Deniz Bank

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu SMS Numarası 2022

Media Markt Denizbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank Media Markt kredisi şartları neler? Media Markt Denizbank kredi hakkında merak edilen hususları ve konuya ilişkin diğer detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Media Markt Denizbank Kredi Şartları

Media Markt Denizbank kredisi, elektronik eşya alışverişleri için sunulan bir kredi hizmetidir. Bu hizmetten yararlananlar yüksek fiyatlı elektronik ürünler için finansman desteğinden yararlanılır ve böylece ilgili ürünleri zorlanmadan alır. Finansman desteğini Denizbank sağladığı için bu krediye Denizbank Media Markt Denizbank alışveriş kredisi deniliyor.

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu
Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank tarafından sağlanan bu kredi, satın alınacak ürüne bağlı olarak farklı vade seçenekleri sunuyor. Cep telefonu veya bilgisayar alımı için Media Markt kredi başvurusu yapıldığında 3 ila 12 ay arasında vade seçenekleri sunuluyor. Tablet alışverişlerinde 3-6 taksit imkanı verilirken, diğer kategoriler için 3 aydan 36 aya kadar farklı taksit seçenekleri sunuluyor. Banka tarafından verilen bu kredilerden yararlanarak ihtiyacınız olan ürünleri hemen alabilirsiniz. Üstelik farklı vade seçenekleri ile ödeme kolaylığı yakalarsınız.

Alışveriş kredisinden yararlanırken talep edilen miktarın en az satın alınacak ürünün fiyatı kadar olması gerekiyor. Kredinin üst limiti ise 15.000 TL olarak belirlenmiştir. 15.000 TL’ye kadar fiyata sahip ürünlerin neredeyse tamamı için bu krediden yararlanılabilir.

Bu kredinin faiz oranlarını merak eden kişi sayısı oldukça fazla. Bilindiği gibi günümüzde faizlerde değişimler sık yaşanıyor. Özellikle Merkez Bankası’nın faiz politikası bu noktada çok önemli. Güncel faiz oranları %2,4 ile %2,8 arasında değişiyor. Ancak ilerleyen dönemlerde bu oran değişebilir. Ayrıca zaman zaman yapılan farklı kampanyalarda kredi notu yüksek olanlara daha uygun faiz oranı seçenekleri sunulabiliyor.

İlginizi çekebilir: Denizbank sim kart bloke kaldırma

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu SMS Numarası
Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu SMS Numarası

Denizbank Media Markt Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır?

Denizbank Media Markt alışveriş kredisi kullanmak için öncelikle satın alınmak istenen ürünün belirlenmesi gerekiyor. Ürün belirlendikten sonra Media Markt web sitesine giriş yapılarak, satın alınacak ürün sepete eklenmelidir. Bu aşamanın ardından normal alışveriş yapılıyor gibi işleme devam edilmelidir.

Media Markt sitesinde ödeme seçenekleri arasında alışveriş kredisi de yer alıyor. Eğer ilgili ürün için Denizbank kredisi kullanılacaksa bu seçenek tercih edilmelidir. Son olarak da alışveriş kredisi için başvuru yapılarak işlem tamamlanır.

Cep telefonundan bilgisayara varıncaya kadar birçok üründe kullanılabilen alışveriş kredisi başvuru yapan herkese çıkmıyor. Bu noktada kişinin kredi notu belirleyici oluyor. Kredi notuna bakılmadan kredi başvurusunun kabul edilmesi veya reddedilmesi mümkün değil. Eğer başvuru sahibinin kredi notu iyi veya çok iyi kategoride yer alıyorsa yapılan başvuru kabul ediliyor. Ancak başvuru sahibi, riskli kategorilerin herhangi birinde yer alıyorsa Denizbank tarafından bu krediye onay verilmiyor.

Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda en yakın Denizbank şubesine giderek gerekli olan resmi prosedürleri tamamlayabilirsiniz. Denizbank şubelerinden işlemleri tamamlamanın haricinde farklı bir alternatif daha var. Gerekli belgeleri online ortamda bankaya ileterek şubeye gitmeden de kredinizi kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Denizbank EFT ücreti

Media Markt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Media Markt kredi başvurusu için iki farklı seçenek var. Bunların ilki SMS ile yapılan başvuru, ikincisi ise web sitesi üzerinden yapılan başvurudur. Bu seçeneklerden hangisini tercih ederseniz edin, başvurudan sonra birkaç dakika içerisinde başvuru sonucu SMS olarak iletiliyor. Başvurusu kabul edilen kişilere onay mesajı geliyor. Başvurusu kabul edilmeyenlere ise ret mesajı geliyor.

Alışveriş kredisinden yararlanmak için başvuru yöntemlerinden biri tercih edilmelidir. Eğer SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, sırasıyla ve arada boşluk olacak şekilde KREDİM T.C Kimlik Numarası yazdıktan sonra 3280 e SMS atın. Göndermiş olduğunuz başvuru mesajından kısa bir süre sonra başvurunuzun cevabı gelecektir. Gelen cevabın olumlu olması durumunda en yakın Denizbank şubesine giderek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Denizbank’ın verdiği alışveriş kredisi için bir diğer başvuru yöntemi ise web sitesindeki ilgili bölümün kullanılmasıdır. Media Markt resmi web sitesindeki ilgili bölümden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için ilgili alanlara TC kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve güvenlik kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Burada da başvurudan kısa bir süre sonra kredi başvurunuzun cevabı gelecektir.

Media Markt kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Media Markt kredi başvurusu SMS ile yapılabiliyor. Bunun için KREDİM (boşluk) T.C. Kimlik Numarası yazdıktan sonra 3280’e SMS atılmalıdır. Bir diğer başvuru yöntemi ise Media Markt resmi web sitesidir. Buradaki ilgili bölümden birkaç dakika içinde kredi başvurusu yapılabilir.

Media Markt kredi veriyor mu?

Media Markt, kendisi kredi vermiyor. Ancak Denizbank ile yapmış olduğu anlaşma ile kendi müşterilerine kredi kullanma kolaylığı sağlıyor.

Media Markt alışveriş kredi hangi banka?

Media Markt alışveriş kredisi Denizbank’tan alınıyor. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda en yakın Denizbank şubesine giderek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Media Markt Denizbank kredisi kaç taksit?

Media Markt Denizbank kredisi, 3-36 taksit olarak veriliyor. Tercih edilen ürünün türü ve fiyatı, taksit sayısının belirlenmesi için kullanılıyor. Cep telefonu veya bilgisayar için 3-12 ay tablet için 3-6 ay ve diğer kategoriler için 3-36 ay arasında taksit seçeneği sunuluyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu