak her zaman başarmaktadır. Müşterileri için hazırladığı promosyonlar ve kampanyalar ile müşterilerine kendilerini hep avantajlı hissettirmektedir. Osmanlı İmparatorluğu döneminde faaliyet göstermeye başlayan Ziraat Bankası, vatandaşlarda oluşturduğu güven ve saygıyı hiçbir zaman kaybetmemektedir.

Ziraat Bankası’da Maaş Bakiyesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası müşterilerine sunduğu yeni bankacılık sistemi ile 7 gün 24 saat, şubeye gitmeden işlem yapma kolaylığı sunmaktadır. Bakiye görüntüleme, hesap hareketleri sorgulama, yatırımlar için döviz kuru ve fon fiyatlarını anında öğrenme, kredi ve kredi kartı ön başvurusu yapmak gibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Bankadan maaş dahil olmak üzere tüm bakiyeleri sorgulamak mümkün olmaktadır. Bunun için Ziraat Bankasının sunduğu 4747 Ziraat Bankası maaş sorgulama bakiye sistemi bulunmaktadır. Bankada tanımlı olan cep telefonundan BAKIYE yazıp 4747 kısa mesaj gönderildiği takdirde ilk 10 hesaba ait bakiyelerin bilgileri cep telefonuna mesaj olarak gelmektedir.

Ziraat Bankası maaş sorgulama
Ziraat Bankası maaş sorgulama

Ziraat Bankası SMS Bankacılığı ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Ziraat bankası müşterileri için kısa mesaj aracılığı ile birçok işlemin yapılmasını mümkün kılmaktadır. Harçlık avans bakiye sorgulama, bankkart genç başvuru, bakiye sorgulama, hesap hareketleri izleme, fon sorgulama, döviz sorgulama gibi işlemler yapabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı güncel limit sorgulama, kredi kartı son ekstre detayları sorgulama, OGS etiketi bakiye sorgulama, OGS etiketi bakiye yükleme, tüketici kredisi başvurusu, taşıt kredisi başvurusu, konut kredisi başvurusu, kredili mevduat hesabı başvurusu, bankkart başvurusu, IBAN sorgulama, hesap numarası sorgulama işlemleri 4747 kısa mesaj atarak yapılabilmektedir.

4747 SMS bankacılığı işlemlerinde banka tarafından herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Gönderilen operatör tarafından ise 1 SMS bedeli olarak belirlenmektedir.

Ziraat Bankası Stratejileri Nedir?

Her bankada olduğu gibi kamu bankası olan Ziraat Bankası içinde geçerli olan stratejiler bulunmaktadır. Ziraat Bankası şeffaf çalışma politikası, müşteri memnuniyeti, işlem kolaylığı gibi stratejileri ile birlikte yer alan belirli kıstaslara sahip olmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Herkes için bankacılık yapıyor olmak ve aynı zamanda tüm Türkiye’nin bankası olmayı başarmak stratejileri arasında yer almaktadır. Gelişmiş teknolojilerden yararlanmak ve müşterilere dijital çözümler sunmak stratejileri arasında yer almaktadır. Çevresel ve sosyal risk yönetim ilkelerini iş modellerine entegre etmek stratejileri arasında yer almaktadır.

Ayrıca, Ziraat Bankası kartsız para çekme işleminin nasıl yapıldığını biliyor musunuz?

Ziraat Bankası maaş sorgulama
Ziraat Bankası maaş sorgulama

Ziraat Bankası Müşterileri Ne Diyor?

Her bankanın başarısını ve güvenilirliğini banka ile çalışan müşteriler belirlemektedir. Ziraat Bankası hakkında sıkça alınan müşteri yorumları aşağıda yer almaktadır.

Her müşteri temsilcisi güler yüzlü olmaktadır. Fakat Ziraat Bankası şubelerinde her zaman eksiksiz, sağlıklı ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Müşteri hizmetleri arandığı zaman birçok bankada uzun süre telefonda bekleme zahmeti bulunmaktadır. Bu problemi Ziraat Bankası ile hiçbir zaman yaşamadığını belirten müşteriler aynı zamanda hızlı cevaplandığı kadar kaliteli bir şekilde tüm istenen bilgilerin eksiksiz aktarıldığını belirtilmektedir.

Ülkenin hemen her yerinde ATM sunma kolaylığını müşterilerine yaşatan Ziraat Bankası için müşterileri seyahat ederken kolaylık ile ulaşılabilir bir banka olmasının çok büyük bir artı olduğunu belirtmektedir.

Mobil bankacılık işlemlerinde kullanıcıların oldukça rahat kullanım sağlayabildiği ve ara yüzünün kullanıcı dostu olduğu belirtilmektedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu