Bim Fiyat Listesi

Bim Sucuk Fiyatları

Bim sucuk fiyatları, hem lezzetli hem de ucuz ürünler listemize girmeyi başardı. Fiyat konusunda Bim’in başarısını göz ardı etmemek gerekiyor.

Çünkü yurtdışındaki ucuzluk marketini ülkemize ilk Bim getirdi. Türkiye’nin dört bir yanındaki marketlerde Bim sucuk ürünleri bulmak oldukça kolay.

Eğer eviniz için alışveriş listesi hazırlamaya başladıysanız bu yazıyı sonuna kadar okumanızı öneririz. Çünkü en can alıcı bilgiler ile donatarak Bim sucuk fiyatları konusunda sizi aydınlatacağız.

Bim’de satılan sucuk çeşitleri : fermente, kasap, kangal ve mangallık olarak sıralanabilir. Bunlardan bir tanesi Coşkun sucuklarıdır. Bim Coşkun sucuk, 300 Gr’lık paketlerle satılmaktadır. Bim’de Şahin sucuk ne kadar? Şahin sucuk Bim marketlerde satılıyor mu?

Fiyata gelmeden önce size fermente sucuklarının özelliğinden bahsetmek istiyoruz. Fermente sucuk, dana etinin baharat ve yağ karışımı ile lezzetlendirme işlemine verilen addır.

Bu karışım hazırlandıktan sonra dana bağırsağına yeniden doldurularak dinlenmeye bırakılır. Bu bekleyiş yaklaşık 1 ay sürebiliyor. 1 ay sonunda ise ortaya muazzam bir lezzet çıkmış oluyor.

Fermente sucukların fiyatları, ısıl işlem görmüş sucuklara göre daha yüksektir. Bunun sebebi, fermente işleminin daha zorlu bir sürece sahip olmasından kaynaklanır.

bim sucuk fiyatları
bim sucuk fiyatları

Isıl işlem görmüş sucuklar genelde tavuk etinden yapılıyor. Bu sucukların daha uygun fiyata satılmasının sebebi, uygulanan işlemin basit olmasıdır. Isıl işlem yöntemi ile çok daha hızlı bir şekilde sucuk üretimi yapılabiliyor.

Ayrıca, kahvaltı sofrası hazırlayacaksanız, Bim çay fiyatları yazımızı mutlaka okumalısınız.

Bim Sucuk Fiyatları 2023 Ne Kadar Oldu?

Bizzat markete giderek tüm fiyatları buraya not aldık. Listeye Bim Cumhuriyet sucuk ürünlerini de ekledik. İnceledikten sonra siz de favori sucuğunuzu aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Ürün Fiyat
Başyazıcı Fermente 400 Gr 41,10 ₺
Beşler Fermente 400 Gr 40,85 ₺
Sultan Fermente 400 Gr 40,85 ₺
Cumhuriyet Fermente 400 Gr 52,50 ₺
Emin Dana Baton Isıl İşlem 380 Gr 34,85 ₺
Emin Dilimli Isıl İşlem 250 Gr 30,85 ₺
Emin Kangal Isıl İşlem 250 Gr 30,85 ₺
Namet Kangal Isıl İşlem 250 Gr 40,85 ₺
Tombik Piliç Sucuk (Dilimli) 400 Gr 2,45 ₺
Tombik Piliç Sucuk (Kangal) 250 Gr 2,75 ₺

Bir zamanlar evde sucuk yapmak ile ilgili bir takım çalışmalarım olmuştu. Ama beceremeyip elime yüzüme bulaştırınca pes ettim 🙂 Gidip Bim marketlerden sucuk satın alıyorum, kafam rahat ediyor.

Şu makaleyi karnım aç olduğunda yazmasaydım daha iyi olacaktı. Ben kaçtım 🙂

YouTube video

Bim sucuk ürünlerinin üreticisi Beşler Sucuk firmasının web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu